Daar wil ik nog even niet aan denkenquote:Op woensdag 18 januari 2023 17:17 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik mis: Een vernedering en Schreuder wordt niet ontslagen.
Dat is hetzelfde als de optie: ‘Ik ben niet voor Ajax dus mijn mening is niet relevant’quote:Op woensdag 18 januari 2023 17:17 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik mis: Een vernedering en Schreuder wordt niet ontslagen.
Die ookquote:Op woensdag 18 januari 2023 17:17 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik mis: Een vernedering en Schreuder wordt niet ontslagen.
Ik mis,quote:
Als ik die optie geef is het geen dilemma meer.quote:Op woensdag 18 januari 2023 17:25 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Ik mis,
Klassieker winnen, en Schreuder wordt er heel hard uitgeschopt.
Iedereen gaat voor 2 overwinningen op 1 dag jaquote:Op woensdag 18 januari 2023 17:27 schreef GGMM het volgende:
[..]
Als ik die optie geef is het geen dilemma meer.
Dit waarschijnlijkquote:Op woensdag 18 januari 2023 17:17 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik mis: Een vernedering en Schreuder wordt niet ontslagen.
Dank.quote:
Ditquote:Op woensdag 18 januari 2023 19:30 schreef peaceman het volgende:
Als het gedrag van schreuder, wat Blind beschrijft waar is, moet ie vandaag nog opzouten.
Nog altijd een betere lul dan die gek waar ze bij de Tubantia nog vol lof over spreken.quote:Op woensdag 18 januari 2023 20:57 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Blind komt ook wel weer over als arrogante lul natuurlijk.
Wat was de strekking van dat artikel ?quote:Op woensdag 18 januari 2023 19:28 schreef BobW het volgende:
[..]
Dank.
Pijnlijk wel. Ik geloof best dat Van der Sar, Huntelaar en zelfs Schreuder goede mensen zijn, maar dit is wel amateuristisch als je het zo leest (als het allemaal zo gegaan is natuurlijk).
Schreuder vroeg tijdens RKC hoe de aanvallers druk wilden zetten, Blind gaf aan dat de trainer zelf maar eens met een oplossing moest komen, en vervolgens ging het bergafwaarts, met een totalequote:Op woensdag 18 januari 2023 22:30 schreef manny het volgende:
[..]
Wat was de strekking van dat artikel ?
Waar Blind natuurlijk een punt heeft, hoezo ga je dit enkel bij je spelers neerleggen...quote:Op woensdag 18 januari 2023 22:40 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Schreuder vroeg tijdens RKC hoe de aanvallers druk wilden zetten, Blind gaf aan dat de trainer zelf maar eens met een oplossing moest komen, en vervolgens ging het bergafwaarts, met een totale
Communicatie breakdown tot gevolg.
Ik denk dat Huntelaar, Hamstra en Sar hun lot dusdanig aan Schreuder en co hebben opgehangen dat ze hem niet gaan slachtofferenquote:Op woensdag 18 januari 2023 23:04 schreef Dale__Cooper het volgende:
Blind zal ongetwijfeld het wat rooskleuriger van zijn kant vertellen, maar al met al weer een pijnlijk verhaal voor Schreuder. Verlies in De Kuip moet haast de druppel wel zijn.
De Telegraaf rept ook met geen woord over het interview van Blindquote:Op woensdag 18 januari 2023 23:16 schreef Scrummie het volgende:
Gelukkig komt Schreuder zaterdag met een groot interview in de Telegraaf om alles recht te zetten.
De T. zat zelfs tijdens enorme run in CL aan stoelpoten van Ten Hag te zagen. Dan kreeg jeugd weer geen kans of de bankzitters weer niet enzovoorts.quote:Op woensdag 18 januari 2023 23:25 schreef TheVulture het volgende:
[..]
De Telegraaf rept ook met geen woord over het interview van Blind
Liever dit dan een tevreden coach na 5 keer gelijkspelen.quote:Op woensdag 18 januari 2023 13:59 schreef Black-Death het volgende:
Frank de Boer brengt tenminste wel weer een winnaarsmentaliteit met zich mee
Eens, al valt op de communicatieskills van De Boer ook wel het nodige aan te merkenquote:Op woensdag 18 januari 2023 23:33 schreef Themeparktommy het volgende:
[..]
Liever dit dan een tevreden coach na 5 keer gelijkspelen.
AjaxShowtime vat het meestal wel goed samen:quote:Op woensdag 18 januari 2023 22:30 schreef manny het volgende:
[..]
Wat was de strekking van dat artikel ?
Waarom flopte De Boer na Ajax eigenlijk overal?quote:Op woensdag 18 januari 2023 23:33 schreef Themeparktommy het volgende:
[..]
Liever dit dan een tevreden coach na 5 keer gelijkspelen.
Hoezo 1,5 jaarsalaris, Blind had toch tot deze zomer een contract?quote:Op donderdag 19 januari 2023 00:46 schreef De_Pel het volgende:
Oeioeioei wat een moddergevecht. De waarheid zal inderdaad wel in het midden liggen: Blind is een arrogant ventje én Alfred is compleet incapabel. Voor de directie even gênant als voor Alfred overigens.
Ook leuk, wordt net na de 8 miljoen ook nog even duidelijk dat Daley niet alleen transfervrij weg mocht, maar ook nog met 1,5 jaarsalaris onder de armen.
quote:Op donderdag 19 januari 2023 00:57 schreef Jeroboam het volgende:
[..]
Hoezo 1,5 jaarsalaris, Blind had toch tot deze zomer een contract?
quote:Toen hij hartproblemen kreeg en de coronapandemie heerste is Blind akkoord gegaan met het inleveren van veel geld en is hij akkoord gegaan met een korter contract. 'Van één jaar is een optiejaar gemaakt. Marc Overmars zei: ‘Top dat je meedenkt Daley. Wij gaan die optie zo inrichten die je die voorwaarden kunt halen, áls je weer normaal fit wordt’.' Nu het met de opvolgers van Overmars zo is geëscaleerd, werd het zakelijker voor Blind. 'Dat eigenlijke bonusjaar had ik bijna bereikt, dus dat is in de ontbinding meegenomen.' Hierdoor heeft Ajax geen halfjaar, maar anderhalf jaar afgekocht.
Omdat het een hele matige trainer is, en als je naar de punten-aantallen, het spel en selecties van Ajax kijkt in die kampioensjaren dan kwamen die kampioenschappen niet alleen door de sterkte van Ajax.. (om het maar even mild te zeggen)quote:Op woensdag 18 januari 2023 23:47 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Waarom flopte De Boer na Ajax eigenlijk overal?
Das niet best nee. Transplantatietje denk.quote:Op donderdag 19 januari 2023 08:16 schreef Oriente het volgende:
Over Overmars gesproken, die heeft toch nog behoorlijke gevolgen aan zijn 'lichte' hartinfarct overgehouden. Z'n hartpompfunctie (EF) is nog 30% i.p.v. de gebruikelijke 60-70%. Moet nog maar zien of hij nog lang doorgaat als TD bij Antwerp dus.
Op zich heeft Huntelaar dat wel goed verwoordquote:
quote:Met het vertrek van Overmars en Ten Hag werd het hart uit Ajax gerukt’
vind het maar raar dat ze die hamstra en huntelaar zo laten spartelenquote:Op donderdag 19 januari 2023 08:45 schreef Tarado het volgende:
[..]
Op zich heeft Huntelaar dat wel goed verwoord
[..]
Mwah, hij zit nog in de herstelfase dus het lichaam zal nog wat herstelwerkzaamheden uit gaan voeren waardoor die functie nog wel wat omhoog kan gaan, al zal dat niet extreem veel zijn. Voorlopig geen buikschuivers voor hem en hij mag ook wel wat kilootjes kwijt geloof ikquote:Op donderdag 19 januari 2023 08:42 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Das niet best nee. Transplantatietje denk.
Het gaat ook om de besluitvorming, Overmars had een soort van carte blanche verdiend dus die kon veel sneller schakelen, even met Ten Hag overleggen en de deal was done, RVC slechts een formaliteit.quote:Op donderdag 19 januari 2023 08:46 schreef aTypisch het volgende:
[..]
vind het maar raar dat ze die hamstra en huntelaar zo laten spartelen
een beetje feyenoorbeleid, ze zitten er dus blijven ze voorlopig zitten en hun werk matig uitvoeren
Dit + die waardeloze coach is een garantie voor ellende. Al zal Schreuder er na dit weekend wel uitvliegenquote:Op donderdag 19 januari 2023 08:46 schreef aTypisch het volgende:
[..]
vind het maar raar dat ze die hamstra en huntelaar zo laten spartelen
een beetje feyenoorbeleid, ze zitten er dus blijven ze voorlopig zitten en hun werk matig uitvoeren
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |