Ik heb geen idee . Ik rook ook wel maar ik koop die potten niet meer. Ik haal twee pakjes per week , ook heel duur ,maar dan kom je op 50 sigaretten gemiddeld per week zeg maar.quote:Op woensdag 8 februari 2023 21:43 schreef mootie het volgende:
[..]
De grootste bij de Jumbo is 91 gram, dat is toch net iets meer dan 2 grote shag?
Ze zijn er zelf vrij goed is. Tis dat Kim zo makkelijk is.quote:Op woensdag 8 februari 2023 21:46 schreef 5thencounter het volgende:
Gaat nog lastig te Slopen Setje te worden...
[ afbeelding ]
Is ie toch weer damen met Jappie danquote:Op woensdag 8 februari 2023 21:44 schreef Seattle het volgende:
Jeff komt volgens Kim in een volgend leven terug als een fles wijn
? Wat zegde gij?quote:Op woensdag 8 februari 2023 21:48 schreef pingu66 het volgende:
[..]
Is ie toch werr damen .et Jappie dan
Om vervolgens een jaar in de loods te zittenquote:Op woensdag 8 februari 2023 21:48 schreef Seattle het volgende:
Pffffff, door Corona kwam ik erachter dat ik meer thuis wilde zijn aldus Isaac. Euhm…
quote:Op woensdag 8 februari 2023 21:50 schreef greysbones het volgende:
Isaak
wij werken samen met die jongens van ID&T
En vertrok hij weer een jaar.quote:Op woensdag 8 februari 2023 21:48 schreef Seattle het volgende:
Pffffff, door Corona kwam ik erachter dat ik meer thuis wilde zijn aldus Isaac. Euhm…
Aaaaah sooooquote:Op woensdag 8 februari 2023 21:51 schreef pingu66 het volgende:
[..]
Da die dan weer samen mee Jappie is. Da had ik gezegd, jongu
Ow maar ik wijs niet naar specifieke personenquote:Op woensdag 8 februari 2023 21:42 schreef engine het volgende:
[..]
Dat zeg ik helemaal niet. Het is de opbouw er naar toe. Als ik zeg er is tabak stress bedoel ik niet alleen Jeff. Rupie heeft vandaag aan Kenzi gevraagd wanneer er weer tabak besteld kan worden. Maar ook jij weet niet hoeveel tabak Jeff wel heeft.
Zijn gedrag, en het belang van de Jumbo in de stelling vandaag.quote:Op woensdag 8 februari 2023 21:54 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Ow maar ik wijs niet naar specifieke personen![]()
En ook ik weet inderdaad niet hoeveel er nog is, maar baseer mijn uitspraken nog op wat bewoners, in dit geval Jeff, er zelf over hebben gezegd. Ben gewoon nieuwsgierig waar mensen de aanname dat Jeff bijna niks meer zou hebben vandaan halen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |