Oke, is goedquote:
Dat zijn dus de mensen waarvoor ze 'hier openen' voor op plastic zakjes zettenquote:
Is dit bitterbal?quote:Op maandag 20 februari 2023 10:57 schreef CherryLips het volgende:
Ik zou dit misschien kunnen qua armen, maar mijn benen en rug vinden de combinatie niet leuk
Leuke dingetjes gezien? In de winkel, bedoel ik.quote:Op maandag 20 februari 2023 11:00 schreef Karzai het volgende:
Ben voor het eerst in de kleine winkel aan het werk. Er zit hier een mcd en een febo tegenover
Wel een leuke vrouwquote:Op maandag 20 februari 2023 10:57 schreef CherryLips het volgende:
Ik zou dit misschien kunnen qua armen, maar mijn benen en rug vinden de combinatie niet leuk
Nog nietquote:Op maandag 20 februari 2023 11:01 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Leuke dingetjes gezien? In de winkel, bedoel ik.
quote:
Ja mag ik toch vindenquote:
Ja, het is een vrij land.quote:
Wat een onzin, dom is dom, heeft niets met demoniseren te maken, het is zelfs de plicht en het recht van de slimmeren om de dommen uit te ridiculiseren.quote:
Ja er hoeft maar één gek er nu 100k voor neer te leggen en iedereen gaat per ongeluk Koonsdingen omver duwenquote:Op maandag 20 februari 2023 10:52 schreef Recce het volgende:
[..]
De scherven zijn nu misschien nog wel meer waard vanwege het verhaal.
Neuh, op het tintje na danquote:
De wappies vinden dat zij slim zijn en de rest dom. Ze klagen altijd dat ze als dom worden weggezet, maar zij doen precies hetzelfde met mensen met wie ze het niet eens zijn. Dat wilde Chris Klomp even aantonen.quote:Op maandag 20 februari 2023 11:08 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Wat een onzin, dom is dom, heeft niets met demoniseren te maken, het is zelfs de plicht en het recht van de slimmeren om de dommen uit te ridiculiseren.
Ja, nee, zo werkt het niet. De volgende kapotte Koons kan gewoon in de kliko.quote:Op maandag 20 februari 2023 11:09 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ja er hoeft maar één gek er nu 100k voor neer te leggen en iedereen gaat per ongeluk Koonsdingen omver duwen
Toch krijgen die zogenaamde wappies op het eind wel gelijk!quote:Op maandag 20 februari 2023 11:11 schreef Recce het volgende:
[..]
De wappies vinden dat zij slim zijn en de rest dom. Ze klagen altijd dat ze als dom worden weggezet, maar zij doen precies hetzelfde met mensen met wie ze het niet eens zijn. Dat wilde Chris Klomp even aantonen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |