Heb je concrete voorbeelden van politieacties waarbij afsteken van illegaal vuurwerk de laatste dagen wordt aangepakt dan?quote:Op woensdag 28 december 2022 15:49 schreef Aberkullie het volgende:
[..]
Uit meer dan arrestaties en HALT straffen.
Ja goed idee dan verplaats je de verkoop naar het illegale circuit en krijg je nog veel meer vuurwerk "dealers", echt top.quote:Op donderdag 29 december 2022 13:42 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Daarom zou een verbod, wat er verder niet moet komen (maar dat is geen optie helaas), gelijk moeten lopen met Duitsland. Volgens mij vanaf 2026?
Er is wel handhaving maar het is dweilen met de kraan open. Logisch dat ze zich focussen op gerichte acties en grote handelaren.quote:Op donderdag 29 december 2022 15:04 schreef Aberkullie het volgende:
https://nos.nl/artikel/24(...)uurwerk-op-te-sporen
Voor de mensen die riepen dat er totaaaal geen handhaving is.
Nee want dan komen we weer hier hequote:Op donderdag 29 december 2022 17:24 schreef Zelva het volgende:
[..]
Heb je concrete voorbeelden van politieacties waarbij afsteken van illegaal vuurwerk de laatste dagen wordt aangepakt dan?
quote:Op woensdag 28 december 2022 14:06 schreef Aberkullie het volgende:
[..]
En hoe wil je dat doen dan, op elke straathoek een stel agenten zetten om 24/7 te posten?
Als je illegaal vuurwerk koopt bij een webshop ben je ook wel echt kaolo domquote:Op donderdag 29 december 2022 15:04 schreef Aberkullie het volgende:
https://nos.nl/artikel/24(...)uurwerk-op-te-sporen
Voor de mensen die riepen dat er totaaaal geen handhaving is.
Ja hier ook, de ramen trilden er bijna uit maar ga je kijken zijn ze alweer gevlogen.quote:Op donderdag 29 december 2022 17:57 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Er is wel handhaving maar het is dweilen met de kraan open. Logisch dat ze zich focussen op gerichte acties en grote handelaren.
Ondertussen gaat het dak eraf hier sinds vanmiddag de officiële verkoop is gestart.
Ging om de lonten, doofus.quote:Op donderdag 29 december 2022 18:00 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Als je illegaal vuurwerk koopt bij een webshop ben je ook wel echt kaolo dom![]()
Politie hoeft alleen een printje van de klanten te maken
Even lezen hequote:Op donderdag 29 december 2022 18:00 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Als je illegaal vuurwerk koopt bij een webshop ben je ook wel echt kaolo dom![]()
Politie hoeft alleen een printje van de adressen van klanten te maken
De treurigheid zit hem in het feit dat de gemiddelde Nederlander in al zijn domheid niet verantwoordelijk kan omgaan met dingen.quote:Op woensdag 28 december 2022 10:39 schreef theunderdog het volgende:
Het is echt treurig dat wij naar een tijd gaan waar alles veilig en controleerbaar moet zijn.
Ja, en dan komen we weer bij het vraagstuk waarom het jaren geleden wél lukte om volop te handhaven op straat en dat nu niet opeens niet meer zou kunnen.quote:Op donderdag 29 december 2022 17:59 schreef Aberkullie het volgende:
[..]
Nee want dan komen we weer hier he
[..]
Leuke frame weerquote:Op donderdag 29 december 2022 18:53 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
De treurigheid zit hem in het feit dat de gemiddelde Nederlander in al zijn domheid niet verantwoordelijk kan omgaan met dingen.
Dat zit er dik in. Boa’s kiezen vaak de weg van de minste weerstand. Dat zag je ook tijdens de coronamaatregelen. Er werd massaal gehandhaafd op de avondklok.quote:Op woensdag 28 december 2022 10:20 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Maar er is al lang een verbod. Alleen wordt daar ook niet op gehandhaafd.
Maar ik kan wel een inschatting maken wat er gaat gebeuren als we volgend jaar wel een totaalverbod zouden hebben: een vader die samen met zijn kinderen drie Belgische sierpotten afsteekt wordt op de bon geslingerd terwijl de groepen jongeren net als ieder jaar brievenbussen opblazen en dieren terroriseren vrij spel krijgen.
en?quote:Op donderdag 29 december 2022 18:12 schreef Qarrad het volgende:
Straks even langs de Aldi fietsen of de ruiten er daar al uit liggen. Da's traditie hier rond oud en nieuw
Niet echt, ze zeggen alleen dat de overlast die veel mensen ervaren a afkomstig is van illegaal of illegaal afgestoken vuurwerk is.quote:Op vrijdag 30 december 2022 16:35 schreef qajariaq het volgende:
[..]
Maar wel het frame wat de branche zelf aan het voeden is met https://nietonsvuurwerk.nl.
Hoeveel mensen ken jij die zich alleen al aan hun eerste veiligheidsaanbeveling houdt?quote:Op vrijdag 30 december 2022 16:38 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Niet echt, ze zeggen alleen dat de overlast die veel mensen ervaren a afkomstig is van illegaal of illegaal afgestoken vuurwerk is.
Dat is niet dat de gemiddelde Nederlander er niet mee om kan gaan.
Ja, daarom is het hier ook zo'n grote puinhoop vergeleken met de meeste landen wereldwijd. Als de gemiddelde Nederlander nou eens verantwoordelijk om kon gaan met dingen, hadden we hier een rijk land kunnen hebben waar veel zaken goed geregeld zijn en waar veel mensen uit andere landen graag naartoe zouden willen. Maar helaas, nu moeten we het met dit land doen waar iedereen het liefst zo snel mogelijk zou willen vertrekken naar al die betere oorden met verantwoordelijke mensen.quote:Op donderdag 29 december 2022 18:53 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
De treurigheid zit hem in het feit dat de gemiddelde Nederlander in al zijn domheid niet verantwoordelijk kan omgaan met dingen.
Maar we hebben al twee jaar een (weliswaar door een pandemie veroorzaakt) vuurwerkverbod gehad. En ondertussen zijn de regels al stevig aangescherpt. Geen vuurpijlen meer, inmiddels ook geen dingen als rotjes meer. Vergeleken met het wel of niet terugzetten van de klok zou dat zijn alsof we in de afgelopen jaren de klok al niet meer een uur, maar 55 minuten en daarna 45 minuten zijn gaan verzetten...quote:Op vrijdag 30 december 2022 17:13 schreef girlnextdoor. het volgende:
Zien we deze kop niet elk jaar verschijnen? Net zoals dat het mogelijk het laatste jaar is dat de klok verzet wordt?
Je ziet de politie wel meer aanwezig in de wijken. Maar het blijft wel grappig dat ze als kip zonder kop rondrijden.quote:Op vrijdag 30 december 2022 16:45 schreef Opnaarutrecht het volgende:
Handhaving is ook een lachertje. Gisteren werd hier (regio Haaglanden) een uur lang zwaar illegaal vuurwerk afgestoken, waardoor mijn katten doodsbang onder de bank zaten. Ik bel vervolgens de politie, word ik doorverwezen naar de gemeente, maar uiteraard zijn zij na 17.00 uur niet te bereiken.
Op welk gebied is het hier 'zo'n grote puinhoop', vergeleken met nota bene de meeste landen wereldwijd?quote:Op vrijdag 30 december 2022 17:36 schreef Repentless het volgende:
[..]
Ja, daarom is het hier ook zo'n grote puinhoop vergeleken met de meeste landen wereldwijd. Als de gemiddelde Nederlander nou eens verantwoordelijk om kon gaan met dingen, hadden we hier een rijk land kunnen hebben waar veel zaken goed geregeld zijn en waar veel mensen uit andere landen graag naartoe zouden willen. Maar helaas, nu moeten we het met dit land doen waar iedereen het liefst zo snel mogelijk zou willen vertrekken naar al die betere oorden met verantwoordelijke mensen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |