Ik heb ondertussen de afwas gedaan zo ongeveerquote:
quote:Op zaterdag 21 januari 2023 15:24 schreef pullup het volgende:
[..]
Ik heb ondertussen de afwas gedaan zo ongeveer
Ja zo ongeveer maar dan wat tragerquote:
Nee, ik hoest in mijn elleboogquote:Op zaterdag 21 januari 2023 16:01 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Doe je anders wel een mondkapje op?
En die stoot je dan weer tegen die van een ander om hallo te zeggen.quote:
Nee, ik zat nog in het vorige topicquote:Op zaterdag 21 januari 2023 15:22 schreef pullup het volgende:
Wtf had ik alweer de lapo![]()
Moesten jullie lang wachten ?
Zo kan ik mijn arm niet buigen hoorquote:Op zaterdag 21 januari 2023 16:03 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
En die stoot je dan weer tegen die van een ander om hallo te zeggen.
En nog steeds krijgt iedereen dus viesch
Als je goed stretcht, dan kun je er wel over heen hoesten. Daarom ook maar beter in je knieholtes hoestenquote:Op zaterdag 21 januari 2023 16:05 schreef maily het volgende:
[..]
Zo kan ik mijn arm niet buigen hoor
Bijna 80% van alle random nummers die mij bellen gaan over het "verlengen van de garantie op mijn auto". Ik zou dat niet eng noemen. Wakker worden en alleen maar bami in blik in je koelkast vinden is veel enger.quote:
Lekker thuis is altijd goed. Hopelijk blijven je klachten nu weg.quote:Op zaterdag 21 januari 2023 16:01 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Yep, hier ook
Lekker thuis weer.
Ik ben vanmorgen naar de markt gegaan om rumbonen te kopen.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |