FOK!forum / Nieuws & Achtergronden / Ouders opvang A’dam geschokt door TikTok filmpjes stagiaire.
ootjekatootjedinsdag 17 januari 2023 @ 14:51
Ouders geschokt: video van kinderen Amsterdamse opvang op 'onacceptabele' manier op TikTok

Een 19-jarige stagiaire van een groot kinderdagverblijf in Amsterdam is op staande voet ontslagen omdat zij beelden van zo'n tien kinderen in een ongepaste positie op sociale media had geplaatst. De politie, de GGD en de Onderwijsinspectie zijn op de hoogte van de zaak. De ouders van de kinderen reageren verbijsterd en zitten vol vragen. De kinderopvang bereidt een aangifte voor, bevestigt directeur Nicole Krabbenborg van kinderopvang Kindergarden.

De jonge stagiaire - werkzaam bij de vestiging Amsterdam Stadstimmertuin - plaatste op Snapchat en TikTok een video waarop een aantal kinderen herkenbaar in beeld komt. Dat deed ze zonder dat haar begeleidster hiervan wist. Op deze compilatie van beelden is onder andere te zien dat er een bal wordt geschopt naar twee kinderen die vervolgens omvallen.

Ook wordt aan een kind gevraagd een zeehond na te doen en zijn op een video twee kinderen op elkaar in een liggende houding te zien, met daarbij de tekst ‘ze beginnen al vroeg’. Verder plaatste de jonge vrouw teksten als ‘Ze koulo irriteert me’ en ‘Wat zeg je nou met je vagina?’.

In een andere video laat de stagiaire een afbeelding zien van twee zoenende mannen en vraagt zij aan een kindje wat er op de foto te zien is. Ook zijn er huilende kinderen te zien en steekt een van hen ook een middelvinger op. Ten slotte is een plassend kindje te zien op een toilet en wordt een ander kindje verschoond.

Crisisteam
Een ouder zag op sociale media de beelden en waarschuwde zondag direct de kinderopvang. Die nam de melding serieus en stelde een crisisteam samen. De stagiaire heeft daarop de beelden direct gewist. Een medewerker van Kindergarden is die zondag met het filmpje naar de politie gegaan voor advies. Op maandag heeft een forensisch expert haar telefoon onderzocht.

Uit een eerste onderzoek zijn geen strafbare feiten naar voren gekomen. ,,Maar dat dit gedrag richting de kinderen onacceptabel is mag duidelijk zijn”, vertelt Krabbenborg. De stagiaire werd begeleid door een medewerker die al 21 jaar ervaring in de opvang heeft. ,,De stagiaire heeft ons op het hart gedrukt dat die medewerker er niets aan kan doen en dat ze alles stiekem heeft gedaan.”

Filmen strikt verboden
Wie aan de slag gaat bij een kinderopvang tekent een overeenkomst waarin staat dat het filmen van kinderen voor privégebruik strikt verboden is. ,,Zij heeft die regel overtreden. Daar heeft ze nu enorm veel spijt van. Ze is zich bewust van de ernst van haar overtreding. Ze werkt nu volop mee aan het onderzoek en is bereid om antwoord op alle vragen te geven. Ook op vragen van de ouders, die vanzelfsprekend ontzettend geschrokken zijn van de beelden”, vertelt Krabbenborg.

De onrust bij de ouders is groot. Op de Facebook-pagina krijgt het kinderdagverblijf er flink van langs en wordt zelfs opgeroepen om de deuren te sluiten. ‘Mijn dochtertje zit op Kindergarden. Ik vind het misselijkmakend en ik ben ook echt gechoqueerd! Hoe heeft dit kunnen gebeuren?’, schrijft een van de ouders. ‘Mijn dochter zit bij Kindergarden. Ik wil weten wat voor gedrag er vertoond is. Grensoverschrijdend is mij te summier’, laat een ander weten.

Doodsbedreigingen
De 19-jarige stagiaire wordt sinds afgelopen weekend enorm bedreigd. ,,Er komen uit verschillende hoeken van het land vreselijke berichtjes als ‘ik maak je af’ binnen. Dat is natuurlijk onacceptabel”, zegt Krabbenborg. ,,We hebben haar gisteren met de taxi moeten halen en brengen omdat ze doodsbang is. We begrijpen de boosheid en de frustratie, maar wat haar nu overkomt gun je niemand. Dit meisje heeft een ernstige fout gemaakt. Dat weet ze, maar ze is absoluut geen misdadiger of een zedendelinquent.”

De stagiaire wordt als straf weggestuurd bij de opvang en mag mogelijk ook haar opleiding niet afmaken. ,,Ze wordt dus echt voldoende gestraft”, stelt Krabbenborg. De tiener is vandaag op de kinderopvang om tekst en uitleg te geven over de beelden. ,,We willen precies weten wat er speelt zodat we de ouders zo goed mogelijk kunnen informeren.”

Geliefde stagiaire
Medewerkers, collega’s en ook de kinderen reageren verbijsterd op het schandaal. ,,Het gaat hier om een stagiaire die door iedereen geliefd werd. We zijn allemaal ontzettend verdrietig.” Voor de ouders van de kinderen die op de video staan wordt een informatieavond georganiseerd waarbij de directie alle vragen hoopt te kunnen beantwoorden. ,,Het is belangrijk dat we zo transparant mogelijk zijn en hiervan leren, zodat dit in de toekomst niet nog eens kan gebeuren”, aldus de directeur.

Diverse boze ouders spreken op sociale media van ‘pornografisch materiaal’, maar daar is volgens de politie geen sprake van. ,,Het gaat niet om beelden waarop kinderen naakt te zien zijn. Het is nog maar de vraag of de beelden überhaupt strafrechtelijk van aard zijn. Het onderzoek loopt nog”, zo vertelt een woordvoerder. Op sociale media circuleert een compilatie van enkele video’s die door de stagiaire zijn geplaatst. De directie roept iedereen op de compilatie te verwijderen vanwege de ‘veiligheid en de privacy van kinderen’.

De GGD Amsterdam gaat naar aanleiding van het voorval onderzoeken of Kindergarden de beroepszorg op orde heeft. Vooralsnog lijkt het erop dat de organisatie voldoende heeft gedaan om grensoveschrijdend gedrag te voorkomen, zo laat een woordvoerder weten.

Vierogenprincipe
De afgelopen jaren is er veel gedaan om kinderopvang veiliger te maken en dat is volgens diverse onderzoeken gelukt. Nieuwe medewerkers kunnen pas aan de slag als ze een Verklaring omtrent het gedrag (VOG) hebben. Alle vaste medewerkers in de kinderopvang worden bovendien continu gescreend op strafbare feiten en er is een meldplicht bij vermoedens van geweld of misbruik.

Met de invoering van het vierogenprincipe (altijd een tweede volwassene die meekijkt) is het de bedoeling dat medewerkers in de kinderopvang altijd worden gezien of gehoord tijdens hun werk. Sinds juli 2013 is het verplicht dat altijd een volwassene kan meekijken of -luisteren met een beroepskracht om zo de veiligheid in de kinderopvang te vergroten. Aanleiding was de zedenzaak bij ‘t Hofnarretje in Amsterdam.

Kindergarden heeft meer dan zeventig vestigingen in heel Nederland en is daarmee een grote speler binnen de kinderopvang.

Bron: https://www.ad.nl/binnenl(...)-op-tiktok~afc08970/

Lekker verhaal weer…
raptorixdinsdag 17 januari 2023 @ 14:54
Link naar het Tik Tokkel filmpje?
TyVoledinsdag 17 januari 2023 @ 14:55
Blijkbaar moet je tegenwoordig aan stagelopers uitleggen dat er geen tiktok-flauwekul gemaakt of geplaatst wordt tijdens werktijd (en al zeker niet van kinderen).

Koulo treurig dat dat nodig is...
Kapitein_Scheurbuikdinsdag 17 januari 2023 @ 14:58
Als ik het zo lees een bijzonder zwakbegaafde vrouw waarvan je je af vraagt hoe ze het ooit zo ver heeft gebracht stage te mogen lopen op een kdv.

In ieder geval ongeschikt om ooit nog met kinderen te werken.
Metalfrostdinsdag 17 januari 2023 @ 14:59
Wel een treurnis dat zulke dingen anno 2023 nog moeten gebeuren.

En nieuws uit Amsterdam, hoe is dat landelijk nieuws?
Straatcommando.dinsdag 17 januari 2023 @ 15:00
quote:
ze koulo irriteert me’ en ‘Wat zeg je nou met je vagina?’.
Dit heeft zgn een opleiding gevolgd ja? Komt er nou echt zo'n kansloze generatie aan..
ootjekatootjedinsdag 17 januari 2023 @ 15:03
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 januari 2023 14:54 schreef raptorix het volgende:
Link naar het Tik Tokkel filmpje?
Alles is weg, ook haar Facebook en Instagram, het meisje krijgt veel bedreigingen. En haar school in Hilversum ook.
slashdotter3dinsdag 17 januari 2023 @ 15:04
quote:
Ze koulo irriteert me
Dit zegt mij alweer genoeg :')
ootjekatootjedinsdag 17 januari 2023 @ 15:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 januari 2023 14:55 schreef TyVole het volgende:
Blijkbaar moet je tegenwoordig aan stagelopers uitleggen dat er geen tiktok-flauwekul gemaakt of geplaatst wordt tijdens werktijd (en al zeker niet van kinderen).

Koulo treurig dat dat nodig is...
Ik heb volgende week een gesprek met een boomer van de gemeente, die weet dit ook niet. Dat je toestemming moet vragen om foto’s van minderjarigen te gebruiken in een gemeentegids…
ootjekatootjedinsdag 17 januari 2023 @ 15:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 januari 2023 15:04 schreef slashdotter3 het volgende:

[..]
Dit zegt mij alweer genoeg :')
Klopt.
ootjekatootjedinsdag 17 januari 2023 @ 15:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 januari 2023 14:58 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
Als ik het zo lees een bijzonder zwakbegaafde vrouw waarvan je je af vraagt hoe ze het ooit zo ver heeft gebracht stage te mogen lopen op een kdv.

In ieder geval ongeschikt om ooit nog met kinderen te werken.
Ze had ook een profiel bij een oppascentrale.
herverwijderddinsdag 17 januari 2023 @ 15:07
Hoe fucking achterlijk ben je dan :')
slashdotter3dinsdag 17 januari 2023 @ 15:07
quote:
Er komen uit verschillende hoeken van het land vreselijke berichtjes als ‘ik maak je af’ binnen
Lol, stel je niet aan _O-
slashdotter3dinsdag 17 januari 2023 @ 15:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 januari 2023 14:58 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
Als ik het zo lees een bijzonder zwakbegaafde vrouw waarvan je je af vraagt hoe ze het ooit zo ver heeft gebracht stage te mogen lopen op een kdv.

In ieder geval ongeschikt om ooit nog met kinderen te werken.
Zwakbegaafd weet ik niet, dat is toch genetisch? Denk eerder aan weinig opvoeding meegekregen van de ouders icm zwarte basisschool, zwarte middelbare school, zodoende verkeerde normen en waarden meegekregen
Feoladinsdag 17 januari 2023 @ 15:12
Hoezo toch gewoon leuke filmpjes? En als kinderen die foto's van die 2 zoenende mannen raar vinden zijn ze homofoob :r. Eigenlijk is die stagiare slachtoffer van alles.
Tenganodinsdag 17 januari 2023 @ 15:13
Dit gaan die kinderen natuurlijk nooit overleven; voor eeuwig getraumatiseerd :')
koffiekoekjesdinsdag 17 januari 2023 @ 15:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 januari 2023 15:03 schreef ootjekatootje het volgende:

[..]
Alles is weg, ook haar Facebook en Instagram, het meisje krijgt veel bedreigingen. En haar school in Hilversum ook.
Als je tegenwoordig geen bedreigingen krijgt ben je sowieso een nobuddie
Kapitein_Scheurbuikdinsdag 17 januari 2023 @ 15:23
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 januari 2023 15:11 schreef slashdotter3 het volgende:

[..]
Zwakbegaafd weet ik niet, dat is toch genetisch? Denk eerder aan weinig opvoeding meegekregen van de ouders icm zwarte basisschool, zwarte middelbare school, zodoende verkeerde normen en waarden meegekregen
Als je filmpjes van andermans kinderen op social media post en daar ook nog dergelijke opmerkingen bij plaatst dan heeft dat echt niks te maken met verkeerde normen en waarden maar met onmetelijke domheid. Anders had ze begrepen dat dit haar eigen belangen zou schaden. Ze is nu werkloos en de opleiding kan niet afgerond worden. Ze heeft zichzelf behoorlijk in de vingers gesneden en ik denk dat iedereen met een iq >80 dat aan had zien komen en in ieder geval de helderheid van geest zou hebben gehad om het niet op social media te posten.
dimmakdinsdag 17 januari 2023 @ 15:32
19 jaar en nog zo dom :')

Waar gaat het heen..
111210dinsdag 17 januari 2023 @ 15:35
S
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 januari 2023 14:58 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
Als ik het zo lees een bijzonder zwakbegaafde vrouw waarvan je je af vraagt hoe ze het ooit zo ver heeft gebracht stage te mogen lopen op een kdv.

In ieder geval ongeschikt om ooit nog met kinderen te werken.
sowieso bijzonder dat ze als stagiar alleen mocht zijn met die kinderen
ootjekatootjedinsdag 17 januari 2023 @ 15:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 januari 2023 15:35 schreef 111210 het volgende:
S
[..]
sowieso bijzonder dat ze als stagiar alleen mocht zijn met die kinderen
Dat mocht ze ook niet, daarom ligt die opvang nu ook onder vuur. Uit de beelden blijkt ook dat ze het op meerdere momenten heeft gedaan en dus vaker alleen was met de kinderen.
ootjekatootjedinsdag 17 januari 2023 @ 15:42
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 januari 2023 15:32 schreef dimmak het volgende:
19 jaar en nog zo dom :')

Waar gaat het heen..
Nou ja, ze kan altijd nog zwanger worden, bijstand en een huurhuis eisen.
Tenganodinsdag 17 januari 2023 @ 15:45
Ik lag samen met mijn vriendinnetje O+ :* van de lagere school ook als zeehondjes op elkaar O+

En daar hadden we helemaal geen aanwijzingen van de juf oid voor nodig :)
Kapitein_Scheurbuikdinsdag 17 januari 2023 @ 15:45
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 januari 2023 15:35 schreef 111210 het volgende:
S
[..]
sowieso bijzonder dat ze als stagiar alleen mocht zijn met die kinderen
Dat ook natuurlijk.
Jaroondinsdag 17 januari 2023 @ 15:47
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 januari 2023 15:45 schreef Tengano het volgende:
Ik lag samen met mijn vriendinnetje O+ :* van de lagere school ook als zeehondjes op elkaar O+

En daar hadden we helemaal geen aanwijzingen van de juf oid voor nodig :)
Plaats de foto's op TikTok en maak ons gelukkig.
hollandia02dinsdag 17 januari 2023 @ 15:48
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 januari 2023 15:35 schreef 111210 het volgende:
S
[..]
sowieso bijzonder dat ze als stagiar alleen mocht zijn met die kinderen
Tegenwoordig worden stagiairs vaak behandeld als volledige medewerkers maar ze moeten wel Max 120 euro per maand verdienen want ‘de werkgever investeert tijd!’.

Terwijl ze wellicht nog meer werken dan vele vaste medewerkers die 2200 verdienen.
Tenganodinsdag 17 januari 2023 @ 15:49
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 januari 2023 15:47 schreef Jaroon het volgende:

Plaats de foto's op TikTok en maak ons gelukkig.
Ik heb alleen de herrinneringen nog maar. En vorig jaar ben ik toevallig nog even bij de boom geweest waar we toen samen inklommen. Mooie tijd was dat. We hielden van elkaar en zouden samen gaan trouwen :)
Jaroondinsdag 17 januari 2023 @ 15:52
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 januari 2023 15:49 schreef Tengano het volgende:

[..]
Ik heb alleen de herrinneringen nog maar. En vorig jaar ben ik toevallig nog even bij de boom geweest waar we toen samen inklommen. Mooie tijd was dat. We hielden van elkaar en zouden samen gaan trouwen :)
Hoe oud was je? Ik herinneren mijn eerste liefde ook nog goed. Dat was in de tijd dat slaan nog gewoon openlijk kon.
Pedante_Mansplainerdinsdag 17 januari 2023 @ 15:53
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 januari 2023 15:35 schreef 111210 het volgende:
S
[..]
sowieso bijzonder dat ze als stagiar alleen mocht zijn met die kinderen
Waarschijnlijk vanwege kaolo personeelstekort. :')
Tenganodinsdag 17 januari 2023 @ 15:54
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 januari 2023 15:52 schreef Jaroon het volgende:
Hoe oud was je? Ik herinneren mijn eerste liefde ook nog goed. Dat was in de tijd dat slaan nog gewoon openlijk kon.
Ik weet het eigenlijk niet, maar ik gok iets in de richting van 7 jaar. De tijd dat je nog buiten speelde, knikkerde, hutten bouwde en schelpjes verzamelde. Maar we waren echt gruwelijk verliefd op elkaar O+
Twiitchdinsdag 17 januari 2023 @ 15:56
Wat een complete randdebiel. Als ik mijn kind langs had zien komen in zo'n lolsorandomkktiktok was ik kopstoten uit gaan delen.
Jaroondinsdag 17 januari 2023 @ 15:57
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 januari 2023 15:54 schreef Tengano het volgende:

[..]
Ik weet het eigenlijk niet, maar ik gok iets in de richting van 7 jaar. De tijd dat je nog buiten speelde, knikkerde, hutten bouwde en schelpjes verzamelde. Maar we waren echt gruwelijk verliefd op elkaar O+
Leuk. Jong ook.
Tenganodinsdag 17 januari 2023 @ 15:57
quote:
14s.gif Op dinsdag 17 januari 2023 15:56 schreef Twiitch het volgende:
Wat een complete randdebiel. Als ik mijn kind langs had zien komen in zo'n lolsorandomkktiktok was ik kopstoten uit gaan delen.
Glennis Grace gespot :muziek:
Stoorzendertdinsdag 17 januari 2023 @ 15:57
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 januari 2023 15:48 schreef hollandia02 het volgende:

[..]
Tegenwoordig worden stagiairs vaak behandeld als volledige medewerkers maar ze moeten wel Max 120 euro per maand verdienen want ‘de werkgever investeert tijd!’.

Terwijl ze wellicht nog meer werken dan vele vaste medewerkers die 2200 verdienen.
En hoe rijmt dat met het ‘vierogenprincipe’? Hoe kon deze stagiaire stiekem zoveel filmpjes maken?
Twiitchdinsdag 17 januari 2023 @ 15:58
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 januari 2023 15:57 schreef Tengano het volgende:

[..]
Glennis Grace gespot.
van me kindje afblijfen
Jaroondinsdag 17 januari 2023 @ 15:58
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 januari 2023 15:57 schreef Stoorzendert het volgende:

[..]
En hoe rijmt dat met het ‘vierogenprincipe’? Hoe kon deze stagiaire stiekem zoveel filmpjes maken?
Omdat waarschijnlijk veel van die kinderopvangcentra nog niet volledig voldoen.
Jaroondinsdag 17 januari 2023 @ 15:59
quote:
8s.gif Op dinsdag 17 januari 2023 15:58 schreef Twiitch het volgende:

[..]
van me kindje afblijfen
Voor een TikTok post iemand in elkaar rammen.......
Twiitchdinsdag 17 januari 2023 @ 15:59
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 januari 2023 15:59 schreef Jaroon het volgende:

[..]
Voor een TikTok post iemand in elkaar rammen.......
WORLDSTAR!
sjorsie1982dinsdag 17 januari 2023 @ 16:01
Dit verbaast me niks. Het is echt iep en diep en dieptriest gesteld met schoolverlaters op alle niveaus en opleidingen laat staan bij stagiares...

Ik weiger op mijn werk om schoolverlaters in te werken.
saparmurat_niyazovdinsdag 17 januari 2023 @ 16:04
quote:
Dit meisje heeft een ernstige fout gemaakt.
Dit is ook zo'n rare zalvende term die heden ten dage te vaak opduikt. Als het flesje melk niet warm genoeg is of wanneer er een peuter van z'n driewieler mietert omdat je je even hebt omgedraaid, dan heb je een fout gemaakt. Deze domme snol heeft rare foto's gemaakt (achterlijk), zette er idiote opmerkingen bij (nog achterlijker), en verspreidde ze in het openbaar (achterlijkst). En deed dat ook nog meerdere keren. Dat is geen fout, dat is een hiaat in verstand en fatsoen en voldoende reden om haar nooit meer met kinderen of andere kwetsbaren te laten werken.
Jaroondinsdag 17 januari 2023 @ 16:07
quote:
1s.gif Op dinsdag 17 januari 2023 16:01 schreef sjorsie1982 het volgende:
Dit verbaast me niks. Het is echt iep en diep en dieptriest gesteld met schoolverlaters op alle niveaus en opleidingen laat staan bij stagiares...

Ik weiger op mijn werk om schoolverlaters in te werken.
Er wordt vaak te weinig gekeken naar wat een stagiair ook kan opleveren aan 'last' voor een bedrijf die ze aanneemt.
sjorsie1982dinsdag 17 januari 2023 @ 16:14
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 januari 2023 16:07 schreef Jaroon het volgende:

[..]
Er wordt vaak te weinig gekeken naar wat een stagiair ook kan opleveren aan 'last' voor een bedrijf die ze aanneemt.
Er wordt inderdaad terecht gekeken naar wat je mag verwachten van iemand met die opleiding en niveau.

Wij hebben laatst per direct een hbo-er ontslagen en die werkt nu al geruime tijd bij postnl na lange tijd werk op hbo niveau gezocht te hebben. Ik vermoed dat hij nu op zijn niveau werkt.

Een tijdje terug hebben we een wo-er met 2 mastertitels ontslagen en na 2 jaar werkt hij nu als werkvoorbereider en laatst is hij weer gewisseld. Ik vermoed niet vrijwillig.

Een tekenaar op hbo is vorige week ontslagen door ons en ik heb mijn twijfels of hij wel alles op een rijtje heeft in zijn hoofd.
Jaroondinsdag 17 januari 2023 @ 16:18
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 januari 2023 16:14 schreef sjorsie1982 het volgende:

[..]
Er wordt inderdaad terecht gekeken naar wat je mag verwachten van iemand met die opleiding en niveau.
....en je verwacht een bepaalde inzet, drive etc. Als dat mist. Of mensen worden op een verkeerde afdeling geplaatst. Ook voor niemand goed.
sjorsie1982dinsdag 17 januari 2023 @ 16:19
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 januari 2023 16:18 schreef Jaroon het volgende:

[..]
....en je verwacht een bepaalde inzet, drive etc. Als dat mist. Of mensen worden op een verkeerde afdeling geplaatst. Ook voor niemand goed.
Nee ik verwacht enige logica en intelligentie niveau.

Een sollicitant die op social media zit hoeft van mij niet aangenomen te worden.
Jaroondinsdag 17 januari 2023 @ 16:21
quote:
1s.gif Op dinsdag 17 januari 2023 16:19 schreef sjorsie1982 het volgende:

[..]
Nee ik verwacht enige logica en intelligentie niveau.

Een sollicitant die op social media zit hoeft van mij niet aangenomen te worden.
Hangt af van welke school ze komen.

Bijna iedereen zit daarop. En hoe ga je dat controleren?
saparmurat_niyazovdinsdag 17 januari 2023 @ 16:22
quote:
1s.gif Op dinsdag 17 januari 2023 16:19 schreef sjorsie1982 het volgende:

[..]

Een sollicitant die op social media zit hoeft van mij niet aangenomen te worden.
Dan blijven er tegenwoordig wel erg weinig over vrees ik, maar het is in ieder geval een plus als bij het googelen op de naam van de kandidaat deze niet meteen over komt als een intellectueel zwart gat.
sjorsie1982dinsdag 17 januari 2023 @ 16:23
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 januari 2023 16:21 schreef Jaroon het volgende:

[..]
Hangt af van welke school ze komen.

Bijna iedereen zit daarop. En hoe ga je dat controleren?
Ik google altijd sollicitanten.
Opvallend is het verband tussen het niveau en de bekendheid op google.
Cupfighterdinsdag 17 januari 2023 @ 16:23
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 januari 2023 15:35 schreef 111210 het volgende:
S
[..]
sowieso bijzonder dat ze als stagiar alleen mocht zijn met die kinderen
Dat snap ik dus ook niet, ze was pas 19, best een flinke verantwoordelijkheid voor z’n jong iemand
Basp1dinsdag 17 januari 2023 @ 16:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 januari 2023 15:32 schreef dimmak het volgende:
19 jaar en nog zo dom :')

Waar gaat het heen..
Waarschijnlijk komen de bedreiging naar haar van zelf nog oudere mensen. :')
sjorsie1982dinsdag 17 januari 2023 @ 16:47
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 januari 2023 16:23 schreef Cupfighter het volgende:

[..]
Dat snap ik dus ook niet, ze was pas 19, best een flinke verantwoordelijkheid voor z’n jong iemand
Ja want voor je het weet maken ze tiktok filmpjes ipv een flesje te warm of voordat er een kindje valt....
Cupfighterdinsdag 17 januari 2023 @ 16:52
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 januari 2023 16:47 schreef sjorsie1982 het volgende:

[..]
Ja want voor je het weet maken ze tiktok filmpjes ipv een flesje te warm of voordat er een kindje valt....
Nou het lijkt mij logisch dat je in geval met kinderen altijd met 2 personen bent, als begeleiding
SnodeSnuiterdinsdag 17 januari 2023 @ 18:14
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 januari 2023 14:55 schreef TyVole het volgende:
Blijkbaar moet je tegenwoordig aan stagelopers uitleggen dat er geen tiktok-flauwekul gemaakt of geplaatst wordt tijdens werktijd (en al zeker niet van kinderen).

Koulo treurig dat dat nodig is...
In mijn stage tijd, 25 jaar geleden, kreeg ik op mijn kop omdat ik met oordopjes in naar een cd luisterde terwijl ik mijn werkzaamheden deed

Waar is de tijd heen gegaan :'(
Tenganodinsdag 17 januari 2023 @ 19:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 januari 2023 18:14 schreef SnodeSnuiter het volgende:
In mijn stage tijd, 25 jaar geleden, kreeg ik op mijn kop omdat ik met oordopjes in naar een cd luisterde terwijl ik mijn werkzaamheden deed

Waar is de tijd heen gegaan :'(
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 januari 2023 18:11 schreef raptorix het volgende:
En vrouwen hadden nog haar op hun doos!
Sapstengeldinsdag 17 januari 2023 @ 19:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 januari 2023 15:59 schreef Jaroon het volgende:

[..]
Voor een TikTok post iemand in elkaar rammen.......
Klopt, mensen die op tiktok posten verdienen veel erger.
saparmurat_niyazovdinsdag 17 januari 2023 @ 19:54
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 januari 2023 19:26 schreef Sapstengel het volgende:

[..]
Klopt, mensen die op tiktok posten verdienen veel erger.
Een paar ferme tiktokken op hun fontanelletje!
girlnextdoor.dinsdag 17 januari 2023 @ 20:18
Met al die berichten vandaag durf ik straks niet eens mijn kleine naar de opvang te sturen of een oppas te laten komen. De wereld is verrot.
MichaelScottdinsdag 17 januari 2023 @ 20:19
quote:
De stagiaire wordt als straf weggestuurd bij de opvang en mag mogelijk ook haar opleiding niet afmaken. ,,Ze wordt dus echt voldoende gestraft”, stelt Krabbenborg. De tiener is vandaag op de kinderopvang om tekst en uitleg te geven over de beelden. ,,We willen precies weten wat er speelt zodat we de ouders zo goed mogelijk kunnen informeren.”
Ik kan me niet herinneren dat deze twee zaken in het wetboek van strafrecht staan. Dat lijkt me meer iets wat je als beroepsgroep doet om herhaling te voorkomen.
KreKkeRdinsdag 17 januari 2023 @ 20:34
quote:
1s.gif Op dinsdag 17 januari 2023 16:19 schreef sjorsie1982 het volgende:

[..]
Nee ik verwacht enige logica en intelligentie niveau.

Een sollicitant die op social media zit hoeft van mij niet aangenomen te worden.
Vertel, wat zegt het het gebruik van social media over beperkingen op het gebied van logica en intelligentie volgens jou?
Tenganodinsdag 17 januari 2023 @ 20:39
quote:
1s.gif Op dinsdag 17 januari 2023 20:34 schreef KreKkeR het volgende:
Vertel, wat zegt het het gebruik van social media over beperkingen op het gebied van logica en intelligentie volgens jou?
gebrekkig negatief zelfbeeld
behoefte aan aandacht en bevestiging
codependent
onvolwassen
iemand die zich onder- of overschat
verslavingsgevoelig
instabiel
rusteloos

Als iemand zoiets als hobby op zou geven zou ik zeggen "Dankuwel voor het gesprek." :)

[ Bericht 2% gewijzigd door Tengano op 17-01-2023 20:53:12 ]
KreKkeRdinsdag 17 januari 2023 @ 21:01
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 januari 2023 20:39 schreef Tengano het volgende:

[..]
gebrekkig negatief zelfbeeld
behoefte aan aandacht en bevestiging
codependent
onvolwassen
iemand die zich onder- of overschat
verslavingsgevoelig
instabiel
rusteloos

Als iemand zoiets als hobby op zou geven zou ik zeggen "Dankuwel voor het gesprek." :)
En dat denk jij allemaal te kunnen afleiden uit het wel/niet hebben van een social-media account?
ALS je al dergelijke verbanden zou willen kunnen bevestigen en gebruiken, zou het dan niet logischer zijn om de manier waarop een persoon social media gebruikt, als 1 v/d criteria te gebruiken, ipv het hebben van een of meerdere social-media accounts?
Tenganodinsdag 17 januari 2023 @ 21:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 januari 2023 21:01 schreef KreKkeR het volgende:
En dat denk jij allemaal te kunnen afleiden uit het wel/niet hebben van een social-media account?
ALS je al dergelijke verbanden zou willen kunnen bevestigen en gebruiken, zou het dan niet logischer zijn om de manier waarop een persoon social media gebruikt, als 1 v/d criteria te gebruiken, ipv het hebben van een of meerdere social-media accounts?
Niet afdwalen svp, dit was het vertrekpunt:

quote:
Nee ik verwacht enige logica en intelligentie niveau.

Een sollicitant die op social media zit hoeft van mij niet aangenomen te worden.
ootjekatootjedinsdag 17 januari 2023 @ 22:11
Het is gewoon een schadelijke zaak, deze mafklapper is betrapt. In deze sector waarin al veel ouders moeite hebben met het afgeven van hun jonge kids omdat ze moeten werken, mogen dit type misdragingen echt niet gebeuren. Dit straalt heel slecht af op de gehele sector, veroorzaakt veel onrust.

En voor de medewerkers is het ook verschrikkelijk want personeelstekort, ziekte en een niet heel hoog loon…
De regels zijn duidelijk vanaf 2013. Handhaven is imo de oplossing.
potjecremedinsdag 17 januari 2023 @ 22:27
Meteen een crisisteam, politie....man man man
Tenganodinsdag 17 januari 2023 @ 22:54
Zo kunnen die kinderen tenminste al jong leren dat 'volwassenen' gewoon volslagen debiel zijn en dat deze wereld alles behalve perfect is.

Die juffrouw is gewoon een goudmijn; die kinderen hadden geen betere invaller kunnen treffen.
capriciadinsdag 17 januari 2023 @ 22:57
Dat vier-ogen-principe, hoe doe je dat als er een medewerker even naar het toilet moet?
capriciadinsdag 17 januari 2023 @ 22:59
quote:
14s.gif Op dinsdag 17 januari 2023 20:19 schreef MichaelScott het volgende:

[..]
Ik kan me niet herinneren dat deze twee zaken in het wetboek van strafrecht staan. Dat lijkt me meer iets wat je als beroepsgroep doet om herhaling te voorkomen.
Ik vind dit wel een beetje heftig allemaal als er niets strafbaars gebeurd is.
Hahug13dinsdag 17 januari 2023 @ 23:10
quote:
De stagiaire wordt als straf weggestuurd bij de opvang en mag mogelijk ook haar opleiding niet afmaken. ,,Ze wordt dus echt voldoende gestraft”, stelt Krabbenborg.
Ik zou nooit meer werken met kinderen een gepaste straf vinden. Ze komt er best goed vanaf.
SacreCoeurwoensdag 18 januari 2023 @ 02:06
quote:
1s.gif Op dinsdag 17 januari 2023 22:57 schreef capricia het volgende:
Dat vier-ogen-principe, hoe doe je dat als er een medewerker even naar het toilet moet?
Precies zoals tijdens het 1 op 7 voor de peuters, niet.

Dat vier ogen gebeuren klinkt leuk hoor, maar is totaal niet haalbaar.
Captain_Jack_Sparrowwoensdag 18 januari 2023 @ 03:21
quote:
‘Ze koulo irriteert me’
Nederlands is vast niet haar moers taal....
quirinawoensdag 18 januari 2023 @ 07:09
Zo zie je maar hoe slecht de Nederlandse kinderopvang is. Ze laten maar de boel draaien op onervaren krachten en stagiaires en dan willen ze de kinderopvang nog eens gratis maken voor iedereen ook.
RedFever007woensdag 18 januari 2023 @ 07:29
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 januari 2023 16:23 schreef sjorsie1982 het volgende:

[..]
Ik google altijd sollicitanten.
Opvallend is het verband tussen het niveau en de bekendheid op google.
Daarom komt TheBradge dus niet Aan het werk! Hij is te bekend!
@Geerd
RedFever007woensdag 18 januari 2023 @ 07:30
quote:
0s.gif Op woensdag 18 januari 2023 07:09 schreef quirina het volgende:
Zo zie je maar hoe slecht de Nederlandse kinderopvang is. Ze laten maar de boel draaien op onervaren krachten en stagiaires en dan willen ze de kinderopvang nog eens gratis maken voor iedereen ook.
Dit is absoluut een drama en waarom zou het gratis moeten ? Nog meer kinderen op de opvang, waarschijnlijk van kinderen van laagopgeleiden dus het niveau van de kinderen zal achteruit gaan.
Pedante_Mansplainerwoensdag 18 januari 2023 @ 08:09
quote:
1s.gif Op dinsdag 17 januari 2023 22:57 schreef capricia het volgende:
Dat vier-ogen-principe, hoe doe je dat als er een medewerker even naar het toilet moet?
Poepen met de deur open? :?
Perrinwoensdag 18 januari 2023 @ 08:15
Hoe komt zo'n figuur uberhaupt op een stage terecht? Nergens eerder bellen gaan rinkelen?
RamboDirkwoensdag 18 januari 2023 @ 08:18
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 januari 2023 15:00 schreef Straatcommando. het volgende:

[..]
Dit heeft zgn een opleiding gevolgd ja? Komt er nou echt zo'n kansloze generatie aan..
Ja.

https://youtube.com/shorts/EugSd_1hLr4?feature=share
Perrinwoensdag 18 januari 2023 @ 08:22
quote:
Er zijn dus mensen die dit soort hersenloze filmpjes kijken ook.
Mexicanobakkerwoensdag 18 januari 2023 @ 08:36
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 januari 2023 15:03 schreef ootjekatootje het volgende:

[..]
Alles is weg, ook haar Facebook en Instagram, het meisje krijgt veel bedreigingen. En haar school in Hilversum ook.
Oja, de moraalridders moeten weer eigen rechter spelen omdat het met kinderen is. Blijft ook een zorgelijke ontwikkeling.
Mexicanobakkerwoensdag 18 januari 2023 @ 08:40
Verder getuigt dit van een bepaalde domheid en naiviteit. En persoonsgegevens delen zonder toestemming is weldegelijk strafbaar lijkt me. Al wordt daar vaak zat ook anders in gehandeld natuurlijk.
Perrinwoensdag 18 januari 2023 @ 08:45
quote:
0s.gif Op woensdag 18 januari 2023 08:36 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Oja, de moraalridders moeten weer eigen rechter spelen omdat het met kinderen is. Blijft ook een zorgelijke ontwikkeling.
Dat ook idd. Met 19 (en blijkbaar op mentaal vlak 14) is ze zelf nog een kind.
Pedante_Mansplainerwoensdag 18 januari 2023 @ 09:04
quote:
15s.gif Op woensdag 18 januari 2023 08:15 schreef Perrin het volgende:
Hoe komt zo'n figuur uberhaupt op een stage terecht? Nergens eerder bellen gaan rinkelen?
Sterkte met het vinden van een mbo leerling die NIET met zijn/haar telefoon vergroeid is :')
ootjekatootjewoensdag 18 januari 2023 @ 09:08
quote:
0s.gif Op woensdag 18 januari 2023 08:36 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Oja, de moraalridders moeten weer eigen rechter spelen omdat het met kinderen is. Blijft ook een zorgelijke ontwikkeling.
En onze “Karin” moet daar ook weer wat van vinden… en een like van Gerda.
En dat om 08:39, je kunt weer met een gerust hart naar de bingo.
Jaroonwoensdag 18 januari 2023 @ 10:43
quote:
15s.gif Op woensdag 18 januari 2023 08:15 schreef Perrin het volgende:
Hoe komt zo'n figuur uberhaupt op een stage terecht? Nergens eerder bellen gaan rinkelen?
Gewoon via een school waarschijnlijk.
Jaroonwoensdag 18 januari 2023 @ 10:44
quote:
Damn.
Basp1woensdag 18 januari 2023 @ 11:12
quote:
1s.gif Op dinsdag 17 januari 2023 22:57 schreef capricia het volgende:
Dat vier-ogen-principe, hoe doe je dat als er een medewerker even naar het toilet moet?
Overgaan op het 6 ogen principe waardoor kinderopvang nog eens 50% duurder gaat worden. ;)
Jaroonwoensdag 18 januari 2023 @ 11:36
quote:
1s.gif Op dinsdag 17 januari 2023 22:57 schreef capricia het volgende:
Dat vier-ogen-principe, hoe doe je dat als er een medewerker even naar het toilet moet?
Dan even niet. Je kan er moeilijk iemand extra voor aannemen.
Jaroonwoensdag 18 januari 2023 @ 11:38
quote:
1s.gif Op dinsdag 17 januari 2023 20:18 schreef girlnextdoor. het volgende:
Met al die berichten vandaag durf ik straks niet eens mijn kleine naar de opvang te sturen of een oppas te laten komen. De wereld is verrot.
Je hebt ook opvangcentra waar je de hele dag zelf je kind in de gaten kan houden via webcam.
Tenganowoensdag 18 januari 2023 @ 16:46
quote:
0s.gif Op woensdag 18 januari 2023 11:38 schreef Jaroon het volgende:
Je hebt ook opvangcentra waar je de hele dag zelf je kind in de gaten kan houden via webcam.
Dan kun je er net zo goed zelf op passen.