Ja precies, server is soms overbelast en als je het later probeert werkt het wel ...quote:Op zondag 29 januari 2023 22:51 schreef StephanL het volgende:
Opent wel, maar laadt niet. Even wachten misschien
Iedereen weet toch waar dat over gaat?quote:Op zondag 29 januari 2023 22:43 schreef HappyCharly het volgende:
[..]
ze heeft iets heftigs meegemaakt, het zou goed zijn als ze dat verwerkt met hulp
en daarnaast heeft ze issues qua zelfbeeld en jaloezie, ook goed als ze dat verwerkt met hulp
en dat allemaal beter thuis. Ik vind dat ze morgen naar huis moet. En als ze zelf niet gaat, dan dat ze een gele kaart krijgt of haar familie haar er uit haalt.
quote:Op zondag 29 januari 2023 22:59 schreef juul. het volgende:
[..]
Iedereen weet toch waar dat over gaat?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maar je bent nu wel mogelijk fake news aan het verspreidenquote:Op zondag 29 januari 2023 23:03 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Lekker, meer dan 1K views nu op dit fragment .....
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja, daar lijkt het wel op helaas, grrrr ...quote:Op zondag 29 januari 2023 23:24 schreef Kakadylo het volgende:
Maar je bent nu wel mogelijk fake news aan het verspreiden
En de rest van de dag snickers en cola zekerquote:Op zondag 29 januari 2023 23:29 schreef Harry het volgende:
Erik eet 3x per dag warm:
Ochtend: 1 boterham en een ommelet
Middag: helft kant-en-klare maaltijd
Avond: andere helft.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
quote:Op zondag 29 januari 2023 23:33 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Lekker, leuk voor Mirthe ......![]()
[ afbeelding ]
Mirthe gaat een nummertje maken met Kenzy - 29 januari 2023.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wees jezelf, er zijn al genoeg anderen!
Chillenquote:Op zondag 29 januari 2023 23:41 schreef Harry het volgende:
Erik neemt ongeveer 70 uur tv op per week op. Wat moet ik met Neflix , zegt hij.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wees jezelf, er zijn al genoeg anderen!
Bah vies hoor. Hij is heel anders opgevoed best bijzonder maar aan de andere kant ook erg vies dagen zelfde onderbroek dragen niet vaak douchen en dan ook geen zeep en shampoo gebruiken ik moet er zelf niet aan denken om zo te leven.quote:Op zondag 29 januari 2023 23:45 schreef Harry het volgende:
Vermakelijk en eerlijk gesprek tussen Erik en Zoe.
Zo vindt Erik de operaties van Zoe in haar gezicht absurd.
Zoe schrikt, als Erik zegt dat hij geen zeep en shampoo gebruikt. Dat wist zij niet.
Erik: zweet is zout, en dat lost goed op in warm water.
Wist niet eens dat Erik zijn reukvermogen is verminderd vanwege corona dus toch wel handige informatie die je zo meekrijgtquote:Op maandag 30 januari 2023 00:23 schreef woxxel het volgende:
Maar waarom zeggen ze niet dat xij hem wel ruiken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |