abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_209067290
Het zit je nogal hoog :')
  dinsdag 9 mei 2023 @ 09:31:44 #242
78780 deedeetee
rustig doorgaan met ademhalen
pi_209068036
Het is en blijft een treurige zaak dat Harry zulke grote problemen heeft gemaakt met zijn familie. Het is in zijn geval natuurlijk ook erg ongelukkig dat hij een flauwe afschaduwing van zijn moeder heeft als vrouw. Zeer ongelukkige keuze is dat geweest.
Ga fietsen jij !! ikke niet hoor..
pi_209068062
quote:
10s.gif Op dinsdag 9 mei 2023 00:26 schreef sly-nl het volgende:

[..]
Natuurlijk wel!@
"They (H&M) said and did nothing" :'( schreef Twitter-di-twat. Waarmee hij bedoelt dat ze nu ten tijde v d kroning niets hadden gedaan, niets foei foei :'( Harry came to the Coronation, but said nothing and did nothing. Meghan didn't, and said nothing and did nothing"
Jij ook trouwens: "dat H&M NIETS gedaan of gezegd hebben.."

Dus als ze wel iets stouts hadden gedaan afgelopen week was het wel op z'n plaats geweest v d roddelpers om ze (weer) aan te pakken? :P

En waar het in de kern om gaat -los van deze twitter-idioot- schijn je niet helemaal door te hebben:
H&M hebben er o.a. een punt van gemaakt dat er in hun privacy werd gedoken door "die vuile pers" :'( En: "we pakken ze aan potjandorie, al is het het laatste wat we doen :'( voor de rechter zullen ze komme"
Veel lager dan uiteindelijk zelf je full-time werk maken van wat je v anderen verafschuwde: privézaken op straat gooien om er enorm veel geld mee binnen te harken is toch wel erg bizar. En dan nog je familie ook, plus de ingecalculeerde mogelijkheid dat je de monarchie daar enorm mee kunt beschadigen. Veel lager kun je werkelijk :'( niet eindigen, vind ik. Hazes-level :{w
Dan ben je in mijn optiek ook voor altijd af.
En kun je verwachten dat als een groot deel v d bevolking en zelfs een flink aantal familieleden klaar met je is, die vervelende pers er weer bovenop duikt en hun krantjes en advertenties ook gewoon willen verkopen *;. Net als die rooie brillo-pad en z'n wijfie zelf ook lekker verdienen aan andermans privacy en inside royal info O+

En dan eerst nog publiekelijk excuses eisen van je familie en later als een toch wel zwakbegaafde bever op de derde rij gaan zitten :{ .
[ afbeelding ]

Dat die namen v die riooljournalisten onder hun artikeltjes stonden was me echt wel duidelijk;)

Maar goed, de self-proclaimed black sheep hebben als bijvangst van de verkoop van diepzinnige lessen in boek- en filmvorm, het spuien v hun roddels en privézaken van familieleden, nog steeds een aardige meute superfans. En da's ook best mooi, eigenlijk *;
Lol, ga door! ga door!
Go hard or go home
  dinsdag 9 mei 2023 @ 20:16:55 #244
277627 Seven.
We are Borg.
pi_209075995
Ik zit na alle H&M referenties online te shoppen :')
Resistance is futile.
  donderdag 11 mei 2023 @ 21:52:35 #246
78780 deedeetee
rustig doorgaan met ademhalen
pi_209110101
Heb het boek van Harry gelezen. Hij laat met name van William geen spaan heel.
Halverwege het boek bedenkt hij dat hij PTSS heeft n.a.v. het verongelukken van zijn moeder,die hij mammie noemt en waar hij het tot vervelens toe heel erg vaak over heeft. -O-
Die arme man is nooit volwassen geworden volgens mij.
Ik ben na t lezen niet van mening veranderd over hem en zijn vrouw.
Begrijp wel niet dat de pers daar zover mag gaan. Kreeg op een gegeven moment zin om te zeggen * schiet ze af * een mooie foto schijnt letterlijk goud op te brengen vandaar... :')
Ga fietsen jij !! ikke niet hoor..
  dinsdag 16 mei 2023 @ 07:43:28 #247
288693 sly-nl
they drew first blood!
pi_209169847
quote:
0s.gif Op woensdag 26 april 2023 14:24 schreef Leandra het volgende:

[..]
Kans is groot dat het een van de laatste foto's is waar hij met zijn hele gezin op staat.

Eindelijk met je eens!@

Maar iedere idioot gaat -hoe retarded dan ook- uiteindelijk weg bij zo'n wijf! Daar ken je niks an doen!!!

Hoop dat hij die kinderen (als ze überhaupt van hem zijn!) ooit weer -als het zover is- mag zien, maar denk het niet 8-)

[ Bericht 0% gewijzigd door sly-nl op 16-05-2023 07:49:44 ]
love & heet
pi_209169997
quote:
0s.gif Op maandag 8 mei 2023 22:00 schreef Pippalena het volgende:

[..]
Top! _O_ Hij heeft helemaal gelijk. De Britse tabloid pers is zo verrot. Daar is de Story en de Privé echt niks bij.
Schrijven over royals is hun inkomen. Of royals dat nu willen of niet, als ze dan niet meewerken, of aangeven er genoeg van te hebben, veranderen ze gewoon hun toon. Bizar hoe ze met Harry en Meghan omgaan.
pi_209180716
Die Herrie heeft wat mij betreft gewoon groot gelijk dat hij bij die firma weg wil.

Maar dan moet je ook de neveneffecten accepteren.

Dus geen beroep meer doen op allerhande privileges die aan firmaleden zijn voorbehouden. Politiebescherming en wat niet al. Dat zul je toch echt gewoon zelf moeten regelen.

Of hij met juffrouw Markle destijds de 'juiste' keuze heeft gemaakt, daar heb ik geen enkel oordeel over. Er zijn wel meer mensen die dolgelukkig trouwen, jarenlang gelukkig zijn met hun partner en uiteindelijk toch scheiden. De toekomst zal wel uitwijzen wat er met dit duo gebeurt.
Op dit moment houdt hij van haar, en kiest hij voor haar. En zijn ze beiden uit de firma gestapt. Eigen keuzes. Niets mis mee.

Maar dan a.u.b. niet gaan klagen over verlies van privileges. En allemaal zinloze rechtszaken gaan voeren.
Gewoon je eigen zaken zelf gaan regelen, en dus ook je eigen kleerkasten en uitsmijters.

https://www.msn.com/nl-nl(...)67a20d61e49380&ei=19
Ik doe het ff rustig aan.
  woensdag 17 mei 2023 @ 13:29:59 #250
78780 deedeetee
rustig doorgaan met ademhalen
pi_209184362
De beveiliging van Harry en zijn gezin is natuurlijk extreem duur. Dat kan hij niet jaar in jaar uit betalen. Dan teert hij erg in op zijn kapitaal. Daarom dus dat hij op andere manieren geld binnen gaat slepen. Boek, interview netflix enz.... Daar kan hij de beveiliging van betalen en nu is hij IMO net zo ver als hij was toen hij nog in dienst stond bij de firm. Noig geen vrijheid en nog steeds volop in de belangstelling van de media.
Alleen heeft hij zijn familie - voor het geld - te kijk gezet en die heeft wellicht een beetje een hekel aan hem gekregen. Als hij gedacht heeft dat zijn vader hem weer zou gaan onderhouden uit angst voor nog meer schandaal is hij er nu vast wel achter dat Charles dat écht niet gaat doen.
Ga fietsen jij !! ikke niet hoor..
  woensdag 17 mei 2023 @ 13:38:17 #251
78780 deedeetee
rustig doorgaan met ademhalen
pi_209185089
quote:
0s.gif Op woensdag 17 mei 2023 13:29 schreef deedeetee het volgende:
De beveiliging van Harry en zijn gezin is natuurlijk extreem duur. Dat kan hij niet jaar in jaar uit betalen. Dan teert hij erg in op zijn kapitaal. Daarom dus dat hij op andere manieren geld binnen gaat slepen. Boek, interview netflix enz.... Daar kan hij de beveiliging van betalen en nu is hij IMO net zo ver als hij was toen hij nog in dienst stond bij de firm. Noig geen vrijheid en nog steeds volop in de belangstelling van de media.
Alleen heeft hij zijn familie - voor het geld - te kijk gezet en die heeft wellicht een beetje een hekel aan hem gekregen. Als hij gedacht heeft dat zijn vader hem weer zou gaan onderhouden uit angst voor nog meer schandaal is hij er nu vast wel achter dat Charles dat écht niet gaat doen.
Maar dat bedoel ik ook: stap je eruit, dan heeft dat consequenties.
In hoeverre Harrie daarover voldoende heeft nagedacht: dat begin je je wel af te vragen. Er was misschien een gulden middenweg mogelijk Ik ben qua koningshuizen in het algemeen, en qua dit koningshuis in het bijzonder, niet van al die mogelijkheden op de hoogte. Gelukkig maar.
Ik weet dus ook niet hoe het gezin Sussex er financieel voorstaat, en of die beveiliging voor hen onbetaalbaar is. Als er onvoldoende op de rekening staat, dan moet er inderdaad hard gewerkt worden om geld (bij) te verdienen. Zoals miljarden mensen wereldwijd hard moeten werken om hun brood te kunnen betalen.
Het is voor Harry spijtig dat King Edward VIII al zo lang dood is. Die had hem misschien kunnen adviseren. Maar die prefereerde de luwte (niet de aandacht) en hield zich met negativiteiten richting familie zo gedeisd mogelijk. En het wensenpakket van Harry & Meghan is best gecompliceerd: uit de firma, niet uit de familie (hoewel ze zelf weten dat die hand in hand gaan), zo onafhankelijk mogelijk zijn, in de VS gaan wonen, geen remmende boodschappen/bevelen van de firma (meer) willen ontvangen, maar, als het ff kan, toch nog zoveel mogelijk van de bij firma/familie behorende privileges gebruik willen blijven maken. En intussen de ene na de andere (half) geheime ellendige anekdote vanuit de firma blijven delen met de rest van de wereld, om daarmee (ook) weer veel aandacht en geld te blijven binnenslepen. En de woede van familie/firma op de hals halen. Dat laatste is lastig, als je meent dat je nog steeds voor allerlei zaken een beroep op hun kunt doen.

Het duo had, na de voor hen pijnlijke ervaringen in de UK en de problemen met de (schoon)familie gewoon naar een hele goeie therapeut moeten gaan, die aan geheimhouding is gebonden.
Oprah Winfrey is dan niet de meest voor de hand liggende keuze.

[ Bericht 1% gewijzigd door Toby56 op 17-05-2023 19:59:53 ]
Ik doe het ff rustig aan.
  woensdag 17 mei 2023 @ 14:55:37 #253
78780 deedeetee
rustig doorgaan met ademhalen
pi_209185402
Harry ging er gewoon vanuit dat de beveiliging zou blijven, hij is immers nog steeds een zoon van zijn vader en het is ronduit gevaarlijk om de beveiliging te stoppen. Dus dacht hij Pa zal het wel regelen. Nou dat deed hij dus niet. Harry totaal verbijsterd want dat hij hij wél verwacht. Hij is idd niet goed in het overzien van de consequenties van wat hij doet. Hij komt in zijn boek erg kinderlijk en onnozel over. Dat hij graag drugs gebruikt zal ook wel niet erg helpen.
Ga fietsen jij !! ikke niet hoor..
pi_209185776
quote:
0s.gif Op woensdag 17 mei 2023 14:55 schreef deedeetee het volgende:
Harry ging er gewoon vanuit dat de beveiliging zou blijven, hij is immers nog steeds een zoon van zijn vader en het is ronduit gevaarlijk om de beveiliging te stoppen. Dus dacht hij Pa zal het wel regelen. Nou dat deed hij dus niet. Harry totaal verbijsterd want dat hij hij wél verwacht. Hij is idd niet goed in het overzien van de consequenties van wat hij doet. Hij komt in zijn boek erg kinderlijk en onnozel over. Dat hij graag drugs gebruikt zal ook wel niet erg helpen.
Niettemin denk ik dat, van alle firmaleden, pa Charles nog het meest genegen is om het spel niet al te hard te spelen. De huidige Queen en broer William zouden er wel eens veel harder in kunnen staan.
Ik doe het ff rustig aan.
  woensdag 17 mei 2023 @ 16:06:39 #255
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_209186110
quote:
0s.gif Op woensdag 17 mei 2023 15:35 schreef Toby56 het volgende:

[..]
Niettemin denk ik dat, van alle firmaleden, pa Charles nog het meest genegen is om het spel niet al te hard te spelen. De huidige Queen en broer William zouden er wel eens veel harder in kunnen staan.
Gelukkig heeft de huidige queen het niet voor het zeggen en blijft dat ook zo.
Tegen de tijd dat William op de troon zit zal de aandacht, en daarmee het risico, voor Harry en zijn gezin waarschijnlijk ook veel beperkter zijn.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_209186717
twitter


Misschien kunnen ze beter in een hutje in Nepal gaan wonen of zo.
pi_209187380
quote:
0s.gif Op woensdag 17 mei 2023 17:01 schreef Rianne84 het volgende:
[ twitter ]

Misschien kunnen ze beter in een hutje in Nepal gaan wonen of zo.
Volgens een artikel resulteerde de achtervolging zich in meerdere bijna botsingen. Dat is natuurlijk ook wel vrij extreem.
  woensdag 17 mei 2023 @ 19:01:35 #258
78780 deedeetee
rustig doorgaan met ademhalen
pi_209188062
https://nos.nl/artikel/24(...)volgd-door-paparazzi

Ik begrijp niet goed wat de pers bezielt om gevaarlijke situaties in het verkeer te creëren om een plaatje te kunnen schieten dat hun veel geld opbrengt. Ik ga er tenminste van uit dat de chauffeur van de auto van Harry niet als een idioot is gaan rijden maar dat de persmuskieten stunten om die auto heen. Maar daar kunnen ze toch voor opgepakt worden ? Gevaarlijk rijgedrag is toch strafbaar ?

https://www.nu.nl/konings(...)zi-bijna-fataal.html

quote:
Volgens Yahoo gaat het om naar liefst zes auto's die "roekeloos rondreden". Zo reden ze door rood licht en op stoepen. Volgens de NYPD raakte niemand gewond en waren er ook geen ongelukken. De politie heeft niemand opgepakt.
Is toch te zot voor woorden dat ze hier mee wegkomen ?

[ Bericht 33% gewijzigd door deedeetee op 17-05-2023 19:08:54 ]
Ga fietsen jij !! ikke niet hoor..
  Vis een optie? woensdag 17 mei 2023 @ 19:07:44 #259
70532 loveli
N
pi_209188131
quote:
0s.gif Op woensdag 17 mei 2023 18:00 schreef Sunshine1982 het volgende:

[..]
Volgens een artikel resulteerde de achtervolging zich in meerdere bijna botsingen. Dat is natuurlijk ook wel vrij extreem.
De achtervolging duurde 2 uur.
crap in = crap out
  Vis een optie? woensdag 17 mei 2023 @ 19:08:53 #260
70532 loveli
N
pi_209188151
Ik krijg er een sterk gevoel bij van een Lady Di copy-cat.
crap in = crap out
pi_209188792
quote:
0s.gif Op woensdag 17 mei 2023 19:01 schreef deedeetee het volgende:
https://nos.nl/artikel/24(...)volgd-door-paparazzi

Ik begrijp niet goed wat de pers bezielt om gevaarlijke situaties in het verkeer te creëren om een plaatje te kunnen schieten dat hun veel geld opbrengt. Ik ga er tenminste van uit dat de chauffeur van de auto van Harry niet als een idioot is gaan rijden maar dat de persmuskieten stunten om die auto heen. Maar daar kunnen ze toch voor opgepakt worden ? Gevaarlijk rijgedrag is toch strafbaar ?

https://www.nu.nl/konings(...)zi-bijna-fataal.html
[..]
Is toch te zot voor woorden dat ze hier mee wegkomen ?
1997 revisited.

Het gebeurt natuurlijk veel & veel vaker. Maar toen liep het dramatisch verkeerd af.
Ik doe het ff rustig aan.
  Vis een optie? donderdag 18 mei 2023 @ 00:35:36 #262
70532 loveli
N
pi_209191924
Als zoete koek het plaatje slikken dat de woordvoerder van Harry schildert.
crap in = crap out
  donderdag 18 mei 2023 @ 08:49:05 #263
78780 deedeetee
rustig doorgaan met ademhalen
pi_209192952
Klinkt al wat minder heftig. :D
quote:
De politie van New York zegt dat er inderdaad meerdere fotografen waren die hun rit naar huis "uitdagend maakten". Maar van botsingen, aanhoudingen of gewonden zou geen sprake zijn.

De burgemeester van New York, Eric Adams, noemde het "roekeloos en onverantwoordelijk" dat iemand mensen in voertuigen achtervolgt in de dichtbevolkte stad, en zei dat "twee van onze agenten gewond hadden kunnen raken".
Op videobeelden die op sociale media circuleren is te zien hoe Harry en Meghan de zaal van het evenement verlaten en in een auto stappen. Te zien is dat ze daarbij gevolgd worden door fotografen. Politieagenten en hun privébeveiliging brachten daarop het stel naar een politiebureau even verderop, zegt een anonieme bron binnen de New Yorkse politie tegen het Amerikaanse persbureau AP.

Daar wachtten ze enkele minuten om de situatie te deëscaleren. Daarna, toen de situatie veiliger werd geacht, vertrokken ze in een gele taxi. Die werd begeleid door politieauto's met zwaailichten.

"Ik weet niet of je het een achtervolging kunt noemen", zegt de chauffeur van de taxi tegen AP. "Er is niet echt iets gebeurd."
https://nos.nl/artikel/24(...)i-bijna-catastrofaal
Ga fietsen jij !! ikke niet hoor..
  Vis een optie? donderdag 18 mei 2023 @ 09:41:02 #264
70532 loveli
N
pi_209193326
"Bijna fatale achtervolging"

"Er is niet echt iets gebeurd."
crap in = crap out
  donderdag 18 mei 2023 @ 09:53:48 #265
78780 deedeetee
rustig doorgaan met ademhalen
pi_209193448
quote:
0s.gif Op donderdag 18 mei 2023 09:41 schreef loveli het volgende:
"Bijna fatale achtervolging"

"Er is niet echt iets gebeurd."
Waarheid zal zoals gewoonlijk wel in t midden liggen.

"twee van onze agenten gewond hadden kunnen raken".

De reactie van de pers en anderen.

https://www.rtlnieuws.nl/(...)g-paparazzi-new-york

[ Bericht 9% gewijzigd door deedeetee op 18-05-2023 11:51:48 ]
Ga fietsen jij !! ikke niet hoor..
  Vis een optie? donderdag 18 mei 2023 @ 15:05:58 #266
70532 loveli
N
pi_209196698
Maar waar zijn de beelden?
crap in = crap out
  Vis een optie? donderdag 18 mei 2023 @ 15:22:05 #267
70532 loveli
N
pi_209196815
Hun persvoorlichter maakt er wat fraais van:

https://news.sky.com/stor(...)han-pursuit-12883129

quote:
Ashley Hansen, a press secretary for the duke and duchess, issued a new statement about what happened on Wednesday evening.

She told Sky News: "I have never experienced their vulnerability as much as I did last night. They were incredibly scared and shaken up.

"There were several times where the car stopped and security got out.

"There were instances where the police confronted the paparazzi and had asked them to stop or give them space, to do this safely.

"Unfortunately that wish was not was respected."
crap in = crap out
  donderdag 18 mei 2023 @ 20:31:06 #268
288693 sly-nl
they drew first blood!
pi_209200172
Meghan had d'r moedert, in een onbewaakt moment, lachend voor een volgwagen gegooid voor de 'likes' (als ze de garantie had dat ze er mee weg zou komme).

Wat een sneue lui :P . In New York wonen misschien wel de meeste celebreties worldwide. En valt het allemaal best mee met de achtervolgingswanen. Dat alleen de sensatiekrantjes en rtl-boulevard dit enorm serieus nemen is wel weer tekenend.
En: onmogelijk dat je in zo'n stad, met de bijbehorende verkeerssituatie, langer dan een kwartier achtervolgd kunt worden. Laat staan twee uur!@ _O_

Mergen svp met het Gordon-topic. Genoeg=genoeg (8>

"Come with us mammy, you'll be fine" >:)
love & heet
  vrijdag 19 mei 2023 @ 14:23:10 #269
78780 deedeetee
rustig doorgaan met ademhalen
pi_209207099
Gekibbel...

https://www.nu.nl/achterk(...)-door-paparazzi.html

quote:
"Wij eisen hierbij dat fotobureau Backgrid ons onmiddellijk alle foto's en video's overhandigt die door de fotografen gemaakt zijn in de uren nadat het echtpaar het evenement verliet." Zo luidt de eis van de advocaten van de Britse prins en zijn Amerikaanse vrouw.

Meghan mocht dinsdag in New York bij een awardshow een prijs in ontvangst nemen. Na afloop werden zij naar eigen zeggen twee uur lang door New York achtervolgd in een "bijna catastrofale" achtervolging. Volgens de taxichauffeur die het echtpaar rondreed, was die term een beetje overdreven en viel het wel mee hoe gevaarlijk de rit was.

Het fotobureau legt de eis naast zich neer en wijst op het feit dat het in Amerika anders werkt dan misschien in het Verenigd Koninkrijk het geval is. "Derden kunnen niet zomaar iemands eigendom opeisen, zoals koningen dat misschien kunnen. Misschien moet u met uw cliënten praten en hen adviseren dat de Engelse regels van het koninklijk voorrecht om van de burgers te eisen dat zij hun eigendom aan de Kroon overdragen, lang geleden door dit land zijn verworpen."
Ga fietsen jij !! ikke niet hoor..
pi_209209456
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')