https://www.heelhollandbakt.nl/home/quote:De Nederlandse versie van de Britse kijkcijferhit ‘The Great British Bake Off’ is vanaf 12 maart 2022 weer te zien bij MAX.
In Heel Holland Bakt gaan we op zoek naar Nederlands meest getalenteerde thuisbakker. Gedurende acht weken nemen tien gepassioneerde amateurbakkers het tegen elkaar op met als uiteindelijk doel; Wie wordt de beste thuisbakker van Nederland?
Onder toeziend oog van de professionele jury worden de bakfanaten getest op alle disciplines binnen de bakkerswereld; van verjaardagstaart tot tarte tartin en van brood tot beignets.
Terugkijkenquote:Elke zaterdag, 20.35 uur, NPO 1
De deelnemers van 2022:quote:Je kunt alle uitzending tot 30 dagen na de betreffende uitzending online terugkijken. Daarna kun je alleen nog fragmenten bekijken. Dit heeft te maken met de uitzendrechten die rusten op het beeldmateriaal.
Vietnamese zijn een stuk kleiner en subtieler.quote:Op zondag 22 januari 2023 20:54 schreef StephanL het volgende:
Ohh er zit ook nog verschil in Chinese en Vietnamese
Die maak je toch niet met flensjes maar van die glazige dunne vellen?quote:Op zondag 22 januari 2023 20:54 schreef Felagund het volgende:
[..]
Vietnamese zijn een stuk kleiner en subtieler.
Zou goed kunnen ja dat dat ook anders is.quote:Op zondag 22 januari 2023 20:56 schreef InstortendeSter het volgende:
[..]
Die maak je toch niet met flensjes maar van die glazige dunne vellen?
je hebt die met rijstvellen. Die rollen bak je niet. Of filodeeg en die bak je wel.quote:Op zondag 22 januari 2023 20:56 schreef InstortendeSter het volgende:
[..]
Die maak je toch niet met flensjes maar van die glazige dunne vellen?
quote:Op zondag 22 januari 2023 20:59 schreef monkyyy het volgende:
Ik drink nu jasmijn thee, komt dichtbij dit
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |