Je was vorig topic nog aan het bijkomen van oud en nieuw?quote:
Wat een fantastische last-post!quote:Op vrijdag 6 januari 2023 21:46 schreef Vanyel het volgende:
[..]
De betere reactie was een pepperspray in haar gezicht geweest.
Dat kan ik me wel voorstellen ja.quote:Op vrijdag 6 januari 2023 23:05 schreef Cathmar het volgende:
Sinds ik team zilver haar ben moet ik trouwens wel echt iedere dag mijn make up doen en een veel meer heldere kleuren dragen, anders ben ik echt zo’n muis. Word ik heel ongelukkig van (edit: van het muis zijn. Dus veel rood en fel en zo want anders voel ik me echt niet ok).
Ohjaquote:Op vrijdag 6 januari 2023 21:59 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Je was vorig topic nog aan het bijkomen van oud en nieuw?
Daarom laat ik dus iedere 6 weken mijn wenkbrauwen verven en harsen. Die zijn zo licht dat je ze amper ziet. Als ze geverfd zijn, krijgt mijn gezicht meer uitdrukking en voel ik me een stuk minder muis.quote:Op vrijdag 6 januari 2023 23:05 schreef Cathmar het volgende:
Sinds ik team zilver haar ben moet ik trouwens wel echt iedere dag mijn make up doen en een veel meer heldere kleuren dragen, anders ben ik echt zo’n muis. Word ik heel ongelukkig van (edit: van het muis gevoel. Dus veel rood en fel en zo want anders voel ik me echt niet ok).
Ja dat deed ik ook toen ik het liet uitgroeien. Nu ik weer geverfd ben wil ik dat wel volhouden om make-up te dragen, want vind het toch wel mooi en fris staan.quote:Op vrijdag 6 januari 2023 23:05 schreef Cathmar het volgende:
Sinds ik team zilver haar ben moet ik trouwens wel echt iedere dag mijn make up doen en een veel meer heldere kleuren dragen, anders ben ik echt zo’n muis. Word ik heel ongelukkig van (edit: van het muis gevoel. Dus veel rood en fel en zo want anders voel ik me echt niet ok).
Leuk! Eerste stap naar meer kleurquote:Op zaterdag 7 januari 2023 08:58 schreef Nijna het volgende:
@:exode, veel plezier!
Team grijs haar zonder make up.
Ik houd dan wel weer van gekleurde kleding, dus ik heb van de week maar eens iets anders gekocht dan de donkerblauwe/zwarte/donkergroene truien die ik al in de kast had liggen.
Same. Nou kan ik zwart/wit nog wél prima hebben trouwens, liefst dan wel met iets heftig geometrisch. Maar grijs/beige/bruin/poederroze en aanverwante tinten, nay.quote:Op zaterdag 7 januari 2023 09:36 schreef Cathmar het volgende:
[..]
Leuk! Eerste stap naar meer kleur
Grijs en bruin kan ik gewoon niet meer aan. Één grote depressie als ik mezelf dan zie. Gek hoe dat werkt. Zwart gaat nog wel maar dan wel felle lippenstift.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |