Ik zie ze zomaar winnen in de Arena jaquote:Op zondag 8 januari 2023 16:30 schreef Marcoss het volgende:
[..]
En die kunnen er zelfs voorbij komend weekend..
Niet bestquote:Op zondag 8 januari 2023 16:31 schreef PicoMMP het volgende:
22 oktober was de laatste overwinning van Ajax
Dat klinkt wel extremer dan het is door die lange pauze, maar alsnog veel te veel wedstrijden ja..quote:Op zondag 8 januari 2023 16:31 schreef PicoMMP het volgende:
22 oktober was de laatste overwinning van Ajax
Dat blijft matig maar hoeveel schoten op doel van NEC, 2? Dat er dan eentje in gaat is echt niet te geloven.quote:Op zondag 8 januari 2023 16:33 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Dat klinkt wel extremer dan het is door die lange pauze, maar alsnog veel te veel wedstrijden ja..
(al had je Rangers nog tussendoor, denk ik?)
Schoten op doel: 1-7quote:Op zondag 8 januari 2023 16:35 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat blijft matig maar hoeveel schoten op doel van NEC, 2? Dat er dan eentje in gaat is echt niet te geloven.
Hohoquote:Op zondag 8 januari 2023 16:31 schreef PicoMMP het volgende:
22 oktober was de laatste overwinning van Ajax
Welnee man beiden spelen zaad. Schreuder had deze moeten winnen. Optyfen met die gast.quote:Op zondag 8 januari 2023 16:29 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Berghuis en Bergwijn bijvoorbeeld
t enige dat ze in eigen hand hebben is hun leuterquote:Op zondag 8 januari 2023 16:38 schreef DeeBee het volgende:
Geen punten verloren, alles nog in eigen hand genot
hij mag golden boy taylor wel bedanken voor dezequote:Op zondag 8 januari 2023 16:38 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Welnee man beiden spelen zaad. Schreuder had deze moeten winnen. Optyfen met die gast.
Taylor is niet best, maar hij was schijnbaar nog herstellende van griep.quote:Op zondag 8 januari 2023 16:36 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Schoten op doel: 1-7
Schoten totaal: 6-21
Vooral Taylor heeft het goed verneukt.
Dat kan maar hij speelt, dan mag er wel minimaal 1 in.quote:Op zondag 8 januari 2023 16:45 schreef Adames het volgende:
[..]
Taylor is niet best, maar hij was schijnbaar nog herstellende van griep.
Gaat erom na 34quote:Op zondag 8 januari 2023 16:49 schreef aTypisch het volgende:
ik vind ze in interviews nog maar mild tegen een ajaxtrainer die na 15 potjes achter feyenoord staat
Tenzij Schreuder het echt verneukt wordt Ajax gewoon kampioen, ik vond Feyenoord vandaag ook maar heel matig en die creëren veel minder.quote:
gewoon teelur er niet in zettenquote:Op zondag 8 januari 2023 16:58 schreef Pedroso het volgende:
Tja, als je zoveel kansen verneukt dan maakt het niet uit welke trainer er voor de groep staat.
Dit ja, ik vond het ook geen #Schreuderout wedstrijd, 2e helft viel het me wel tegen dat ze lang het tempo te laag hielden na die 1-1 (die sowieso niet mag vallen).quote:Op zondag 8 januari 2023 16:58 schreef Pedroso het volgende:
Tja, als je zoveel kansen verneukt dan maakt het niet uit welke trainer er voor de groep staat.
Dan moet je er juist van profiteren..quote:Op zondag 8 januari 2023 16:58 schreef freaky40 het volgende:
Nee, geen hol opgeschoten deze ronde. Alle topclubs laten punten liggen dus ben je net zo ver als vorige week rond deze tijd. Dat is misschien dan nog de redding. Deze uitslag had je niet willen hebben als PSV en Feyenoord punten hadden gepakt vandaag om het maar even in het perspectief te zetten allemaal.
Normaal gesproken wel, maar ik denk dat je best tevreden mag zijn. Vooraf had ik niet van deze uitslag durven hopen, zeker na een genadeloos slechte fase aan het eind van de eerste helft van dit seizoen.quote:Op zondag 8 januari 2023 17:06 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Dan moet je er juist van profiteren..
Zeker, 1e helft was gewoon prima (buiten de kansen die gemist werden). Uiteindelijk wel heel teleurstellend en tekenend voor de situatie waarin Ajax zit. Zie het volgende week weer gebeuren, best aardig voetballen en met veel kansen maar toch weer puntverlies.quote:Op zondag 8 januari 2023 17:02 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dit ja, ik vond het ook geen #Schreuderout wedstrijd, 2e helft viel het me wel tegen dat ze lang het tempo te laag hielden na die 1-1 (die sowieso niet mag vallen).
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |