Bij mij in De Bilt witte auto'squote:
Jullie zijn als eerste aan de beurt, maar Limburg heeft de beste kaarten voor de meeste sneeuw.quote:Op donderdag 19 januari 2023 16:45 schreef Haags het volgende:
Ja godverdomme zeg, stuur die sneeuw eens richting westen des lands.
Dat hangt er vanaf hoe lang het sneeuwt. Ik zou alvast een sneeuwscooter aanschaffen voordat ze uitverkocht zijn, want in een etmaal betekent dat 120 cm sneeuwquote:Op vrijdag 20 januari 2023 00:34 schreef TLC het volgende:
Volgens het KNMI kan er '5 cm sneeuw vallen per uur'
Dat lijkt me een beetje veel, is het niet veel 5 cm in totaal ?
Dadelijk sneeuwt t een hele weekquote:Op vrijdag 20 januari 2023 00:40 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Dat hangt er vanaf hoe lang het sneeuwt. Ik zou alvast een sneeuwscooter aanschaffen voordat ze uitverkocht zijn, want in een etmaal betekent dat 120 cm sneeuw
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het is ook meteen weg als het de grond raakt, tis 1.6 graden buiten net effe te warm voor sneeuw om te blijven liggen.quote:Op vrijdag 20 januari 2023 04:24 schreef Jor_Dii het volgende:
Ochtendspits wordt leuk, sneeuw trekt nu de randstad over
Mooi, wel jammer dat je er met blauw omheen hebt gekalkt.quote:Op donderdag 19 januari 2023 23:57 schreef MissHobje het volgende:
[..]
Bij mij in De Bilt witte auto'sen we krijgen later nog flink wat..komt goed.
Kijk hier..komt een pokemon sneeuw monster aan![]()
Ik moest ff 3x kijken![]()
[ afbeelding ]
In het ZO een stuk kouderquote:Op vrijdag 20 januari 2023 06:40 schreef cherrycoke het volgende:
[..]
Het is ook meteen weg als het de grond raakt, tis 1.6 graden buiten net effe te warm voor sneeuw om te blijven liggen.
Zolang het blijft sneeuwen blijft het ook met 1,6°C (nota bene op 2 meter hoogte) op den duur gewoon liggen.quote:Op vrijdag 20 januari 2023 06:40 schreef cherrycoke het volgende:
[..]
Het is ook meteen weg als het de grond raakt, tis 1.6 graden buiten net effe te warm voor sneeuw om te blijven liggen.
Heb er nog 1quote:Op vrijdag 20 januari 2023 07:25 schreef warhamstr het volgende:
[..]
Mooi, wel jammer dat je er met blauw omheen hebt gekalkt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |