Amulet van geestelijke armoede.quote:Op zaterdag 10 december 2022 21:23 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
De totale marginaliteit die ze uit de ogen straalt..
Aan je vorm werken heet datquote:Op vrijdag 9 december 2022 10:47 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Lekker man, beetje darts kijken en je intussen vol vreten met oliebollen.
Dat is dan weer het enige wat ik er nog van weetquote:Op zaterdag 10 december 2022 20:57 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Vorig jaar was een prima WK, alleen coronageneuzel na de kerst was irritant (sowieso was het lastig te verkroppen dat heel ellie pellie vol zat terwijl in Nederland alles dicht was, maar goed schijtOMT) en het kwart waar Wade uitkwam was dramatisch. VdBergh die verliest van een dwaze Duitser die geen enkele finish mist en Wade die met gemiddelde van 80 naar de halve finale rolde, dat was jammer.
Maar genoeg prachtduels. Price - Huybrechts, Price - Smith, Cross - Gurney waren hele goeie bijvoorbeeld. En het warme bad hier was voor kerst echt gloeiend heet.
Hoezo, net even iets te lang doorgegaan voor de foto terwijl de wedstrijd nog gewoon bezig is.quote:Op zondag 11 december 2022 11:58 schreef Wertha het volgende:
Over 4 dagen is het alweer zover.![]()
[ afbeelding ]
Het lijkt net alsof ie een stompie heeftquote:Op zondag 11 december 2022 11:58 schreef Wertha het volgende:
Over 4 dagen is het alweer zover.![]()
[ afbeelding ]
quote:Op zondag 11 december 2022 10:40 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Leegheid in ogen van Maikol.
Zeer eng eng eng
Wright meldt toch af / is mentaal teveel afwezig en Mansell gaat door naar ronde 3. Het ultieme horrorscenarioquote:Op zondag 11 december 2022 21:47 schreef Boezeidekoe het volgende:
Mickey Mansell op de eerste dag en misschien wel 2 keer, dan hebben we dat alvast maar gehad.
Zijn we daar direct weer voor een jaar van af.quote:Op zondag 11 december 2022 21:47 schreef Boezeidekoe het volgende:
Mickey Mansell op de eerste dag en misschien wel 2 keer, dan hebben we dat alvast maar gehad.
Mooi cadeautje hoor.quote:Op maandag 12 december 2022 11:58 schreef Nober het volgende:
Geachte Youfone klanten.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
https://www.youfone.nl/vi(...)utm_campaign=viaplay
¤ 3,-. Keiharde biedingsstrijd.quote:Op maandag 12 december 2022 21:04 schreef Frozen-assassin het volgende:
2 euro voor Bas Muijs genot
Poahhhhhh
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |