Hey, dit klinkt best bekend.quote:Op zondag 29 januari 2023 13:20 schreef StateOfMind het volgende:
Note: both Iran and Azerbaijan are preparing for the war against each other. Iran considers Azerbaijan its "historical lands".
Fijn, nog een oorlog
De reden van deze bombardement heeft niet direct te maken met Oekraïne lijkt me. Dit zou namelijk betekenen dat Israël kleur bekent in het conflict. Dat kan Israël zich niet veroorloven, omdat ze de Russen in Syrië nodig hebben.quote:Op zondag 29 januari 2023 12:38 schreef Perrin het volgende:
Blijkt ineens dat drones leveren aan Rusland gevolgen heeft.
[ afbeelding ]
Ja die aanval op de ambassade zal de hoofdreden zijn?quote:Op zondag 29 januari 2023 13:30 schreef Slayage het volgende:
[..]
De reden van deze bombardement heeft niet direct te maken met Oekraïne lijkt me. Dit zou namelijk betekenen dat Israël kleur bekent in het conflict. Dat kan Israël zich niet veroorloven, omdat ze de Russen in Syrië nodig hebben.
Ach, wij hebben West-Friesland.quote:Op zondag 29 januari 2023 00:05 schreef slashdotter3 het volgende:
[..]
Lol, lekker verwarrend dat een gebied in Iran hetzelfde heet als een buurland
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op zaterdag 8 februari 2014 23:39 schreef Slaapscheet het volgende:
Oke, MichaelScott, je bent geweldig. :D
De aanval op de Iraanse kernreactor met Stuxnet vind ik ook wel indrukwekkendquote:Op zondag 29 januari 2023 14:14 schreef raptorix het volgende:
Als je echt wilt zien wat Israel kan doen, fucking diep respect:
Kan niet op tegen BRRRRTquote:Op zondag 29 januari 2023 14:25 schreef StateOfMind het volgende:
Blijven ook ontzettend mooie vliegtuigen, die F16's.
Israel heeft wel patent op dat soort stuntwerk, net zoals ze indertijd hun gegijzelde burgers gingen ophalen recht onder de neus van Idi Amin. Die lui laten niet met zich sollen.quote:Op zondag 29 januari 2023 14:14 schreef raptorix het volgende:
Als je echt wilt zien wat Israel kan doen, fucking diep respect:
Mede geleid door Jonathan Netanyahu. De broer van Benjamin Netanyahu. Uiteraard is Benjamin corrupt, maar het is niet gek dat de naam 'netanyahu' het voor vele in Israel goed doet.quote:Op zondag 29 januari 2023 15:38 schreef Hathor het volgende:
[..]
Israel heeft wel patent op dat soort stuntwerk, net zoals ze indertijd hun gegijzelde burgers gingen ophalen recht onder de neus van Idi Amin. Die lui laten niet met zich sollen.
Het is vooralsnog speculeren, maar het is te toevallig dat vrijdag die aanslag op de ambassade is en zondag deze reeks inslagen op Iraanse sites. Sowieso staat Israël altijd klaar om toe te slaan wanneer het opportuun is. Iran Azerbeidzjanse spanningen lopen al geruime tijd op waar Iran Azerbaycan openlijk bedreigt. Dus ik vermoed daarom dat de aanval een trigger was voor de Azeris om Israël toestemming te geven voor deze actie. Dat de Israëlisch de Amerikanen en indirect Oekraïne mogelijk een gunst hebben gedaan door drone fabrieken ook te targeten lijkt me niet ondenkbaar.quote:Op zondag 29 januari 2023 13:52 schreef Perrin het volgende:
[..]
Ja die aanval op de ambassade zal de hoofdreden zijn?
quote:Op zondag 29 januari 2023 17:55 schreef Aether het volgende:
NOS ook wakker
Drone-aanval op militair complex in Iran
https://nos.nl/l/2461710
En terecht.quote:Op zondag 29 januari 2023 15:38 schreef Hathor het volgende:
[..]
Israel heeft wel patent op dat soort stuntwerk, net zoals ze indertijd hun gegijzelde burgers gingen ophalen recht onder de neus van Idi Amin. Die lui laten niet met zich sollen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |