Had dat dan in je post gezet ipv gezever (blijkbaar) over opvang in de regio en wij vluchten naar Canada.quote:Op maandag 5 december 2022 14:48 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
[..]
Ja heel vergelijkbaar allemaal.
Het een ontwricht de maatschappij elders niet.. het andere wel.
Als wij als Nederlanders allemaal hetzelfde zouden eisen in andere landen als onze asieleisende vrienden zouden we vierkant uitgelachen worden en weer terug op het vliegtuig geschopt worden.quote:Op maandag 5 december 2022 14:38 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
Ik zou toch graag dat woordje “vluchteling” zien verdwijnen.
99% van alles in een azc is per alle definities geen vluchteling.
Dat ben je in een gebied wat je noodgedwongen moet verlaten vanwege oorlog of andere soortgelijke ellende en in de regio nergens veilig bent.
99% kan veiligheid vinden in de regio en zodra je de grens oversteekt richting Europa ben je een migrant.
Ik zou exact hetzelfde denken als wij allemaal Nederland zouden ontvluchten naar Canada of iets dergelijks.
Wat voor motief kan er in hemelsnaam zijn om kinderen neer te steken?quote:Op maandag 5 december 2022 14:09 schreef miss_sly het volgende:
Volgens mij staat er dat identiteit en motief van de dader nog niet bekend zijn, dus is de TT niet correct en in ieder geval voorbarig.
"Stemmen in je hoofd horen"quote:Op maandag 5 december 2022 14:56 schreef nomina het volgende:
[..]
Wat voor motief kan er in hemelsnaam zijn om kinderen neer te steken?
Nee, dat is het niet.quote:Op maandag 5 december 2022 14:56 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Als wij als Nederlanders allemaal hetzelfde zouden eisen in andere landen als onze asieleisende vrienden zouden we vierkant uitgelachen worden en weer terug op het vliegtuig geschopt worden.
Het is inderdaad zo overduidelijk dat die mensen hier helemaal niks te zoeken hebben, een wereldreis maken en hier slechts komen om te profiteren van een woning, uitkering en onze eigen naïviteit. Of hier komen om uit naam van Allah rotzooi te trappen in wat voor vorm dan ook.
Wat nog wel het meest triest is, is dat er hele volksstammen, belangenclubjes en organisaties zijn die compassie voor deze mensen uit kunnen brengen en er een massale weg-met-ons-mentaliteit op nastreven.
Een langer verblijf [gratis kost en inwoning] in het land waar je misschien wel uitgezet dreigt te worden.quote:Op maandag 5 december 2022 14:56 schreef nomina het volgende:
[..]
Wat voor motief kan er in hemelsnaam zijn om kinderen neer te steken?
Zo gaat dat altijd bij Nu.nl. Angstvallig alle informatie over de achtergrond van daders niet vermelden en bij kritische reacties wordt de reactie mogelijkheid geheel uitgezet. Als je reactie al door de moderatie komt of niet verwijdert wordt. En "positieve" reacties worden uitgelicht.quote:Op maandag 5 december 2022 14:34 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Tja... het activistische nu.nl...
Wanneer er geen enkel signalement vermeld staat weet je eigenlijk al hoe laat het is. Ook staat niet vermeld dat de dader naar een vluchtelingenopvang is gevlucht, slechts naar een "huis", terwijl dit wel bij andere berichtgeving op andere media vermeld wordt. Als kers op de taart is ook nog eens de mogelijkheid om op het artikel te reageren uitgezet na 6 reacties, vanwege "kwetsende reacties".
Nu.nl moet het lekker bij BLM, feminisme, diversiteit, KOZP, LHBTI, slavernij en andere woke propaganda houden.
Stel die zogenaamde asielzoekers eens de vraag: waarom een heel continent doorkruisen en geen opvang aanvragen in hun regio. Dan ga jij als antwoord krijgen dat het hier zoveel beter is, of iets in die trend. Dan kun je dus uit dat antwoord opmaken dat ze migranten/economische vluchtelingen zijn en net zo weinig recht hebben om hier te mogen zijn als die veiligelanders.quote:Op maandag 5 december 2022 14:59 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Nee, dat is het niet.
Tip: ga eens werken of kijken in de asielindustrie, spreek eens met een aantal vluchtelingen. Dan zul je vanzelf zien dat er grote verschillen zijn tussen asielzoekers en zogenaamde veiligelanders.
9/10 is het een cultuurverrijker. Uit een Afrikaans land.quote:Op maandag 5 december 2022 15:02 schreef Kiwi7 het volgende:
[..]
Zo gaat dat altijd bij Nu.nl. Angstvallig alle informatie over de achtergrond van daders niet vermelden en bij kritische reacties wordt de reactie mogelijkheid geheel uitgezet. Als je reactie al door de moderatie komt of niet verwijdert wordt. En "positieve" reacties worden uitgelicht.
Eigenlijk bizar dat het grootste nieuwsplatform zo doorgeslagen pro vluchtelingen (en ja, "woke" is), terwijl de meerderheid van de Nederlanders dat allang niet meer zijn.
Niet autochtonen mogen wel gevaar lopen?quote:Op maandag 5 december 2022 14:20 schreef DeVerzamelaar het volgende:
Wanneer worden de politici die willens en wetens de autochtone volkeren van Europese landen blootstellen aan het gevaar van de islamisering door massa's van hen hier op te vangen toch eens ter verantwoording geroepen?
Ik zou zeggen: als je toch in gesprek gaat met ze, kun je gelijk die vraag stellen en hun antwoord weten. Waar wacht je nog op?quote:Op maandag 5 december 2022 15:03 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Stel die zogenaamde asielzoekers eens de vraag: waarom een heel continent doorkruisen en geen opvang aanvragen in hun regio. Dan ga jij als antwoord krijgen dat het hier zoveel beter is, of iets in die trend. Dan kun je dus uit dat antwoord opmaken dat ze migranten/economische vluchtelingen zijn en net zo weinig recht hebben om hier te mogen zijn als die veiligelanders.
Mijn ouders komen uit een Europees land wat nooit in het nieuws komt wegens probleemgedrag. Als die de taal konden leren, hard konden werrken en aan de wet konden houden dan moet een andere veiligelander dat ook kunnen.quote:Op maandag 5 december 2022 15:05 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Niet autochtonen mogen wel gevaar lopen?
Lekkere tweedeling in jouw denken: het is autochtoon vs allochtoon blijkbaar...
Even aangepast.quote:Op maandag 5 december 2022 14:56 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Wat nog wel het meest triest is, is dat er hele volksstammen, belangenclubjes en organisaties zijn die compassie voor deze mensen uit kunnen brengen en er een massale weg-met-ons-mentaliteit op nastreven er veel geld aan verdienen.
Wat een afschuwelijke kerst wordt dat voor die oudersquote:Op maandag 5 december 2022 15:13 schreef Harvest89 het volgende:
1 meisje is aan de verwondingen overleden.
Sterkte aan de nabestaanden.
Vanuit de moslim ideologie? Legio.quote:Op maandag 5 december 2022 14:56 schreef nomina het volgende:
[..]
Wat voor motief kan er in hemelsnaam zijn om kinderen neer te steken?
Je snapt recht hebben niet of je gebruikt het bewust verkeerd (ik denk 't laatste).quote:Op maandag 5 december 2022 15:03 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Stel die zogenaamde asielzoekers eens de vraag: waarom een heel continent doorkruisen en geen opvang aanvragen in hun regio. Dan ga jij als antwoord krijgen dat het hier zoveel beter is, of iets in die trend. Dan kun je dus uit dat antwoord opmaken dat ze migranten/economische vluchtelingen zijn en net zo weinig recht hebben om hier te mogen zijn als die veiligelanders.
Geert? Ben jij dat?quote:Op maandag 5 december 2022 15:14 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Vanuit de moslim ideologie? Legio.
En daarom is het zo gevaarlijk dat we zoveel van die mensen in onze samenleving toelaten, zonder dat we de achtergrond weten van deze mensen. Dit gaat een keer gruwelijk mis, daar zijn de aanslagen die we tot nu toe gezien hebben kinderspel bij.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |