Niet te doen iddquote:Op maandag 23 januari 2023 11:14 schreef Ebinas het volgende:
Goed de uitleg van Marciano, volg ik niet meer
En de cherrytomaatjes en de dure fototaart jaquote:Op maandag 23 januari 2023 11:14 schreef R0T29 het volgende:
De verjaardag van KimK was gewoon te duur met haar Boursin gezeik, maar Marciano benoemt het niet
Barkie.quote:
Alles voor zijn psycho-prinsesje en lievelingetje van de Feboquote:Op maandag 23 januari 2023 11:21 schreef Ijspegel99 het volgende:
[..]
En de cherrytomaatjes en de dure fototaart ja
Straks stilte in de loods, iedereen met zijn neus in de boekenquote:
Ja, Wendy en GJ spraken er gister schande van. Anderen kregen niks blabla.quote:Op maandag 23 januari 2023 11:29 schreef pingu66 het volgende:
Vraag dan gewoon wat die verjaardag van Kimk kostte Avond eten ( met boursin drama),de taart savonds feestje.
Zal voor velen in het begin zijn en dan opgeven.quote:Op maandag 23 januari 2023 11:31 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
Straks stilte in de loods, iedereen met zijn neus in de boeken
Jaquote:Op maandag 23 januari 2023 11:28 schreef Silves het volgende:
Sas de nieuwe assistente van de slechte manager?..
Dat boek wat Eunice wil is echt zo zinloos.quote:Op maandag 23 januari 2023 11:32 schreef Ebinas het volgende:
[..]
Zal voor velen in het begin zijn en dan opgeven.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |