Qua jaar wel maar qua resultaten op WK was het altijd wel aardig. Vorig jaar was wel slecht. Uit 2021 verdedigt hij een halve finaleplaats.quote:Op zondag 1 januari 2023 15:45 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Vorig jaar sjookte hij het nog in zijn eerste wedstrijd al weg tegen Ross Smith (die namen we toen nog niet serieus). Dit komt wel echt uit het niks.
300kg danquote:Op zondag 1 januari 2023 15:45 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Maar die is ook gewoon wel groot, da's zo 120 kg.
Geen honger?quote:
Geboren op 29 februariquote:
Beide bijzonder sympathiek, maar ik juich ook voor Smiss, want niks binnen het dartsen is zo genottelijk als een schroeiende Smiss.quote:
Politie aan de deur? Mond dicht houden en je advocaat bellen.quote:Op zondag 1 januari 2023 15:46 schreef WAvanBuren het volgende:
Ik had plots visite… Maar bijzonder jammer dat de zeer sympathieke Djonnie Kleetun heeft verloren van Depri van den Bergh.
Ik heb geen enkele voorkeur. Voor van Gerwen wel lekker dat hij aan de andere kant van het bracket zit denk ik. Liever tegen die vd Bergh in de volgende ronde dan vs 1 van deze 2. (Nog maar de vraag of het podium het dan houdt)quote:
Nou om dan niet happend te antwoorden: ik heb normaal gegeten om een uurtje of 8 ofzo en daarna allemaal snaaierijenquote:Op zondag 1 januari 2023 15:47 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Geen honger?
Het was ook voor de verandering niet dubbelzinnig bedoeld.
Nee hoor alleen om nou altijd dezelfde grap te maken tjaquote:Op zondag 1 januari 2023 15:47 schreef Doevelaer het volgende:
[..]
Dat is niks voor jou, nieuw jaar nieuwe tag?
Mwah jaren ervoor altijd bij de L64 of L32 eruit. Alleen die kwartfinale op zijn debuut was uitstekend, maar destijds zagen we Bunting nog als een (toekomstige) topper.quote:Op zondag 1 januari 2023 15:46 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Qua jaar wel maar qua resultaten op WK was het altijd wel aardig. Vorig jaar was wel slecht. Uit 2021 verdedigt hij een halve finaleplaats.
Goed voor de eiwitjes.quote:Op zondag 1 januari 2023 15:49 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Nou om dan niet happend te antwoorden: ik heb normaal gegeten om een uurtje of 8 ofzo en daarna allemaal snaaierijen
Overweeg wel zo een bakje kwark te pakken!
Zowaar een keer niet, waren mijn ouders.quote:Op zondag 1 januari 2023 15:49 schreef AllesKaputt het volgende:
[..]
Politie aan de deur? Mond dicht houden en je advocaat bellen.
Of nog erger, schoonfamilie.quote:Op zondag 1 januari 2023 15:49 schreef AllesKaputt het volgende:
[..]
Politie aan de deur? Mond dicht houden en je advocaat bellen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |