abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_210577778
quote:
1s.gif Op zaterdag 9 september 2023 01:34 schreef vencodark het volgende:

[..]
Ik bedoel dat hij van Nicol af is. :P
Ahhh op die manier.
  zaterdag 9 september 2023 @ 15:17:01 #157
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_210580180
  zaterdag 9 september 2023 @ 17:17:18 #158
11091 SEMTEX
Mevr. Hoe-die-nie
pi_210581472
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 september 2023 01:51 schreef Geerd het volgende:
Hoe is het met Nicole?
Iets met tetten in de Playboy.
Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards
pi_210581541
quote:
2s.gif Op zaterdag 9 september 2023 17:17 schreef SEMTEX het volgende:

[..]
Iets met tetten in de Playboy.
Ooit een keer in het echt gezien..leuke dame..
Ik zwaai naar dieren.
  dinsdag 12 september 2023 @ 13:59:53 #160
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_210619401
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 september 2023 01:51 schreef Geerd het volgende:
Hoe is het met Nicole?
Niemand die dat iets boeit hoe het met crackie gaat.
  Trouwste user 2022 woensdag 13 september 2023 @ 12:16:46 #162
7889 tong80
Spleenheup
pi_210622223
heeft de hand weten te leggen op de aangifte. Het zou gaan om bedreiging en huisvredebreuk. De incidenten zouden al een paar jaar geleden zijn gebeurd. De Arnhemmer wilde naar eigen zeggen al eerder aangifte doen, maar werd door de politie niet serieus genomen. Burgemeester Ahmed Marcouch riep na berichtgeving van de Gelderse omroep op om aangifte te doen als je ook te maken hebt of hebt gehad met de misstanden op het park.

In de aangifte staat dat de toenmalig parkbeheerder zonder toestemming van de bewoner de woning binnendrong met een loper. Ook wordt een incident uit februari 2019 aangehaald. Gillis zou toen zelf met een aantal mannen uit het Oostblok op het park bezocht te hebben. De aangever verklaarde dat er destijds twee schoten waren gelost door de aanhang van de vastgoedondernemer.

De Arnhemmer stond naar eigen zeggen honderd meter van het incident. De bewoner geeft aan dat die zich bedreigd en onveilig voelde. De schietpartij zou door een tweetal andere bewoners bevestigd kunnen worden.

Aanslag
Een aantal dagen later zou de parkbeheerder een bezoekje aan de chaletbewoner hebben gebracht. De Arnhemmer moest het park verlaten. Hij zou dat niet al te vriendelijk gevraagd hebben: “Als je niet weggaat, dan komen dezelfde mannen als die de voormalig parkbeheerder hebben weggejaagd bij jou aan de deur." Hierdoor voelde de vakantieparkbewoner zich ernstig bedreigd.

Nog weer een paar dagen later zou er een enorme knal hebben plaatsgevonden achter het chalet van de aangever: “Ik voelde de drukgolf van de ontploffing zelfs aan mijn hoofd en haren.” De Arnhemmer denkt dat dit een bewuste aanslag was op hem.

Verder zouden er Luidruchtige Polen met pitbulls en knuppels regelmatig voor het chalet hebben gestaan. Ook zouden zij tegen de bomen in zijn tuin hebben geplast. Dit is volgens de Arnhemmer ook bij andere bewoners gebeurd. De aangever vermoedt dat dit in opdracht was van Gillis.

https://www.msn.com/nl-nl(...)adf3be2a4d94d6b&ei=1

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  maandag 18 september 2023 @ 09:46:17 #163
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_210670823
quote:
0s.gif Op woensdag 13 september 2023 00:11 schreef sherezade het volgende:
Niemand die dat iets boeit hoe het met crackie gaat.
Nicol Kremers voor de rechter om weigeren bloedproef: ‘Ze zei dat ze eind aan leven wilde maken’

Realityster Nicol Kremers moet voor de politierechter verschijnen omdat ze een bloedproef weigerde nadat ze was aangehouden op verdenking van rijden onder invloed. De 33-jarige Brabantse verklaarde dat ze ‘op de vlucht’ was voor haar ex, Peter Gillis, tegen wie ze later aangifte zou doen van minstens tien gevallen van mishandeling. ,,Ze zag het leven niet meer zitten.”

https://www.ad.nl/show/ni(...)ilde-maken~a289820f/

Showtime :')
  maandag 18 september 2023 @ 13:07:25 #164
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_210672608
Nicol Kremers moet voorkomen om weigeren bloedproef

Nicol Kremers moet dinsdag 10 oktober voor de rechter verschijnen omdat ze afgelopen maart een bloedproef weigerde nadat zij door de politie werd aangehouden.
Kremers werd zes maanden geleden aangehouden op verdenking van rijden onder invloed. Ze zou een „emotionele, verdrietige en angstige indruk” hebben gemaakt op de agenten. Ze weigerde echter een bloedproef af te laten nemen, waardoor niet vastgesteld kon worden of ze op dat moment nuchter was.

Het OM bestempelt deze weigering als een misdrijf dat doorgaans zwaarder wordt bestraft dan het rijden onder invloed zelf. Het Openbaar Ministerie bevestigt Kremers’ zaak na berichtgeving van het AD.

Peter Gillis

Volgens haar advocaat Sébas Diekstra zat Nicol op het moment van het incident „in een bijzonder moeilijke fase.” Haar relatie met de vakantieparkhouder Peter Gillis was onlangs gestrand. Nadien bleek dat hij haar zou hebben mishandeld, waarvan zij later ook aangifte heeft gedaan.

Volgens Diekstra heeft zijn cliënt na het incident „actief hulp gezocht en intensief aan zichzelf gewerkt.” Tijdens de zitting komende maand zegt hij inhoudelijk in te gaan op het ten laste gelegde.

https://www.telegraaf.nl/(...)-weigeren-bloedproef

10 oktober shownieuws kijken dus |:) :')
pi_210672656
Kan je nog zo hard in elkaar gebeukt zijn, als je met drank op achter het stuur gaat, verdien je straf, heel veel straf.
-nee-
pi_210714156
quote:
14s.gif Op maandag 18 september 2023 13:14 schreef Marsenal het volgende:
Kan je nog zo hard in elkaar gebeukt zijn, als je met drank op achter het stuur gaat, verdien je straf, heel veel straf.
Natuurlijk. Gelukkig kijkt het CBR er toch anders naar, rijbewijs kwijt, cursusje volgen, bloedproef, en met geluk de komende 10 jaar elk jaar je rijbewijs laten keuren.
  vrijdag 22 september 2023 @ 09:54:49 #167
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_210714219
quote:
14s.gif Op maandag 18 september 2023 13:14 schreef Marsenal het volgende:
Kan je nog zo hard in elkaar gebeukt zijn, als je met drank op achter het stuur gaat, verdien je straf, heel veel straf.
Laat Gillis er nog maar wat verstand in rammen , bah wat een trut :r
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
pi_210714633
quote:
Blijf het bijzonder vinden hoe die Nederlandse gossip magazines eruit blijven zien alsof ze straight uit de 90’s komen.
  zaterdag 7 oktober 2023 @ 14:49:12 #169
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
  Trouwste user 2022 maandag 9 oktober 2023 @ 13:22:56 #170
7889 tong80
Spleenheup
pi_210891938
Nicol Kremers heeft nóg een aangifte gedaan tegen haar ex Peter Gillis, deze keer van dwang. Kremers beweert dat ze in de nadagen van hun relatie onder dwang een ‘vaststellingsovereenkomst’ moest tekenen, waarop hij nu baseert dat hij beslag mag leggen op haar rekeningen.



Het Openbaar Ministerie laat dat weten na vragen van het AD. De strijd tussen de beide voormalige hoofdrolspelers van SBS 6-soap Massa is Kassa is inmiddels keihard geworden. Zaterdag werd via deze site bekend dat Gillis voorlopig voor 104.000 euro beslag mag leggen op haar rekeningen, zo besloot de voorzieningenrechter Noord-Nederland. Gillis baseert die claim op een vaststellingsovereenkomst die getekend werd aan het eind van hun relatie, met als doel dat er niets over de relatie gezegd zou worden.

Maar Kremers liet zich daarna geregeld in de media horen over hun relatie. Daarbij speelt een grote rol dat ze tien aangiften deed van mishandeling tegen de vakantieparkmiljonair, waaronder één aangifte van verkrachting. Ook beweert ze dat ze de overeenkomst onder dwang moest tekenen en geen inzage kreeg. Het kostte haar management vele maanden om de overeenkomst in handen te krijgen.

112-opname
Het Openbaar Ministerie vervolgt Gillis al voor één geval van mishandeling. De persofficier van justitie zei vorig jaar al dat er veel bewijzen zijn, waaronder een 112-opname waarop een deel van een mishandeling te horen zou zijn.

Gillis verzamelde zo’n twintig publicaties waarin Kremers min of meer van zich laat horen over hun relatie en claimde bijna 1,7 miljoen euro. De rechter veegde twaalf publicaties van tafel, maar oordeelde dat Gillis vanwege acht publicaties voor nu beslag mag leggen. Via de rechter zal uiteindelijk moeten worden uitgevochten of hij echt recht heeft op zijn claim.

https://www.ad.nl/show/ni(...)st-tekenen~a2945e9a/

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_210894797
quote:
10s.gif Op vrijdag 8 september 2023 21:09 schreef Bep-Vetklep het volgende:

[..]
Weet je het zeker?

Foto van vorige week
[ afbeelding ]

*Zoek de 6 verschillen.
Hij lijkt nog steeds op Shrek.. zeker nu met die groene overall.
Ik ben verantwoordelijk voor wat ik zeg, niet voor wat jij er van begrijpt
pi_210899114
quote:
Hoe kom je daarbij?
Er is beslag gelegd voor een bepaald bedrag. Is nog maar de vraag of Nicolleke daadwerkelijk zoveel geld heeft.
  Trouwste user 2022 dinsdag 10 oktober 2023 @ 11:48:32 #173
7889 tong80
Spleenheup
pi_210901823
Ze had drank op, had drugs gebruikt, en wilde toen ze was aangehouden achter het stuur ‘niet in zich laten prikken'. Voor het weigeren van een bloedonderzoek kreeg voormalig Massa is Kassa-ster Nicol Kremers dinsdag in de rechtbank Breda een taakstraf van 80 uur (waarvan de helft voorwaardelijk) en een rijontzegging van 179 dagen opgelegd.



De 33-jarige Brabantse legt zelf de link met het keiharde gevecht waarin ze is verwikkeld met haar ex, Peter Gillis, die ze beschuldigt van jarenlange mishandelingen: ,,Ik wil nergens onderuit komen, ik had alcohol gebruikt, ik had drugs gebruikt, ik wilde alleen geen bloed meer zien, geen naalden, geen pijn,” zei ze tegen de rechter toen die vroeg hoe haar problematische relatie met Gillis van invloed is geweest op het feit dat ze een bloedproef weigerde.

Kremers kwam kwart voor tien de rechtbank binnen, naveltruitje aan en bereid om alle camera's zowel binnen als buiten de rechtbank haar te laten filmen. Ze deed niet moeilijk tegen de rechter over de gebeurtenissen van toen: ,,Ik heb tegen agenten gezegd: rij me maar dood, ik hoef mijn bloed niet nog eens te zien. Ik was toen in paniek. Ik zou in mijn huidige toestand nooit een bloedproef hebben geweigerd. Ik sta nu sterker in mijn schoenen. Maar ik had toen geen keus, ik kon toen niks anders doen dan nee zeggen.”

De rechter las voor wat Nicol tegen de agenten zei: dat ze niet geprikt wil worden want ze ‘zat vol met drugs'. ,,U zei: ik gebruik dagelijks drugs.”

‘Dodemansrit’
Via deze site werd drie weken geleden bekend dat Kremers op 6 maart van dit jaar in Waalwijk langs de kant van de weg werd gezet door agenten nadat ze tijdens een ‘dodemansrit’ (aldus het Openbaar Ministerie) voor de nodige blikschade had gezorgd. De agenten wisten haast zeker: die is onder invloed. Maar een bloedonderzoek om de exacte waarden vast te stellen, weigerde ze.

Kremers maakte een ‘emotionele, verdrietige en angstige indruk’ op de agenten, die later verklaarden dat Nicole riep dat ze het leven niet meer zag zitten en er zelfs een eind aan zou willen maken. Kremers vertelde tijdens haar verhoor op de vlucht te zijn geweest voor voortdurende mishandeling. Ze gaf toe dat ze met te veel alcohol op achter het stuur zat, maar legde de schuld van het ongeval bij haar ex, Peter Gillis. ,,Bloed prikken doet haar denken aan de keren dat ze haar eigen bloed uit de lakens moest wassen,” zei haar advocaat Sébas Diekstra.

Maar de politierechter ging niet mee in Nicols verhaal van ‘ik kon niet anders’. ,,Voor psychische overmacht is meer nodig.” Nicol zal dus een taakstraf van (netto) 40 uur moeten uitvoeren en kreeg daarnaast 179 dagen rijontzegging opgelegd. Dat laatste heeft ze al uitgezeten overigens. Ze mag dus weer autorijden.

Nicol Kremers beleeft een zeer woelig jaar. Op het moment van haar aanhouding was nog niet bekend dat ze in een gewelddadige relatie zat. Die relatie was toen nét uit. Pas later in het jaar zou ze aangifte doen van minstens tien gevallen van mishandeling. Dat wordt momenteel allemaal nog onderzocht.



104.000 euro
Kremers is in de loop van dit jaar in een waar grondgevecht beland met haar ex, Gillis. Laatstgenoemde (die van SBS nog steeds verder mag met Massa is Kassa) mag van de rechter voor 104.000 euro beslag leggen op haar rekeningen omdat Kremers zich ondanks een vaststellingsovereenkomst in de media negatief uitlaat over hun relatie. Maar volgens Kremers moest ze dat ‘contract’ onder dwang tekenen. Daarvan deed ze onlangs óók aangifte.

De straffen voor het weigeren van een bloedproef liggen doorgaans hoger dan rijden onder invloed. Overigens is Kremers niet de enige die een bloedonderzoek weigerde: de laatste paar jaar is het aantal mensen dat een bloedproef weigert gestegen naar meer dan 1000.

https://www.ad.nl/show/ni(...)-pijn-meer~a017e64f/

'Bloed prikken doet haar denken aan de keren dat ze haar eigen bloed uit de lakens moest wassen,”' Ha ha ha ha. Dat naveltruitje ook. _O-

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_210905986
Wat een ontiegelijke fopstraf. Ik ken mensen die voor minder 180 dagen rijontzegging hebben gehad.
pi_210908503
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 oktober 2023 11:48 schreef tong80 het volgende:
Ze had drank op, had drugs gebruikt, en wilde toen ze was aangehouden achter het stuur ‘niet in zich laten prikken'. Voor het weigeren van een bloedonderzoek kreeg voormalig Massa is Kassa-ster Nicol Kremers dinsdag in de rechtbank Breda een taakstraf van 80 uur (waarvan de helft voorwaardelijk) en een rijontzegging van 179 dagen opgelegd.

[ afbeelding ]

De 33-jarige Brabantse legt zelf de link met het keiharde gevecht waarin ze is verwikkeld met haar ex, Peter Gillis, die ze beschuldigt van jarenlange mishandelingen: ,,Ik wil nergens onderuit komen, ik had alcohol gebruikt, ik had drugs gebruikt, ik wilde alleen geen bloed meer zien, geen naalden, geen pijn,” zei ze tegen de rechter toen die vroeg hoe haar problematische relatie met Gillis van invloed is geweest op het feit dat ze een bloedproef weigerde.

Kremers kwam kwart voor tien de rechtbank binnen, naveltruitje aan en bereid om alle camera's zowel binnen als buiten de rechtbank haar te laten filmen. Ze deed niet moeilijk tegen de rechter over de gebeurtenissen van toen: ,,Ik heb tegen agenten gezegd: rij me maar dood, ik hoef mijn bloed niet nog eens te zien. Ik was toen in paniek. Ik zou in mijn huidige toestand nooit een bloedproef hebben geweigerd. Ik sta nu sterker in mijn schoenen. Maar ik had toen geen keus, ik kon toen niks anders doen dan nee zeggen.”

De rechter las voor wat Nicol tegen de agenten zei: dat ze niet geprikt wil worden want ze ‘zat vol met drugs'. ,,U zei: ik gebruik dagelijks drugs.”

‘Dodemansrit’
Via deze site werd drie weken geleden bekend dat Kremers op 6 maart van dit jaar in Waalwijk langs de kant van de weg werd gezet door agenten nadat ze tijdens een ‘dodemansrit’ (aldus het Openbaar Ministerie) voor de nodige blikschade had gezorgd. De agenten wisten haast zeker: die is onder invloed. Maar een bloedonderzoek om de exacte waarden vast te stellen, weigerde ze.

Kremers maakte een ‘emotionele, verdrietige en angstige indruk’ op de agenten, die later verklaarden dat Nicole riep dat ze het leven niet meer zag zitten en er zelfs een eind aan zou willen maken. Kremers vertelde tijdens haar verhoor op de vlucht te zijn geweest voor voortdurende mishandeling. Ze gaf toe dat ze met te veel alcohol op achter het stuur zat, maar legde de schuld van het ongeval bij haar ex, Peter Gillis. ,,Bloed prikken doet haar denken aan de keren dat ze haar eigen bloed uit de lakens moest wassen,” zei haar advocaat Sébas Diekstra.

Maar de politierechter ging niet mee in Nicols verhaal van ‘ik kon niet anders’. ,,Voor psychische overmacht is meer nodig.” Nicol zal dus een taakstraf van (netto) 40 uur moeten uitvoeren en kreeg daarnaast 179 dagen rijontzegging opgelegd. Dat laatste heeft ze al uitgezeten overigens. Ze mag dus weer autorijden.

Nicol Kremers beleeft een zeer woelig jaar. Op het moment van haar aanhouding was nog niet bekend dat ze in een gewelddadige relatie zat. Die relatie was toen nét uit. Pas later in het jaar zou ze aangifte doen van minstens tien gevallen van mishandeling. Dat wordt momenteel allemaal nog onderzocht.

[ afbeelding ]

104.000 euro
Kremers is in de loop van dit jaar in een waar grondgevecht beland met haar ex, Gillis. Laatstgenoemde (die van SBS nog steeds verder mag met Massa is Kassa) mag van de rechter voor 104.000 euro beslag leggen op haar rekeningen omdat Kremers zich ondanks een vaststellingsovereenkomst in de media negatief uitlaat over hun relatie. Maar volgens Kremers moest ze dat ‘contract’ onder dwang tekenen. Daarvan deed ze onlangs óók aangifte.

De straffen voor het weigeren van een bloedproef liggen doorgaans hoger dan rijden onder invloed. Overigens is Kremers niet de enige die een bloedonderzoek weigerde: de laatste paar jaar is het aantal mensen dat een bloedproef weigert gestegen naar meer dan 1000.

https://www.ad.nl/show/ni(...)-pijn-meer~a017e64f/

'Bloed prikken doet haar denken aan de keren dat ze haar eigen bloed uit de lakens moest wassen,”' Ha ha ha ha. Dat naveltruitje ook. _O-

:T
Dat ze drugs gebruikte dat was wel duidelijk met dat afgeleefde meh gezicht van haar en die ranzige coke tandjes... Maar wie gaat er ook zo gekleed naar de rechtbank..
Man, man, man kansloos....
  woensdag 11 oktober 2023 @ 23:08:21 #176
431496 girlnextdoor.
Could be mine, could be yours.
pi_210920920
quote:
AMSTERDAM - Peter Gillis heeft beslag gelegd op de rekening van de onderneming die kaartjes verkoopt voor de Kamasutra-beurs, over twee weken in de Jaarbeurs in Utrecht. Dat blijkt uit het zogeheten beslagrekest, in het bezit van De Telegraaf. De Massa Is Kassa-ster zou, volgens meerdere betrokkenen, van alles uit de kast trekken wegens een explosief boek dat zijn ex Nicol Kremers op de beurs presenteert.

Nicol Kremers is de ex-vriendin van realityster Peter Gillis.
Het conservatoir beslag heeft betrekking op eventuele gelden op de rekening die Kremers toebehoren. Mark Waker, sinds vorig jaar betrokken bij de grootste erotische beurs van Nederland en bekend als partner van voormalig pornoster Bobbi Eden, bevestigt de poging tot beslag die wordt gedaan door de raadsman van Gillis. Conservatoir beslag wordt via een deurwaarder gelegd voorafgaand aan een rechtszaak om geld of goederen veilig te stellen in afwachting van de uitkomst van de rechtszaak.


In het zogeheten ’beslagrekest’ van 5 oktober, ingediend door de advocaat van Gillis, staat onder andere dat ’het bekend is dat Blue Tickets BV gelden, goederen en/of geldswaarden onder zich heeft, zal krijgen en/of verschuldigd is aan Kremers’.

Standje
„Hij denkt waarschijnlijk dat we haar een grote gage bieden”, zegt Waker in een reactie. Dat is volgens hem niet zo, ook al heeft Kremers een standje. „Normaal moeten standhouders óns juist huur betalen. In haar geval is het wel anders, we zijn blij dat ze aanwezig is op onze beurs. Ik heb haar gevraagd, toen ze haar OnlyFans-account kreeg, of ze interesse had naar onze beurs te komen.”

Peter Gillis doet er alles aan zijn ex Nicole Kremers financieel uit te kleden.
© FOTO ANP
Peter Gillis doet er alles aan zijn ex Nicole Kremers financieel uit te kleden.
BEKIJK OOK:
Peter Gillis eist 1,7 miljoen euro van ex-vriendin Nicol Kremers
Tv-ster Gillis, eigenaar van verschillende vakantieparken, is al geruime tijd in een privéoorlog verwikkeld met zijn ex-partner Nicol. Hij probeert haar volgens meerdere betrokkenen op allerlei manieren het zwijgen op te leggen. Kremers beweert dat ze onder dwang een vaststellingsovereenkomst moest tekenen, iets wat Gillis en zijn advocaat ontkennen. Daar zou in staan dat ze zich niet mag uitlaten over onder meer de relatie met de even beroemde als beruchte ondernemer.

’Wanhoopspoging’
Omdat Kremers dat in meerdere interviews wel zou hebben gedaan, eiste hij zo’n 1,7 miljoen euro van haar. Die is al opgelopen tot 2,2 miljoen euro volgens manager Wouter van Dort van Kremers. De vordering is door de voorzieningenrechter vrijdag fors lager begroot (104.000 euro), omdat Gillis zijn claim onvoldoende heeft onderbouwd.

„Het gaat voornamelijk om uitspraken die bijvoorbeeld door het OM zijn gedaan en slechts door haar werden bevestigd”, zegt Van Dort tegen deze krant. „We maken ons er niet zo druk om. Het beslag op de ticketrekening van de Kamasutra-beurs is weer een nieuwe manier om te proberen druk uit te oefenen. We zagen het aankomen. Het lijkt een wanhoopspoging.”

Hij stelt dat op zijn rekening hetzelfde beslag is gelegd en beweert dat er in beide gevallen niets van Nicole Kremers opstaat.

Rode lap lijkt de autobiografie die Kremers wil presenteren op de beurs, van 26 tot en met 28 oktober. Daarin doet ze ook een boekje open over haar relatie met de gevallen tv-ster. „Hij heeft inzage in het boek geëist, dat hebben we geweigerd”, zegt Van Dort. „Het komt erop neer dat hij wil voorkomen dat het boek in omloop komt.” Gillis verwijst in een reactie naar zijn advocaat Danny Snijders, maar die reageerde woensdag vooralsnog niet op een verzoek om commentaar.


’Zenuwachtig’
Waker wil zich niet mengen in de ’strijd’. „Ik heb het boek gelezen en ik moet zeggen dat als er maar een beetje waar van is, ik me kan voorstellen dat hij daar zenuwachtig van wordt. Maar partij kiezen doe ik niet, ik ben er niet bij geweest. Ik ben ook blij dat ik er geen oordeel over hoef te vellen.”

Kremers deed eerder dit jaar meerdere aangiftes tegen de vakantieparkenhouder. Daarbij ging het over minstens tien gevallen van mishandeling en bedreiging. Persofficier van justitie Janine Kramer stelde eerder al dat er veel bewijzen tegen Gillis zijn, waaronder een belastende 112-tape. De aanklager las voor dat hij in de visie van justitie haar ’met kracht aan haren en armen heeft getrokken, en tegen de muur heeft geduwd, in haar rug en neus heeft gebeten, geknepen in haar borsten en een oorbel uit haar oor heeft getrokken’.

Gillis ontkent. De twee gingen in februari dit jaar uit elkaar. Inmiddels heeft Gillis een nieuwe partner.
Die Nicole heeft zich aan alle kanten vast laten zetten door Gillis. Beetje dom.
With love :*
pi_210921099
Dat beslag leggen vind ik altijd een leuke wildcard. Kan je iemand op hele foute wijze helemaal mee kapot maken.
-nee-
  Moderator / Redactie Sport / Weblog donderdag 12 oktober 2023 @ 00:04:57 #178
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_210921382
quote:
14s.gif Op woensdag 11 oktober 2023 23:29 schreef Marsenal het volgende:
Dat beslag leggen vind ik altijd een leuke wildcard. Kan je iemand op hele foute wijze helemaal mee kapot maken.
Het is zo'n lelijk slagveld, aan de andere kant für Nicole dat vrolijk aan mee om in de aandacht te blijven
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
  Trouwste user 2022 vrijdag 27 oktober 2023 @ 13:27:59 #179
7889 tong80
Spleenheup
pi_211100222
Peter Gillis heeft een kort geding aangespannen tegen zijn ex-partner Nicol Kremers. De 61-jarige realityster, bekend van de SBS6-show Massa is kassa, wil dat Kremers niet meer in de media spreekt over zaken waarover afgesproken is dat ze erover zou zwijgen. Dat bevestigt de rechtbank Midden-Nederland. De zaak dient op donderdag 9 november in de rechtbank in Utrecht.



Het gaat om een vaststellingsovereenkomst die Kremers getekend zou hebben nadat haar relatie met Gillis ten einde was gekomen. Gillis claimde in september al dat zijn ex hem geld verschuldigd zou zijn, omdat zij zich niet aan die overeenkomst had gehouden. Zo sprak ze over de relatie in het openbaar terwijl dat volgens de overeenkomst niet zou zijn toegestaan. Kremers zegt echter dat zij de vaststellingsovereenkomst onder dwang heeft getekend, omdat zij en Gillis niet op goede voet uit elkaar zijn gegaan.

Boek
Gillis eist nu dat Kremers de overeenkomst naleeft en dat zij een dwangsom opgelegd krijgt wanneer ze dat niet doet. Ook wil hij voorkomen dat Kremers haar aangekondigde boek, waarin ze ook haar relatie met Gillis uitlicht, uitbrengt voordat gecontroleerd is of daar dingen in staan die in strijd zijn met de overeenkomst.

Gillis en Kremers zijn ook nog steeds verwikkeld in een strafzaak, waarin Kremers hem beschuldigd van mishandeling. Die zaak stond aanvankelijk gepland voor eind augustus, maar is verplaatst omdat Kremers later alsnog aangifte deed tegen Gillis. Een nieuwe datum voor deze zaak is nog niet gepland.

https://www.ad.nl/show/ge(...)ol-kremers~a795203f/

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 donderdag 30 november 2023 @ 16:51:15 #180
7889 tong80
Spleenheup
pi_211476844
Peter Gillis krijgt geen inzage in het boek dat zijn ex Nicol Kremers aan het schrijven is over haar leven. Maar Nicol Kremers mag in het openbaar geen uitspraken meer doen over de mishandelingen waar zij aangifte van heeft gedaan. Dat is in het kort de uitspraak van de voorzieningenrechter in Utrecht over de zaak die Gillis tegen Kremers had aangespannen.



Vakantieparkmiljonair Peter Gillis had een rechtszaak tegen Kremers aangespannen omdat hij vindt dat zij zich niet aan een vaststellingsovereenkomst houdt die beiden hebben getekend vlak voordat ze in februari van dit jaar uit elkaar gingen. In die vaststellingsovereenkomst staat dat ze beiden geen uitspraken doen in het openbaar over hun relatie. Gillis (61) en Kremers (33) werden landelijk bekend van de realitysoap Massa is Kassa van SBS6. Ze hadden vijf jaar een relatie.

Peter Gillis wil dat Nicol haar mond houdt. ‘Hij heeft nog maar op 300 euro van haar beslag kunnen leggen’
Maar Kremers deed later aangifte van meerdere gevallen van mishandeling en sprak daar met enige regelmaat over in de media. Dat bracht Gillis ertoe beslag te leggen op haar rekeningen omdat zij de overeenkomst zou hebben gebroken. Kremers zegt echter dat zij de overeenkomst onder dwang moest tekenen en dat die daarom niet geldig is. Ze deed zelfs aangifte van dwang.

Beiden vochten dat kort geleden verder uit voor de rechter in Utrecht, waar hij eiste dat zij zich aan de vaststellingsovereenkomst zou houden. Ook eiste hij vooraf inzage in het manuscript van het boek over haar leven dat Nicol aan het schrijven is. Voor dat laatste is Gillis het meest bang, omdat er gevallen van huiselijk geweld in zouden kunnen staan.

Publicatie boek uitgesteld
Maar die inzage krijgt hij niet, oordeelt de rechter. Omdat hij niet aannemelijk heeft kunnen maken dat er van alles over hem in zou staan. Onlangs overigens, stelde Kremers de publicatie van het boek uit omdat zij weer in therapie is gegaan.

Waar Gillis wél zijn zin in krijgt, is dat zij haar mond moet houden over onderdelen van de vaststellingsovereenkomst. Zo vindt de rechter hij best mag eisen dat zij niet mag zeggen dat hij huiselijk geweld tegen haar heeft gepleegd. Oftewel: Kremers mag niks meer zeggen over de vermeende mishandelingen.

De vaststellingsovereenkomst blijft dus overeind. De rechter veroordeelt Kremers daarmee tot het betalen van 40.000 euro per overtreding met een maximum van 400.000.



Advocaat Kremers: Rechter geeft verkeerd signaal aan samenleving
De advocaat van Nicol Kremers in deze zaak, Allon Kijl, zegt in een kort statement: ,,De voorzieningenrechter heeft in een vrij opvallend geschreven vonnis gelukkig bepaald dat er geen inzage hoeft te worden gegeven in het manuscript en er ook geen publicatieverbod komt. Daar is Nicol heel blij mee.”

,,Maar de geheimhoudingsovereenkomst blijft wel van kracht, omdat in een kort geding niet genoeg ruimte is om te beoordelen of de geheimhoudingsovereenkomst wel of niet op de juiste manier gesloten is. Ik vind dat de rechter niet goed geluisterd heeft naar alle argumenten en zaken die wel zijn ingebracht en benoemd, of deze verkeerd gewogen heeft. Maar dit houd je altijd bij snelrecht, zoals dit. Er komt nog een bodemprocedure aan. Daar zullen we alle punten opnieuw aan de orde brengen.”

Over de geheimhouding zegt Kijl: ,,De rechter lijkt het acceptabel te vinden dat er afspraken gemaakt worden over het niet publiekelijk uiten over vermeend huiselijk geweld. Ik meen dat dit oordeel een verkeerd signaal afgeeft aan de samenleving. We bereiden ons nu voor op de volgende fase van het juridische proces. Het laatste woord over deze kwestie is duidelijk nog niet gesproken of geschreven.”

Advocaat Sébas Diekstra, die Nicol bijstaat in de mishandelingszaken, wijst erop dat het Openbaar Ministerie Gillis vervolgt voor in elk geval één geval van mishandeling. Het lijkt er volgens Diekstra op dat Gillis probeert Kremers het zwijgen op te leggen over de mishandeling waarvoor hij wordt vervolgd.

https://www.ad.nl/show/re(...)ijk-geweld~a4b1b6a3/

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  vrijdag 29 december 2023 @ 23:40:49 #181
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_211829977
De val van camping-gigant: ‘Peter Gillis hoeft niet op TV'

Camping-gigant Peter Gillis werd in een klap een BN'er met zijn realityprogramma 'Familie Gillis: Massa is Kassa'. Met uitspraken als 'foxwild' en 'hatseflats' werd hij al snel als nationale knuffelbeer bestempeld. Maar dat duurde niet lang... inmiddels blijkt Gillis zich niet altijd aan de regels te houden op zijn vakantieparken en wordt hij beschuldigt van belastingfraude. Is hij beroemd of berucht? Robbyn Jansen gaat in gesprek met experts Angela de Jong, Guido den Aantrekker en Jelle Krekels.


https://www.ad.nl/video/p(...)ft-niet-op-tv-416913
  Trouwste user 2022 maandag 5 februari 2024 @ 13:37:26 #182
7889 tong80
Spleenheup
pi_212305959
De politie Oost-Brabant weerspreekt dat er al een verdachte op het oog zou zijn in het onderzoek naar de vernieling van het graf van de ouders van realityster Peter Gillis. Dat meldt een woordvoerder van de politie maandag aan het ANP. Gillis zei eerder dat er al een verdachte in beeld zou zijn.



„Dit is geen onderzoek dat in een dag is afgerond”, stelt een woordvoerder van de politie. „Dit gaat zeker een paar dagen duren.” Nadere details over het rechercheonderzoek worden niet gedeeld.

Gillis deed zaterdag aangifte van de vernieling van het graf in Ommel. De ondernemer, bekend van de realityserie Massa is Kassa, meldde via Instagram dat het graf van zijn ouders is geschonden. Op een foto van het graf is te zien dat er op de steen ’STOP TV’ is geschreven.

Volgens Gillis zou er ook een Delftsblauwe vaas met vele tientallen rozen zijn ontvreemd. Omwonenden van de begraafplaats brachten Gillis op de hoogte van de vernielingen. Zij zouden de politie volgens Gillis een signalement van de mogelijke dader hebben gegeven.

https://www.telegraaf.nl/(...)rnieling-graf-gillis

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  dinsdag 19 maart 2024 @ 14:11:01 #183
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
  Moderator dinsdag 19 maart 2024 @ 17:23:43 #184
184769 crew  Deisyy
pi_212884487
quote:
Linkdump. Neem dan ff de moeite om het artikel te posten.
Ik ga gaten graven! Want waar gaten zijn is hoop!
  Moderator dinsdag 19 maart 2024 @ 17:23:48 #185
184769 crew  Deisyy
pi_212884489
quote:
Peter Gillis vindt dat justitie hetze tegen hem voert: ’Ik word weggezet als een zware crimineel’


Realityster en vakantieparkenhouder Peter Gillis vindt dat justitie een hetze tegen hem voert. „Ik ben zwaar geschrokken”, zei hij dinsdag tijdens een eerste niet-inhoudelijke zitting voor de rechtbank in Den Bosch. „Ik word weggezet als een zware crimineel, ben hier zwaar door geraakt.”

Volgens Gillis’ advocaat Mark Hendriks is het doel van de strafzaak om de vakantieparken van de Oostappen Groep uit de markt te prijzen en Gillis publiekelijk aan de schandpaal te nagelen. Hij verzocht de rechtbank de rechtszaak tegen zijn cliënt niet ontvankelijk te verklaren wegens schending van de beginselen van een goede procesvoering.

De rechtbank buigt zich dinsdag over de vermeende belastingfraude door Gillis, acht van zijn Oostappen-vakantieparken in Limburg, Noord-Brabant en Zeeland en een holding. Volgens het Openbaar Ministerie (OM) hebben vooral Gillis en medeverdachten dochter Inge en ex-vrouw Treesie - die niet aanwezig waren - zich daaraan de afgelopen jaren schuldig gemaakt. Tijdens deze zitting kunnen de advocaten van de verdachten hun onderzoekswensen indienen bij de rechtbank.
Ik ga gaten graven! Want waar gaten zijn is hoop!
  dinsdag 19 maart 2024 @ 18:09:13 #186
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')