Ja die kansloze schoten van afstand hebben hem wel geholpen in die statistiekquote:
Ja hij stond geweldig te keepen. Maar dat filmpje laat goed zien dat je ook weer niet teveel waarde moet hechten aan dat kansenrecord. Gok dat ik het merendeel ook wel vang.quote:Op donderdag 9 februari 2023 09:23 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ja die kansloze schoten van afstand hebben hem wel geholpen in die statistiek
Richting het eind had ie wel wat sterke reddingen, oa op dat schot van Paixao en dat van richting veranderde schot
Ja. Heel gek eigenlijk, vorig jaar was dat best een kracht, nu krijgen we vooral counters om de oren.quote:
Ik had eigenlijk wel verwacht dat dat een stuk betere stand-in zou zijn dan die jood. Vond hem tegen PSV ook naar behoren keepen. Maar gisteren kon echt niet.quote:
Eigenlijk vier echte reddingen imo, die van Geertruida, Ballaude, Paixao en Gimenez. De rest is eigenlijk niet eens een redding te noemen.quote:Op donderdag 9 februari 2023 09:25 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja hij stond geweldig te keepen. Maar dat filmpje laat goed zien dat je ook weer niet teveel waarde moet hechten aan dat kansenrecord. Gok dat ik het merendeel ook wel vang.
Ik begin bijna naar Marciano te verlangen, maar dat zou erg opportuun zijn. Hopelijk doet die gestopte pingel hem goed.quote:Op donderdag 9 februari 2023 09:36 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik had eigenlijk wel verwacht dat dat een stuk betere stand-in zou zijn dan die jood. Vond hem tegen PSV ook naar behoren keepen. Maar gisteren kon echt niet.
Hij heeft wel flink wat kansen eruit gehaald hoor. Natuurlijk zaten daar ook afstandsschoten bij, maar ‘stelde weinig voor’ slaat ook weer nergens op.quote:Op donderdag 9 februari 2023 09:37 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Stelde weinig voor inderdaad. En 0 strafschoppen gepakt.
Het waren vooral allemaal van die onzekere situaties. Als je ze stuk voor stuk analyseert dan is vooral de tweede een blunder maar het zag er allemaal zo ontzettend knullig uit. Ik zou graag nog een gifje maken van zijn reactie na de penaltyserie trouwens.quote:Op donderdag 9 februari 2023 09:38 schreef fetX het volgende:
[..]
Ik begin bijna naar Marciano te verlangen, maar dat zou erg opportuun zijn. Hopelijk doet die gestopte pingel hem goed.
Tja, verder ook niet heel relevant meer. Ik maak me meer zorgen om het povere spel 11 tegen 11. Lekker dat je rode kaarten mee krijgt maar gisteren was het tot minuut 89 echt niet veel.quote:Op donderdag 9 februari 2023 09:39 schreef fetX het volgende:
[..]
Hij heeft wel flink wat kansen eruit gehaald hoor. Natuurlijk zaten daar ook afstandsschoten bij, maar ‘stelde weinig voor’ slaat ook weer nergens op.
ja dat zou wat zijn zegquote:Op donderdag 9 februari 2023 09:50 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Die goal van Dilro is wel onderschat trouwens, een van de mooiste Feyenoordgoals die ik ooit heb gezien. Maakt Van Persie die dan gaat hij de hele wereld over.
Eens hoor. 11 tegen 11 was het bijzonder armoedig. Maak me wat dat betreft lichtelijke zorgen. Hopelijk doen ze dat zondag tenietquote:Op donderdag 9 februari 2023 09:42 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Tja, verder ook niet heel relevant meer. Ik maak me meer zorgen om het povere spel 11 tegen 11. Lekker dat je rode kaarten mee krijgt maar gisteren was het tot minuut 89 echt niet veel.
Wel fijn dat Feyenoord aantoont goed te kunnen stormen met een man meer maar dat zal dit seizoen hooguit nog 1 keer gebeuren.
Het oogt vooral wat ongecontroleerd allemaal. Dilro en Alireza maken af en toe een wereldgoal maar schieten ook 80 procent de tribune in. Nouja dat geldt dus eigenlijk voor de volledige voorhoede, iedereen doet maar wat en soms komt er iets geweldigs uit.quote:Op donderdag 9 februari 2023 09:52 schreef fetX het volgende:
[..]
Eens hoor. 11 tegen 11 was het bijzonder armoedig. Maak me wat dat betreft lichtelijke zorgen. Hopelijk doen ze dat zondag teniet
Omdat Van Persie ook daadwerkelijk door had wat hij deed en het regelmatig kon herhalen. Bij Dilrosun is het puur intuïtie. Zou leuk zijn als hij het ook eens wat vaker zou doen.quote:Op donderdag 9 februari 2023 09:50 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Die goal van Dilro is wel onderschat trouwens, een van de mooiste Feyenoordgoals die ik ooit heb gezien. Maakt Van Persie die dan gaat hij de hele wereld over.
Gelukkig is Luuk de Jong een wereldspitsquote:Op donderdag 9 februari 2023 09:57 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Het oogt vooral wat ongecontroleerd allemaal. Dilro en Alireza maken af en toe een wereldgoal maar schieten ook 80 procent de tribune in. Nouja dat geldt dus eigenlijk voor de volledige voorhoede, iedereen doet maar wat en soms komt er iets geweldigs uit.
Met de VAR hadden wij na 7 minuten met 10 man gespeeldquote:Op donderdag 9 februari 2023 09:41 schreef Haringkop het volgende:
Die tweede van NEC was met de VAR wel afgekeurd vanwege buitenspel.
Dan was het hele plan van NEC ook niet uitgekomen en had je een mokersaaie wedstrijd gehad.quote:Op donderdag 9 februari 2023 10:02 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Met de VAR hadden wij na 7 minuten met 10 man gespeeld
Al met al een knotsgekke wedstrijd. Maar laten we hem aub snel vergeten. Wanstaltig slecht. Het moet echt beter tegen Heerenveen, en de week erop tegen AZ. Van je 8 wedstrijden na de winterstop heb je er 5 gelijkgespeeld.quote:Op donderdag 9 februari 2023 10:04 schreef Caland het volgende:
[..]
Dan was het hele plan van NEC ook niet uitgekomen en had je een mokersaaie wedstrijd gehad.
Lijkt vooral erg onzeker, gaat in zijn hoofd zitten.quote:Op donderdag 9 februari 2023 10:05 schreef Dr.Mikey het volgende:
Hoop wel dat die kut keeper ons geen punten gaat kosten.
2 keer ook tegen 10 man hè. (Utrecht uit was ook wel een prima slotoffensief moet ik zeggen)quote:Op donderdag 9 februari 2023 10:09 schreef hhh38 het volgende:
Wel goed nieuws dat dit team niet lijkt te kunnen verliezen. 2x in de absolute slotfase terugkomen van een 0-2 is indrukwekkend. Maar de tactiek van Slot om vol druk te zetten en zo dicht mogelijk op de goal van de tegenstander te spelen totdat de tegenstander een fout maakt werkt niet goed genoeg met zulke wisselvallige/matige aanvallers. Deze wedstrijden vragen wel heel veel van de reserves en door die blessures is de selectie lang niet meer zo breed.
Als iedere wedstrijd zo moeizaam blijft gaan hou je het echt niet vol.
Het balbezit is gewoon indrukwekkend te noemen. Echter zoals al vaker aangegeven hier ontbreekt het gigantisch aan het afmaken. Ook de creativiteit om een speler alleen voor de keeper te krijgen lijkt er niet te zijn. Op dat punt mis je, zoals @Caland een paar weken geleden al meer dan terecht aangaf, Sini enorm.quote:Op donderdag 9 februari 2023 10:09 schreef hhh38 het volgende:
Wel goed nieuws dat dit team niet lijkt te kunnen verliezen. 2x in de absolute slotfase terugkomen van een 0-2 is indrukwekkend. Maar de tactiek van Slot om vol druk te zetten en zo dicht mogelijk op de goal van de tegenstander te spelen totdat de tegenstander een fout maakt werkt niet goed genoeg met zulke wisselvallige/matige aanvallers. Deze wedstrijden vragen wel heel veel van de reserves en door die blessures is de selectie lang niet meer zo breed.
Als iedere wedstrijd zo moeizaam blijft gaan hou je het echt niet vol.
Nou op dat punt mis je juist Sini niet echt. Die had eerder de klasse om vanuit het niets kansen voor zichzelf te creëren. Je mist onze Poolse vriend nu wellicht wat meer dan menigeen had gedacht.quote:Op donderdag 9 februari 2023 10:13 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Het balbezit is gewoon indrukwekkend te noemen. Echter zoals al vaker aangegeven hier ontbreekt het gigantisch aan het afmaken. Ook de creativiteit om een speler alleen voor de keeper te krijgen lijkt er niet te zijn. Op dat punt mis je, zoals @:Caland een paar weken geleden al meer dan terecht aangaf, Sini enorm.
Laatste +-45 minuten tegen 10 man hebben we 6x gescoord.quote:Op donderdag 9 februari 2023 10:12 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
2 keer ook tegen 10 man hè. (Utrecht uit was ook wel een prima slotoffensief moet ik zeggen)
Je hebt gelijk, dat bedoelde ik eigenlijk ook meerquote:Op donderdag 9 februari 2023 10:30 schreef Caland het volgende:
[..]
Nou op dat punt mis je juist Sini niet echt. Die had eerder de klasse om vanuit het niets kansen voor zichzelf te creëren. Je mist onze Poolse vriend nu wellicht wat meer dan menigeen had gedacht.
Dat zeker al moeten we ook niet overdrijven, totale rendement qua flankspelers ligt hoger dan vorig jaar.quote:Op donderdag 9 februari 2023 10:30 schreef Caland het volgende:
[..]
Nou op dat punt mis je juist Sini niet echt. Die had eerder de klasse om vanuit het niets kansen voor zichzelf te creëren. Je mist onze Poolse vriend nu wellicht wat meer dan menigeen had gedacht.
quote:Op donderdag 9 februari 2023 10:54 schreef Elan het volgende:
[..]
Dilrosun is kwalitatief niet minder dan Sini.
Ik zie een patroon dit seizoen:quote:Op donderdag 9 februari 2023 10:00 schreef Dr.Mikey het volgende:
Dilrosun is voorlopig wel even onze nummer tien toch tot Szymanski weer fit is Taabouni en Timber hebben de kansen niet gepakt daar afgelopen wedstrijden en Bullaude is een houtenklaas.
Ali dan gewoon een tijdje op rechts en Paxiao op links.
En Giminez er voor tenzij Paxiao weer de val ziekte heeft dan beginnen we op links met Idrissi.
En 3 tegen.quote:Op donderdag 9 februari 2023 10:44 schreef ThePlaneteer het volgende:
[..]
Laatste +-45 minuten tegen 10 man hebben we 6x gescoord.
we moeten er gewoon voor zorgen dat de tegenstander elke wedstrijd rood krijgt!
Hij bedoelt misschien fysiek. Ja toch, hoop ik.quote:
Volgens @ZKA heeft Feyenoord wel al lijst klaar met trainers die aanvallend denken en wel past in het plaatje.quote:
Ah, laatste seizoen Slot nu dus. Lekker tweede worden en volgend seizoen weer met een type Fräser voor de ploeg. En dan weer terug bij af.quote:Op donderdag 9 februari 2023 11:11 schreef hhh38 het volgende:
[ twitter ]
Hij zal niet vertrekken midden in het seizoen, maar ik heb helemaal geen zin in deze soap
Ja die denkt daar ook wel heel makkelijk over. Slot is niet alleen een goede trainer omdat hij het tactisch wel snapt, maar meer omdat hij communicatief zo sterk is dat hij dat op een spelersgroep goed en duidelijk kan overbrengen. Ik denk zelf dat Schreuder en Slot elkaar tactisch helemaal niet zoveel zullen ontlopen. Of een Slot en Lijnders om maar een zijstraat te noemen.quote:Op donderdag 9 februari 2023 11:17 schreef fetX het volgende:
[..]
Volgens @:zka heeft Feyenoord wel al lijst klaar met trainers die aanvallend denken en wel past in het plaatje.
Denk niet dat Slot nu weggaat, maar stiekem hoop ik eigenlijk dat hij sowieso nog 1 jaar blijft.
Inderdaad. Die spelers gaan echt voor hem door het vuur, dat zal ook een reden zijn waarom we vaak nog terugkomen in slotfases. Ook spelers die minder vaak spelen zijn volledig aan boord en niemand loopt de kantjes er vanaf.quote:Op donderdag 9 februari 2023 11:22 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja die denkt daar ook wel heel makkelijk over. Slot is niet alleen een goede trainer omdat hij het tactisch wel snapt, maar meer omdat hij communicatief zo sterk is dat hij dat op een spelersgroep goed en duidelijk kan overbrengen. Ik denk zelf dat Schreuder en Slot elkaar tactisch helemaal niet zoveel zullen ontlopen. Of een Slot en Lijnders om maar een zijstraat te noemen.
Het wordt alleen heel anders wanneer die twee eindverantwoordelijk worden en je een spelersgroep tevreden moet houden.
Puur qua rendement dan he.quote:
Toch is 1,8 xG weggeven tegen NEC ronduit slecht.quote:
Was met Trauner/Bijlow nie gebeurd..quote:Op donderdag 9 februari 2023 11:24 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Toch is 1,8 xG weggeven tegen NEC ronduit slecht.
Klopt wel ja, Ten Hag heeft die skills overduidelijk ook. Je ziet het er ook niet altijd aan af in mediaverschijningen of een trainer die eigenschap wel of niet heeft.quote:Op donderdag 9 februari 2023 11:22 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja die denkt daar ook wel heel makkelijk over. Slot is niet alleen een goede trainer omdat hij het tactisch wel snapt, maar meer omdat hij communicatief zo sterk is dat hij dat op een spelersgroep goed en duidelijk kan overbrengen. Ik denk zelf dat Schreuder en Slot elkaar tactisch helemaal niet zoveel zullen ontlopen. Of een Slot en Lijnders om maar een zijstraat te noemen.
Het wordt alleen heel anders wanneer die twee eindverantwoordelijk worden en je een spelersgroep tevreden moet houden.
Helaas is dit waar maar als Ali Dilrosun en Paxiao elke week zo spelen hadden ze niet bij Feyenoord gespeeld. Zie Paxiao daar nog wel constant in kunnen worden die andere twee zijn al wat ouder natuurlijk Idrissi heeft het ook een beetje.quote:Op donderdag 9 februari 2023 11:09 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Ik zie een patroon dit seizoen:
Wanneer een aanvaller een wedstrijdje goed presteert, is hij vanaf dat moment 'de man voor de basis'
Om vervolgens wedstrijden lang geen kut te presteren. Gevolg is dat er wordt geroepen om een andere aanvaller. Die krijgt dan weer een kans, om vervolgens ook weer geen kut te presteren. Waarop wordt weer wordt geroepen om de aanvaller die eerder door ons allen werd vervloekt en uit de basis gewenst.
Eerder Bijlow, die coacht echt heel veel en had gisteren alleen door het uitkomen al wel een goal (of twee) voorkomen.quote:Op donderdag 9 februari 2023 11:38 schreef bbuddybb het volgende:
Overigens wel schandalig dat je tegen tien man nog twee goals incasseert, maar ik denk dat je in dat geval Trauner echt mist. Hoe goed Geert het ook doet, Trauner lijkt mij iemand die de verdedigende organisatie beter neerzet.
En Bijlow mis je ook wel hoor. De huidige keeper geen vertrouwen in.quote:Op donderdag 9 februari 2023 11:38 schreef bbuddybb het volgende:
Klinkt misschien gek, maar ik vond ons in de eerste helft bijvoorbeeld--ondanks de paar wisselingen t.o.v. PSV-thuis--gewoon prima spelen. Ik was dik tevreden over het spel.
Wat ons opbreekt--en dat gebeurt wel vaker dit seizoen--is dat we voorin gewoon veel te weinig kwaliteit hebben.
Danilo mocht weer opdraven. Hij had een paar schotjes op doel, maar daar zit zo weinig kracht en overtuiging achter... Ik heb het met die jongen te doen. Hij doet het niet expres, maar hij heeft het nu eenmaal niet. Taabouni is een leuk voetballertje, maar is (op dit moment) veel te licht. En Ali Reza was niet eens slecht ofzo, maar hij is nu eenmaal wisselvallig.
Op basis van deze laatste twee wedstrijden vind ik wel dat Idrissi wederom (net zoals voor zijn blessure) onze beste linksbuiten is.
Dilrosun maakt een geweldige goal en gaf nog een paar assists, maar ook zijn invalbeurt was wisselvallig.
Doe tegen Heerenveen maar Idrissi, Gimenez en Dilrosun in de voorhoede.
Overigens wel schandalig dat je tegen tien man nog twee goals incasseert, maar ik denk dat je in dat geval Trauner echt mist. Hoe goed Geert het ook doet, Trauner lijkt mij iemand die de verdedigende organisatie beter neerzet.
Beetje onduidelijk mbt Bijlow, lees zowel weken als maanden.quote:Op donderdag 9 februari 2023 11:50 schreef bbuddybb het volgende:
Oja, Bijlow! Ik moet zeggen... de vervanger redt niet veel ballen.
Hopen dat ie er tegen de tijd dat we EL spelen iig weer bij is.
Idrissi heeft 130 minuten gespeeld en kon aan het eind niet meer lopen, die gaat niet starten.quote:Op donderdag 9 februari 2023 11:38 schreef bbuddybb het volgende:
Klinkt misschien gek, maar ik vond ons in de eerste helft bijvoorbeeld--ondanks de paar wisselingen t.o.v. PSV-thuis--gewoon prima spelen. Ik was dik tevreden over het spel.
Wat ons opbreekt--en dat gebeurt wel vaker dit seizoen--is dat we voorin gewoon veel te weinig kwaliteit hebben.
Danilo mocht weer opdraven. Hij had een paar schotjes op doel, maar daar zit zo weinig kracht en overtuiging achter... Ik heb het met die jongen te doen. Hij doet het niet expres, maar hij heeft het nu eenmaal niet. Taabouni is een leuk voetballertje, maar is (op dit moment) veel te licht. En Ali Reza was niet eens slecht ofzo, maar hij is nu eenmaal wisselvallig.
Op basis van deze laatste twee wedstrijden vind ik wel dat Idrissi wederom (net zoals voor zijn blessure) onze beste linksbuiten is.
Dilrosun maakt een geweldige goal en gaf nog een paar assists, maar ook zijn invalbeurt was wisselvallig.
Doe tegen Heerenveen maar Idrissi, Gimenez en Dilrosun in de voorhoede.
Overigens wel schandalig dat je tegen tien man nog twee goals incasseert, maar ik denk dat je in dat geval Trauner echt mist. Hoe goed Geert het ook doet, Trauner lijkt mij iemand die de verdedigende organisatie beter neerzet.
Komt wel goed toch? Gewoon 3 dagen slapenquote:Op donderdag 9 februari 2023 12:01 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Idrissi heeft 130 minuten gespeeld en kon aan het eind niet meer lopen, die gaat niet starten.
Dat is omdat je er nu meer dan één hebt.quote:Op donderdag 9 februari 2023 10:54 schreef Elan het volgende:
[..]
Dat zeker al moeten we ook niet overdrijven, totale rendement qua flankspelers ligt hoger dan vorig jaar.
Is ook genot dat je halverwege kan wisselen. Dilrosun is kwalitatief niet minder dan Sini. Helaas lijkt hij dat zelf niet altijd te beseffen of zo.
Die Nelson begon op een gegeven moment ook wel lekker te draaien toch. Of bedoel je meer dan één per positie?quote:Op donderdag 9 februari 2023 12:14 schreef viagraap het volgende:
[..]
Dat is omdat je er nu meer dan één hebt.
Verrek helemaal vergeten. Was dat ook al in deze fase van het seizoen?quote:Op donderdag 9 februari 2023 12:20 schreef Elan het volgende:
[..]
Die Nelson begon op een gegeven moment ook wel lekker te draaien toch. Of bedoel je meer dan één per positie?
Volgens mij meer tegen het einde van de competitie. Maar als je zijn stats kijkt valt het eigenlijk wel tegen, 2 doelpunten en 4 assists in 21 wedstrijden is vrij lachwekkend.quote:Op donderdag 9 februari 2023 12:23 schreef viagraap het volgende:
[..]
Verrek helemaal vergeten. Was dat ook al in deze fase van het seizoen?
Hij was wel een wapen met z’n snelheid, maar weinig rendement inderdaadquote:Op donderdag 9 februari 2023 12:28 schreef Elan het volgende:
[..]
Volgens mij meer tegen het einde van de competitie. Maar als je zijn stats kijkt valt het eigenlijk wel tegen, 2 doelpunten en 4 assists in 21 wedstrijden is vrij lachwekkend.
Precies, de clubs staan voor hem in de rij deze zomer. En dan begin je gewoon op 0quote:Op donderdag 9 februari 2023 12:56 schreef Scrummie het volgende:
Kan me echt niet voorstellen dat Slot midden in het seizoen weg zou gaan naar een club wat nog moeite moet doen om erin te blijven in de PL. Risico is toch veel te groot.
Ligt er een beetje aan hoe dit seizoen eindigt voor Feyenoord.quote:Op donderdag 9 februari 2023 12:57 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Precies, de clubs staan voor hem in de rij deze zomer. En dan begin je gewoon op 0
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |