doe maar 2 of 4quote:Op vrijdag 10 februari 2023 11:07 schreef greysbones het volgende:
Zou Eva nog een gele kaart kunnen pakken
Daar is t haar om te doen. Gewoon een paar dagen zeggen dat je misselijk bent en alleen maar beetje bouillon drinken en zeggen dat je duizelig bent , dan heeft ze alle aandacht van JW . Alleen jammer dat JW erin traptquote:
Het verschil in deze is dat wij er vrijwillig zitten en die dieren nietquote:Op vrijdag 10 februari 2023 11:54 schreef Li0nHeart het volgende:
Moraima zegt dat ze zich net een hamstertje in een kooi voelt, met zo'n rad.
KimD : Ik voel me net een olifant. We hebben een binnenplaats en een buitenplaats, maar we kunnen niet voorbij de hekken. Net als in de dierentuin. Als Jeff en ik thuis zijn gaan we meteen naar de dierentuin. Snappen helemaal hoe die dieren zich voelen. En iedereen kan kijken.
Beetje stom zitten zingen daarbuitenquote:Op vrijdag 10 februari 2023 11:57 schreef Charmian het volgende:
zo stom he, ik hoor liever het gepiep van de stofzuiger dan martin die 'zingt'
Dan weten ze niet of hij nu de presentator is of 1 van de deelnemersquote:Op vrijdag 10 februari 2023 12:02 schreef pingu66 het volgende:
Mattin denkt nog steeds datie kan zingen maar kan ook totaal geen toonhouden.
Hij wil iets met tv doen nou ischien is knoop in je zakdoek wat voor hem.
Als hij klaar is met zingenquote:Op vrijdag 10 februari 2023 12:04 schreef espri het volgende:
We wachten op het traantje in z’n linker ooghoek.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |