Geen idee. Het wordt in ieder geval wel een interessant jaar, met veel gevestigde namen die aan de bak moeten.quote:
Smith gooide goed en terecht gewonnen maar ik begrijp mvg ook wel. Gooit hij zoals gisteren dan wint hij ruim. Veel te veel afzwaaiers vandaag.quote:Op dinsdag 3 januari 2023 23:44 schreef Pino112 het volgende:
Nooit complimenten geven aan dat de tegenstander goed gooit hè. Ligt alleen maar aan zichzelf.
Ik zie jullie eind van het jaar ook weer met nog een korte tussenstop in Ahoy eerstquote:Op dinsdag 3 januari 2023 23:47 schreef Caland het volgende:
Nou dit dagjesmens vindt het ook wel mooi geweest
Tot volgend jaar bij het WK!
Twee jaar.quote:Op dinsdag 3 januari 2023 23:47 schreef Coco het volgende:
Hoeveel jaar kijken ze ook alweer terug voor de merit?
Bedoel je niet in december?quote:Op dinsdag 3 januari 2023 23:47 schreef Caland het volgende:
Nou dit dagjesmens vindt het ook wel mooi geweest
Tot volgend jaar bij het WK!
Wade heeft ook veel te verdedigenquote:Op dinsdag 3 januari 2023 23:46 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
Geen idee. Het wordt in ieder geval wel een interessant jaar, met veel gevestigde namen die aan de bak moeten.
Anderson heeft veel deuken opgelopen. King / Van der Voort / Dolan / Suljovic moeten richting 2024 gaan knallen.
Ik snak naar een lijst met namen waar met een vergrootglas acceptabele namen gezocht moeten worden.quote:Op dinsdag 3 januari 2023 23:43 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Volgende week Q-School. De echte connaisseurs zie ik dan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |