Kan misschien positief uitpakken even een momentje voor jezelf.quote:Op maandag 30 januari 2023 21:24 schreef Dotteke het volgende:
Sneu voor Jason dat hij er nog is, `hij gaf zo aan dat hij hoopte echt naar huis mocht, en niet weer apart kwam te zitten omdat hij het al zo moeilijk had.
Mja.. hij lijkt het toch wel weer leuk te vinden om een rol te spelen.quote:Op maandag 30 januari 2023 21:24 schreef Dotteke het volgende:
Sneu voor Jason dat hij er nog is, `hij gaf zo aan dat hij hoopte echt naar huis mocht, en niet weer apart kwam te zitten omdat hij het al zo moeilijk had.
Wat hij op de stream zei was dat hij niet hoopte dat hij weer apart moest zitten en graag naar huis wilde. \Maar goed we gaan zien wat het verder gaat brengen.quote:Op maandag 30 januari 2023 21:32 schreef Gert het volgende:
[..]
Mja.. hij lijkt het toch wel weer leuk te vinden om een rol te spelen.
Sowieso vind ik dit wel een mooie setting.
Yupquote:Op maandag 30 januari 2023 21:41 schreef livelink het volgende:
Zo, dus meneer "ik lust geen couscous en ik ben 6 kilo afgevallen, maar ik zeur daar verder niet over, maar dat paardenvoer eet ik niet" nomineert Jason omdat hij zeurt over eten
volgens mij charlottequote:Op maandag 30 januari 2023 22:48 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Yup
Wie nomineerden nu allemaal Michelangelo? Danny, Ali en ?
Nee die ging voor Chiara. Ik dacht Chayron maar die zei in de uitzending dat ie juist op Jason had gestemd.quote:
Nominaties in de uitzending :quote:Op maandag 30 januari 2023 22:56 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Nee die ging voor Chiara. Ik dacht Chayron maar die zei in de uitzending dat ie juist op Jason had gestemd.
Oh het waren er dan toch maar 2 op Michelangelo, ik dacht echt dat ik er 3 voorbij hoorde komenquote:Op maandag 30 januari 2023 22:57 schreef rinardo het volgende:
[..]
Nominaties in de uitzending :
Charlotte - Chiara - geen klik
Danny - MiAngelo - grote concurrent
Ali - MiAngelo - sterke speler
Cheyron - Jason - tactische speler
Jason - Jacq - minste klik en veel wrijving (zij heeft als enige geen brief)
Chiara - ? niet uitgezonden
Lindsey - Jason - sterke speler
Bart - Jason - irritaties
Mies - Charlotte - wil leiding nemen / niet oprecht tegen Mies
Rob - Jason - geen klik - eetgedrag
Jolien - Jason - irritaties
Ias - Jason - geen klik
Jacq - Jason, maar niet uitgezonden
ja heb lijstje ff snel opgezochtquote:Op maandag 30 januari 2023 22:59 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Oh het waren er dan toch maar 2 op Michelangelo, ik dacht echt dat ik er 3 voorbij hoorde komen
Het zat iets eerder al in de uitzending, Chiara stemde op Jason (vertelde ze toen ze hem hielp met inpakken koffer).quote:Op maandag 30 januari 2023 22:57 schreef rinardo het volgende:
Nominaties in de uitzending :
[..]
Chiara - ? niet uitgezonden
[..]
Die kop, uitprinten en op het dartbordquote:Op dinsdag 31 januari 2023 20:59 schreef superniger het volgende:
Hahaha. Chiara heeft een zure kop vanwege Charlottes PON.
Het gewonnen geld lijkt dus van de algemene prijzenpot af te gaan.quote:
Jason deed het leukquote:Op donderdag 2 februari 2023 20:44 schreef ledn81 het volgende:
Rob zou een hartverzakking krijgen als hij dit zou zien. Hij is bezig met wol en Jason zit te vreten
[ afbeelding ]
In feite eenrichtingsverkeer. Het ene knappe meisje haat het andere knappe meisje.. ofzo. Onbegrijpelijke competitie en afgunst die je soms ziet tussen vrouwen. Vanaf binnenkomst is Chiara al bezig. Of is er echt iets gebeurd vanuit Charlotte? Volgens mij niet iig.quote:Op donderdag 2 februari 2023 21:27 schreef superniger het volgende:
Dikke kutnijd tussen Charlotte en Chiara.
Ja, ik mag ze beide ook niet. Maar vlak Chayron ook niet uit qua negativiteit-veroorzaker.quote:Op vrijdag 3 februari 2023 02:00 schreef Willewa het volgende:
[..]
In feite eenrichtingsverkeer. Het ene knappe meisje haat het andere knappe meisje.. ofzo. Onbegrijpelijke competitie en afgunst die je soms ziet tussen vrouwen. Vanaf binnenkomst is Chiara al bezig. Of is er echt iets gebeurd vanuit Charlotte? Volgens mij niet iig.
Charlotte heeft dat opgemerkt en merkt dat ze gewoon blijft doorgaan dus dat is ook gewoon vervelend en kwetsend, dus logisch dat die Chiara zsm eruit wil. Van mij mogen Rob en Chiara zsm naar huis. Zij maken van deze BB-editie een zure roddelshow.
Chayron ja? Dat heb ik nog niet zo gezien. Al kijk ik niet fulltime. Doe het vooral met de uitzendingen en de video’s in het video-topic.quote:Op vrijdag 3 februari 2023 10:21 schreef livelink het volgende:
[..]
Ja, ik mag ze beide ook niet. Maar vlak Chayron ook niet uit qua negativiteit-veroorzaker.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |