Ja, Wiebes en Balsamo hadden het moeten het doen als sprintstersquote:Op donderdag 23 maart 2023 17:03 schreef Frozen-assassin het volgende:
Die is weg als je het mij vraagt
			
			
			
			
			
			
			
			Weggeven aan Balsamo dan in functie van de volgende koersen? Tweede of derde boeit ook nietquote:Op donderdag 23 maart 2023 17:06 schreef wimderon het volgende:
Als Wiebes slim is wint ze de sprint om plek 2 niet met 5 lengtes. Als ze dat steeds maar doet wordt het naar haar lonken alleen maar erger.
			
			
			
			Of met een half wieltje. Maar dit was niet bewustquote:Op donderdag 23 maart 2023 17:08 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Weggeven aan Balsamo dan in functie van de volgende koersen? Tweede of derde boeit ook niet
			
			
			
			quote:Ze maakte zich onsterfelijk met doldwaas interview en is populair bij wielerfans, maar: “Het peloton moet Uttrup-Ludwig niet”
Cecilie Uttrup Ludwig werd in Vlaanderen wereldberoemd toen ze na haar podiumplek in de Ronde van Vlaanderen een iconisch interview gaf. Sindsdien is de Deense een publiekslieveling en enorm populair bij handtekeningen-/selfiejagers. Maar in het peloton zelf...
We put the hammer down is een uitspraak die plots elke wielerfan kende. Uttrup Ludwig legde daarmee uit hoe de koers ontplofte op de Kwaremont in 2019.
“Het was geweldig, weet je. En mensen die riepen langs de kant van: Aaahhh! Je voelt die energie gewoon. En je neemt het allemaal op van: jaaa, ze supporteren voor mij. Het was écht cool! Zo veel supporters, gek. En dan die sprint? Ja, je ziet die finish van ver aankomen. We keken achteruit en je ziet ze volle gas naderen. Wij van: sh*t, sh*t, sh*t, ze mogen er niet bij komen. Ik was zo dood als een pier op het einde, maar ik ben gelukkig. Ja, een gelukkige dode pier.”
De Deense van FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope was toen al niet aan haar proefstuk toe en won afgelopen zomer – na een resem ereplaatsen – een rit in de Tour des Femmes, waarna ze een bijzonder emotioneel interview gaf op de Franse televisie.
“Ik besef nog niet dat ik Marianne Vos op zo’n aankomst heb geklopt”, sprak Uttrup Ludwig na afloop. “Ongelooflijk, het was al zo vaak net niet. In de laatste bocht zat ik nochtans niet in de beste positie, maar ik bleef gewoon vechten en kon met een ultieme inspanning de anderen nog voorbij. Ik win hier gewoon een rit in de Tour, ongelooflijk.”
“Schreeuwen en zaniken”
Kortom: Uttrup Ludwig is best wel een fenomeen. Ze is naast Annemiek van Vleuten (196.000) en Marianne Vos (159.000) een van de meest gevolgde rensters op Instagram met 144.000 volgers. Maar in het peloton is de Deense kampioene blijkbaar niet zo populair. Dat vertelden collega Ellen van Dijk – momenteel zwanger van haar eerste kind – en gewezen renster Roxane Knetemann in de podcast van de wereldkampioene tijdrijden.
De twee Nederlandse vrouwen hadden het in Wegkletsen over de Strade Bianche. Daarin probeerde de Deense alles om mee te kunnen met Demi Vollering en Lotte Kopecky, maar op tien kilometer van de streep was het vat volledig af.
“Dat was heerlijk”, riep Knetemann over het moment dat Uttrup Ludwig bijna tot stilstand kwam op een helling. “Ik vind haar zo’n irritante renster. Ze is altijd aan het schreeuwen en zaniken. Dat kon ik zelf ook wel goed, maar bij haar is er altijd zo’n poeha omheen. Dit was de lekkerste chasse patate die ik ooit heb gezien.”
Van Dijk beaamde: “Ze is een renster die nooit een zuchtje wind vangt, ze zit altijd in het wiel, ze wacht altijd af. De mensen vinden haar fantastisch in de media, maar bij de rensters… Niemand moet iets van haar hebben.”
			
			
			
			Niet hoor. Maar dat doen toch heel veel renners en rensters niet. Ik vind het iig wel een vrolijk mens.quote:Op donderdag 30 maart 2023 00:00 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Hoe vaak heb jij haar wel eens zien meedraaien?
			
			
			
			Het gaat er toch juist om dat dat laatste nu vooral speelt in de beeldvorming rond haar, terwijl het bij een andere renner/renster dan vooral over het koersgedrag zou gaan?quote:Op donderdag 30 maart 2023 00:05 schreef StevenHyde het volgende:
[..]
Niet hoor. Maar dat doen toch heel veel renners en rensters niet. Ik vind het iig wel een vrolijk mens.
			
			
			
			Het is toch geen Moscon ofzo? Roxanne zegt zelf dat ze ook zo'n renster was qua klagen en steunen. En dat ze weinig werk verricht kan frustrerend zijn voor andere rensters, maar ik lees geen argumenten dat ze een naar persoon is in het peloton.quote:Op donderdag 30 maart 2023 08:32 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Het gaat er toch juist om dat dat laatste nu vooral speelt in de beeldvorming rond haar, terwijl het bij een andere renner/renster dan vooral over het koersgedrag zou gaan?
			
			
			
			Wel echt het b pelotonquote:Op maandag 10 april 2023 15:16 schreef Van_Poppel het volgende:
De ronde van Moeskroen is nu live op Eurosport
			
			
			
			Ze hebben ongeveer de vlakste weg van Vlaanderen uitgezochtquote:Op maandag 10 april 2023 15:29 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Geen grote namen inderdaad, maargoed regenkoersen zijn altijd leuk om te volgen.
			
			
			
			Moeskroen, ik dacht dat dat richting Ardennen ging maar ligt zo wat in West-Vlaanderen.quote:Op maandag 10 april 2023 15:30 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Ze hebben ongeveer de vlakste weg van Vlaanderen uitgezocht
			
			
			
			Ze kunnen wel gemakkelijk een paar van de laatste stroken van Roubaix meepakkenquote:Op maandag 10 april 2023 16:03 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Moeskroen, ik dacht dat dat richting Ardennen ging maar ligt zo wat in West-Vlaanderen.
			
			
			
			
			
			
			
			quote:Zoek woensdag tijdens de Waalse Pijl niet naar Fem van Empel. De wereldkampioene veldrijden zou normaal gezien in Luik aan de start staan van haar derde voorjaarskoers, maar moet wegens 'fysieke ongemakken' de wedstrijd aan haar laten voorbijgaan. Normaal gezien zit haar eerste (ultrakorte) voorjaar op de weg er daardoor op.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |