quote:Op donderdag 23 februari 2023 16:32 schreef Hoempah het volgende:
[ link | afbeelding ]
23-02-23 | #2 | Isaac en Jeffrey over stemmen [02 min 52 sec]
-
Ze hebben al genoeg stemmen en totdat ik het niet zeker weet ga ik er niet zomaar in mee want een hele domme movequote:Op donderdag 23 februari 2023 16:20 schreef pingu66 het volgende:
[..]
JW heeft het gezegd om haar stem voor GJ stmm ook te krijgen
Hoe komen ze dan ineens aan een drumstel?quote:Op donderdag 23 februari 2023 16:19 schreef Deisyy het volgende:
En JW viert zijn verjaardag met Eunice achter het drumstel
Op donderdag 23 februari 2023 16:32 schreef Dotteke het volgende:
die zijn besteldquote:Op donderdag 23 februari 2023 16:34 schreef Charmian het volgende:
slaat ook nergens op: esther heeft handschoenen aan (hoe komen ze er opeens aan) en janet zit met haar blote klauwen aan het deeg.
Babette en Isaac, kort daarna, staan er net niet op. Dat was een vrij bizar moment. En dat nare lachje van Isaac.quote:Op donderdag 23 februari 2023 16:32 schreef Hoempah het volgende:
[ link | afbeelding ]
23-02-23 | #2 | Isaac en Jeffrey over stemmen [02 min 52 sec]
-
maar die worden dus zo te zien naar eigen denkwijze gebruikt...wat een verstand die luiquote:Op donderdag 23 februari 2023 16:36 schreef greysbones het volgende:
[..]
die zijn besteld
van week binnen gekomen
quote:Op donderdag 23 februari 2023 16:37 schreef Charmian het volgende:
[..]
maar die worden dus zo te zien naar eigen denkwijze gebruikt...wat een verstand die lui
ik ga hem straks even naar luisteren met oortjes inquote:Op donderdag 23 februari 2023 16:37 schreef cinsan het volgende:
[..]
over wie hebben ze het nu , kan er weinig uit opmaken
Lol die heeft straks een drum ding in haar neusquote:Op donderdag 23 februari 2023 16:25 schreef Kakadylo het volgende:
[..]
Dit gaat niet volgens planning (van Esther...)![]()
Opnieuw geknipt dan maarquote:Op donderdag 23 februari 2023 16:37 schreef Harry het volgende:
[..]
Babette en Isaac, kort daarna, staan er net niet op. Dat was een vrij bizar moment. En dat nare lachje van Isaac.
Dat is geweldig!! Hartelijk dank.quote:Op donderdag 23 februari 2023 16:45 schreef Hoempah het volgende:
[..]
Opnieuw geknipt dan maar![]()
[ link | afbeelding ]
23-02-23 | #2 | Isaac en Jeffrey over stemmen [05 min 36 sec]
-
Op donderdag 23 februari 2023 16:36 schreef cinsan het volgende:O gezellig voor daar en voor onsquote:[ afbeelding ] Op donderdag 23 februari 2023 16:32 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Hoe komen ze dan ineens aan een drumstel?
gehuurd 46 pm
judoka's bedoel ik natuurlijkquote:Op donderdag 23 februari 2023 16:46 schreef Charmian het volgende:
hoeveel judo'ers hebben we nog? zie er maar 5
ging dat over stemmenquote:Op donderdag 23 februari 2023 16:53 schreef Harry het volgende:
Stream 1
Esther tegen Rupert: ik ga alles op alles zetten om het te halen, dan kan diegene wegstemmen wat hij wil.
esther wist wat gj wilde doenquote:Op donderdag 23 februari 2023 16:57 schreef Harry het volgende:
Esther: Als je met wraak gaat spelen, komt het dubbel zo hard aan. Onthou dat.
Rupert kan alleen maar denken waarom hij niet geïnformeerd is.
Dit gaat, denk ik, over de GJ-pact van 14 stemmen tegen Isaac.
Maar of Esther dit feitelijk weet??
Nadat Isaac tegen haar zei dat "ze hoog op de lijst staat" denk ik er toch genuanceerder over.
Zou Esther denken dat ze allemaal op haar gaan misschien?
Dat denk ik wel, vanwege de "Topsecret" naar Isaac toe.quote:
Wel waar dat vertelde JW in de tuin tegen haar. 100%quote:Op donderdag 23 februari 2023 17:14 schreef mangalie het volgende:
[..]
Niet dat hij Isaac eruit wilde stemmen...
Wel belangrijk voor GJ dat ie precies weet wat zowel Esther als Isaac weten voordat ie zich mogelijk verspreektquote:
quote:Op donderdag 23 februari 2023 17:30 schreef Kakadylo het volgende:
[..]
Wel belangrijk voor GJ dat ie precies weet wat zowel Esther als Isaac weten voordat ie zich mogelijk verspreekt
nou esther heeft plan van gj aan isaac verteldquote:Op donderdag 23 februari 2023 17:30 schreef Judiwi het volgende:
Gaat GJ Esther nu voor de bus gooien. Weinig ruggengraat.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |