 
		 
			 
			
			
			
			 
			 
			
			
			Dan ben je toch gewoon geen mens, als je zoiets kunt verzinnen, laat staan uitvoeren.quote:
 
			 
			
			
			Sinds zijn 'nogal twijfelachtige houding' richting de Russen heeft hij voor mij echt afgedaan.quote:
 
			 
			
			
			Maar goed, onafhankelijke sources missen, dus dit kan ook gewoon fake news zijn. Ook al weten we dat er ziekelijke dingen gebeuren.quote:
 
			 
			
			
			Kan. Maar dit is wel aannemelijk. Er zijn eerder verhalen naar buiten gekomen van geboobytrapte lijken.quote:Op maandag 6 februari 2023 09:43 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Maar goed, onafhankelijke sources missen, dus dit kan ook gewoon fake news zijn. Ook al weten we dat er ziekelijke dingen gebeuren.
 
			 
			
			
			Of is er een Iraanse drone gefaald?quote:
 
			 
			
			
			En speelgoedquote:Op maandag 6 februari 2023 09:45 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Kan. Maar dit is wel aannemelijk. Er zijn eerder verhalen naar buiten gekomen van geboobytrapte lijken.
 
											 
			 
			
			
			
			 
			 
			
			
			Hij kijkt alsof ie met het verkeerde been uit bed is gestaptquote:

 
											 
			 
			
			
			Westerse landen hadden totaal geen belang bij (voortzetting van) oorlog dus je weet dat hij uit zijn nek lult.quote:
 
			 
			
			
			
			 
			 
			
			
			Misschien krijgt hij een mooi appartement op 3 hoog. Zonder liftquote:Op maandag 6 februari 2023 10:00 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Hij kijkt alsof ie met het verkeerde been uit bed is gestapt
Gelukkig voor hem staat Rusland bekend om de enorm goede nazorg voor zijn gewonde veteranen, dus hij hoeft niet bang te zijn dat hij zijn leven moet slijten als dakloze verslaafde bedelaar
 
											 
			 
			
			
			quote:Op maandag 6 februari 2023 10:10 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Misschien krijgt hij een mooi appartement op 3 hoog. Zonder lift
 
			 
			
			
			Je weet dat er al heel wat Russische trollen voor jou een ban hebben gekregen omdat ze maar Kremlinpropaganda bleven posten in deze reeks?quote:
 
			 
			
			
			Werkelijk alles kan. Maar geef mij een rationele argumentatie om eraan te twijfelen. Als je de historie van de Russische troepen gaat analyseren, dan kom je nog wel gruwelijkere dingen dan dit tegen, hoor. Sommige Duitse hoogbejaarde kunnen zich nog herrineren hoe de groepsverkrachtingen van de Sovjets waren.quote:Op maandag 6 februari 2023 09:43 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Maar goed, onafhankelijke sources missen, dus dit kan ook gewoon fake news zijn. Ook al weten we dat er ziekelijke dingen gebeuren.
 
			 
			
			
			Je bedoelt dat Russen het niet hebben bevestigd?quote:Op maandag 6 februari 2023 09:43 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Maar goed, onafhankelijke sources missen,
 
			 
			
			
			Het onmenselijken van de vijand om kracht bij te zetten voor je strijdkracht is een veel gebruikte methode.quote:Op maandag 6 februari 2023 09:43 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Maar goed, onafhankelijke sources missen, dus dit kan ook gewoon fake news zijn. Ook al weten we dat er ziekelijke dingen gebeuren.
 
			 
			
			
			Neh. Ik weet niet hoe vaak jij die filmpjes kijkt, maar vaak is het maar al te duidelijk dat het slachtoffer niet meer in staat is om te vechten. Ook zien wij iets te veel details om die 100m aan te voeren.quote:Op maandag 6 februari 2023 08:54 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Het is vanuit een op 100m hoogte vliegende drone ook maar moeilijk te zien of iemand echt gewond is of doet alsof.
 
			 
			
			
			Dit dus. En hoe blokkeren ze dat?quote:Op maandag 6 februari 2023 10:00 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Westerse landen hadden totaal geen belang bij (voortzetting van) oorlog dus je weet dat hij uit zijn nek lult.
 
			 
			
			
			De reacties erop zijn wel weer lekker wereldvreemd, overigens. Van die buitengewone schrik reacties. Terwijl dit soort cynisch sadisme in elke oorlog voorbij komt. Soms doelbewust, als tactiek (om de vijand zoveel mogelijk te breken. Zowel letterlijk, als emotioneel), en soms gewoon gedaan door individuele soldaten die zich eindelijk in een situatie bevinden waarin ze hun sadisme in praktijk kunnen brengen.quote:Op maandag 6 februari 2023 10:47 schreef Ulx het volgende:
[..]
Je bedoelt dat Russen het niet hebben bevestigd?
 
			 
			
			
			Baby's doodmaken is nu eenmaal niet heel populair bij de meeste mensen. Helemaal niet door ze als lokaas te gebruiken door ze aan een dode moeder vast te maken. Er zijn mensen die dat niet willen of kunnen rationaliseren.quote:Op maandag 6 februari 2023 10:55 schreef theunderdog het volgende:
[..]
De reacties erop zijn wel weer lekker wereldvreemd, overigens.
 
			 
			
			
			Dat ontmenselijken doen de Russen zelf al met hun daden.quote:Op maandag 6 februari 2023 10:48 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Het onmenselijken van de vijand om kracht bij te zetten voor je strijdkracht is een veel gebruikte methode.

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |