Omdat hij iets zegt wat gewoon klopt hoezo moet rob priveleges krijgen, dan gaat die maar naar huisquote:Op maandag 30 januari 2023 14:15 schreef StruisZVeugelT het volgende:
[..]
tis geen ponny kamp
afzien ..![]()
![]()
![]()
op de bank zitten man man man
Vast aan het slijmen zodat ze niet genomineerd wordquote:Op maandag 30 januari 2023 14:53 schreef Koos1958 het volgende:
Gedver jorien gister negatief met chiara mee praten over charlotte en nu weer gezellig kletsen met charlotte
Die oudjes hopen dat hij niet terug komt.quote:Op maandag 30 januari 2023 15:10 schreef ledn81 het volgende:
Rob en Jacq weten zeker dat Jason niet terug komt
Was dat überhaupt niet de bedoelingquote:Op maandag 30 januari 2023 14:47 schreef -river- het volgende:
Wellicht moeten ze Rob zijn ruggengraad even aanvullen, man man ben je 66 en loop je heel de dag te zeiken over kwaaltjes. Dit is een afvalspel en als je het geestelijk of lichamelijk niet trekt dan lekker naar huis.
Ben die SL wel beu, ben ik een keer een dag thuis en moet ik door al die SL mijn huishouden doen
Ja was vanmorgen. Staat in filmpjes topic. Bart en Rob gesprekje over nominaties geloof ikquote:Op maandag 30 januari 2023 15:17 schreef SamsonVanDelilah het volgende:
Las in een artikel dat Bart Van Jaq? te weten was gekomen dat Chay, Lili en Dada de sterke (dus hem) eruit willen spelen, en Bart is van plan een bom te gooien wanneer hij kan nomineren en heeft spijt van zijn nominatie tegenover Jason.... Heeft iemand dit gesprek meegkregen?
(artikel heb ik gepost in het topic over nieuwsberichten over BB)
Bedankt!quote:Op maandag 30 januari 2023 15:20 schreef ledn81 het volgende:
[..]
Ja was vanmorgen. Staat in filmpjes topic. Bart en Rob gesprekje over nominaties geloof ik
Je wilt wedden dat Rob serieus vrijwillig het huis verlaat als Chiara genomineerd wordt en weg moet ómdat hij van haar houdt????quote:
Jaquote:Op maandag 30 januari 2023 15:15 schreef Joyce-43 het volgende:
[..]
Was dat überhaupt niet de bedoeling![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |