primaquote:Op vrijdag 10 februari 2023 19:33 schreef Kakadylo het volgende:
Overigens zou ik wel benieuwd zijn geweest hoe KimD zich staande zou hebben gehouden zonder dus die relatie met Jeff
Maar vervolgens is een jaar wel heel erg lang en ze zegt zelf telkens dat ze per se een buddy nodig heeftquote:Op vrijdag 10 februari 2023 19:35 schreef lojanda het volgende:
[..]
Ik denk wel dat ze haar mannetje staat en ze is eigenlijk ook wel goed met iedereen.
Kim vD is een kandidaat winnaar.quote:Op vrijdag 10 februari 2023 19:35 schreef lojanda het volgende:
[..]
Ik denk wel dat ze haar mannetje staat en ze is eigenlijk ook wel goed met iedereen.
wat Matin bij Mexx deedquote:Op vrijdag 10 februari 2023 19:36 schreef lojanda het volgende:
Marciano probeert Martin wat op te voeden waardoor hij steeds wat geïrriteerder raakt
Durft Kenzi zomaar op K1 te liggenquote:Op vrijdag 10 februari 2023 19:37 schreef Li0nHeart het volgende:
Mirthe : Knapperd.
Kenzy : Je ruikt lekker.
das nie veelquote:Op vrijdag 10 februari 2023 19:38 schreef Li0nHeart het volgende:
Er zijn 2 kratten bier, 1 pak wit en 1 pak rood voor de vrijmibo.
Ze heeft Jeff al voor ze een relatie kreeg als buddy en dat ging toen ook al goed.. misschien zelfs nog beter.quote:Op vrijdag 10 februari 2023 19:35 schreef Kakadylo het volgende:
[..]
Maar vervolgens is een jaar wel heel erg lang en ze zegt zelf telkens dat ze per se een buddy nodig heeft
Doe is ruig...quote:Op vrijdag 10 februari 2023 19:38 schreef Li0nHeart het volgende:
Er zijn 2 kratten bier, 1 pak wit en 1 pak rood voor de vrijmibo.
Ziet er zeker niet uit en de extensions zijn erg uitgezakt. Nu zijn het inmiddels ook geen goeie meer en heeft Wendy ze in elkaar gefrummeld zodat ze ze toch nog in kon.quote:Op vrijdag 10 februari 2023 19:36 schreef Thorelf het volgende:
Zoe.. vergeet altijd dat de mensen ook de achterkant van haar hoofd/haar zien. dat ziet er niet uit met dat nep haar!
Ja en dat ging ook zo goed.. hopelijk loopt het uiteindelijk niet op een ruzie uit.. misschien moet er eerst wat drank inquote:
Doetie leuk. Heeft best een goede stem ookquote:Op vrijdag 10 februari 2023 19:43 schreef greysbones het volgende:
@:DGK_Tegengas
stream 2
Jeff die een song maakt
Hoor 'm liever dan Matin.quote:Op vrijdag 10 februari 2023 19:44 schreef Aggie46 het volgende:
[..]
Doetie leuk. Heeft best een goede stem ook
quote:Op vrijdag 10 februari 2023 19:44 schreef Aggie46 het volgende:
[..]
Doetie leuk. Heeft best een goede stem ook
Die man is echt niet goed hoorquote:Op vrijdag 10 februari 2023 19:46 schreef greysbones het volgende:
Erik vind zichzelf geel
en groen
hij vind zichzelf behoorlijk geweldig
Het heeft iets weg van roos maar dat zijn dus extensionsquote:Op vrijdag 10 februari 2023 19:36 schreef Thorelf het volgende:
Zoe.. vergeet altijd dat de mensen ook de achterkant van haar hoofd/haar zien. dat ziet er niet uit met dat nep haar!
enorme hoofdluizenquote:Op vrijdag 10 februari 2023 19:49 schreef Kakadylo het volgende:
[..]
Het heeft iets weg van roos maar dat zijn dus extensions
Hij is regenboog zegt hij zelf.quote:Op vrijdag 10 februari 2023 19:53 schreef HappyCharly het volgende:
ja mis ik nu net dit geweldige gesprek????
Erik is blauwer dan blauw (in mijn ogen uiteraard)
Maar zelf vindt hij iets anders?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |