Zie hem nu op de LEGO site.. mooi bouwwerkquote:Op dinsdag 8 oktober 2024 22:57 schreef KoningWouter het volgende:
[..]
Ja is een grote set ook. Meer dan 6000 stukjes. Vond hem vooral leuk omdat het LotR is, er geen symmetrie in de set zit en elven gewoon super gaaf zijn.
Deze kan straks mooi naast mijn Barad Dur toren staan.Nu alleen nog bedenken waar ik ze ga neerzetten.
Zeker weten! Nu sparen voor Hogwards.quote:Op dinsdag 8 oktober 2024 22:59 schreef Kissingbird het volgende:
[..]
Zie hem nu op de LEGO site.. mooi bouwwerk
Die vind ik nog sjieker.quote:Op dinsdag 8 oktober 2024 23:00 schreef KoningWouter het volgende:
[..]
Zeker weten! Nu sparen voor Hogwards.Die is ook gaaf.
Ja ik zat te twijfelen. Kan maar een keer geld uit geven hequote:Op dinsdag 8 oktober 2024 23:02 schreef Kissingbird het volgende:
alhoewel er bij Rivendell weer meer te zien is..
Tot zo laat zitten bouwen?quote:Op maandag 14 oktober 2024 00:58 schreef KoningWouter het volgende:
[ afbeelding ]
Zo weer een dagje bouwen er op zitten. Het schiet al aardig op.
Te druk weer met bouwen, kijk maar uit KWquote:
Je hebt gelijk. Bedanktquote:Op maandag 14 oktober 2024 14:17 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Te druk weer met bouwen, kijk maar uit KW
Oei hij ziet er op het plaatje wel tof uit.quote:Op zondag 20 oktober 2024 14:37 schreef GotenSSJ het volgende:
Had een paar weken terug de B2 bomber van Reobrix gekocht.
[ afbeelding ]
Als je mentale gezondheid je lief is, hou je geld in je zak. Ik heb nog nooit een build opgegeven (lego of knock-off) maar dit was echt absoluut niet te doen. Blokjes die af en toe niet lekker op elkaar passen, maar vooral dat de grotere gedeeltes die je aan elkaar moet koppelen nagenoeg niet te doen is. Iedere keer als je 1 vleugel eraan vast wil koppelen flikkert de rest van de build uit elkaar, en wanneer je eindelijk een vleugel eraan hebt zitten past het volgende onderdeel weer niet zonder dat de vleugel er af flikkert.
Enige waar deze MOC goed voor is om stof te verzamelen en voor onderdelen. Alle onderdelen zaten in de zakjes, en de zakjes waren prima verdeeld zodat je niet een uur met 1 zakje bezig bent etc. Maar als dit de kwaliteit van een gemiddelde reobrix build is, zou ik ze vermijden als de pest.
Had hem gekocht met mijn welkombonus oid op AliExpress. Geloof dat het rond de 45/50 euro was incl verzenden en tax.quote:Op zaterdag 26 oktober 2024 20:09 schreef KoningWouter het volgende:
[..]
Oei hij ziet er op het plaatje wel tof uit.
Maar dit klinkt wel ellendig ja. Wat heb je er voor betaald als ik vragen mag?
nep want geen origineel en dat is aan de bouwkwaliteit af te leidenquote:Op zaterdag 28 december 2024 23:24 schreef Abid-Meher het volgende:
Misleidende titel. Blubrix en consorten zijn geen nep Lego. Eerder alternatieve Lego. Ze katten immers geen Lego designs, en blubrix doet het vaak nog beter dan Lego.
Blubrix is niet nep. Blubrix is gewoon een bedrijf dat blokjes maakt die in elkaar klikken. Je mag blubrix geen Lego noemen, maar het is niet nep.quote:Op zaterdag 28 december 2024 23:57 schreef mschol het volgende:
[..]
nep want geen origineel en dat is aan de bouwkwaliteit af te leiden
Dit ga je toch niet winnen van de elitisten.quote:Op zondag 29 december 2024 08:44 schreef Abid-Meher het volgende:
[..]
Blubrix is niet nep. Blubrix is gewoon een bedrijf dat blokjes maakt die in elkaar klikken. Je mag blubrix geen Lego noemen, maar het is niet nep.
Mijn inziens moeten er drie topics zijn: Lego origineel. Blubrix en andere bedrijven die absoluut niet nep zijn, en dan nog eens nep Lego.
Ik vind het oneerlijk om blubrix nel Lego te noemen. Is hetzelfde als de uitvinder van de sneaker, zijn schoenen sneaker mag noemen en dan alle andere schone merken die sneakers maken, nep zijn.![]()
Nep Lego zijn blokjes die een design van Lego stelen en dat verkopen. Blubrix heeft gewoon eigen designs en designers derhalve niet nep.
Have fun en post het resultaat maar! Ben wel benieuwdquote:Op maandag 30 december 2024 07:48 schreef AardappelSchotel het volgende:
Ik ben nu met een Porsche 911 RSR bezig, voor 25 euro moest ik hem wel bestellen.
Alles ziet er goed uit, stickers zijn netjes, montagehandleiding netjen en op schaal![]()
Er is nu nog een Star Wars Tie Interceptor onderweg, ben benieuwd @:KoningWouter
Dat is wel heel erg treurig, maar goed. De kwaliteit prijsverhouding van Lego, is echt al jaren zoek. Lego is op vandaag een grap.quote:Op maandag 30 december 2024 07:45 schreef AardappelSchotel het volgende:
[..]
Dit ga je toch niet winnen van de elitisten.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |