Dat was toch die ene reservespeler van Kameroen? Het is lastig te bewijzen dat zoiets een politiek statement is, die man is blijkbaar opgegroeid in Rusland. Gezien de huidige situatie ga je dat snel denken, maar je bewijst het dus niet maar zo. Voetballers hebben sowieso wel meer dingen op hun schoenen staan, namen van familie, vrienden of kinderen of bepaalde religieuze uitingen. Volgens mij wordt dat al jaren gedoogd.quote:Op zondag 27 november 2022 21:01 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Waarom mag je dan wel met een ‘safe the planet’ band spelen of met een Russische vlag op je schoen? Dat is dan ook een politiek statement. Het argument ‘sport en politiek zijn gescheiden werelden’ is al bijzonder slap, maar als je het zo selectie toepast dan verliest het al zijn geloofwaardigheid.
Ja, die in Rusland is opgegroeid.quote:Op zondag 27 november 2022 21:09 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dat was toch die ene reservespeler van Kameroen? Het is lastig te bewijzen dat zoiets een politiek statement is, die man is blijkbaar opgegroeid in Rusland. Gezien de huidige situatie ga je dat snel denken, maar je bewijst het dus niet maar zo. Voetballers hebben sowieso wel meer dingen op hun schoenen staan, namen van familie, vrienden of kinderen of bepaalde religieuze uitingen. Volgens mij wordt dat al jaren gedoogd.
De OneLove band wordt ook al jaren gedoogd, ook bij interlands. Dat is geen argument, sowieso vind ik 'je mag lief hebben wie je wil' tot politiek statement verheffen nogal gezocht. Maar los daar van, je doet het goed of je doet het niet.quote:Op zondag 27 november 2022 21:09 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dat was toch die ene reservespeler van Kameroen? Het is lastig te bewijzen dat zoiets een politiek statement is, die man is blijkbaar opgegroeid in Rusland. Gezien de huidige situatie ga je dat snel denken, maar je bewijst het dus niet maar zo. Voetballers hebben sowieso wel meer dingen op hun schoenen staan, namen van familie, vrienden of kinderen of bepaalde religieuze uitingen. Volgens mij wordt dat al jaren gedoogd.
Die Save* the planet band is van de FIFA zelfquote:Op zondag 27 november 2022 21:01 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Waarom mag je dan wel met een ‘safe the planet’ band spelen of met een Russische vlag op je schoen? Dat is dan ook een politiek statement. Het argument ‘sport en politiek zijn gescheiden werelden’ is al bijzonder slap, maar als je het zo selectie toepast dan verliest het al zijn geloofwaardigheid.
Dat weet ik. Erg ironisch. Want onder dat motto was gisteren nog de A12 geblokkeerd. Hoe politiek wil je het hebben. Onderschrijft alleen maar mijn punt, dat hele argument is inhoudsloos en wordt enkel van stal gehaald om wat vriendjes van de corrupte top te pleasen.quote:Op zondag 27 november 2022 21:16 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Die Save* the planet band is van de FIFA zelf
Share the food, heel politiek gelet op de graandeal in Oekraïne. Door en door hypocriet.quote:Ze hebben ook fantastische teksten als #ShareTheFood en #BringTheMoves op banden gezet.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 27 november 2022 21:45 schreef Viv het volgende:
Was deze oplossing al gepost hier?![]()
[ afbeelding ]Ook dat is gewoon een politiek statement. De oplossing is politieke statements zoveel mogelijk weren uit het voetbal.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En wie dat niet wil begrijpen, moet misschien maar een woke voetbalbond beginnen. Dan noem je het de Woke Championships, dat blijft het gewoon WC.
Eens hoor.quote:Op maandag 28 november 2022 09:31 schreef Halcon het volgende:
[..]
Ook dat is gewoon een politiek statement. De oplossing is politieke statements zoveel mogelijk weren uit het voetbal.
En wie dat niet wil begrijpen, moet misschien maar een woke voetbalbond beginnen. Dan noem je het de Woke Championships, dat blijft het gewoon WC.
In F1 kun je gewoon probleemloos een regenbooghelm dragen en iedereen laat je verder met rust, dat is zeg maar het hele ding.quote:Op maandag 28 november 2022 09:56 schreef Viv het volgende:
[..]
Eens hoor.![]()
Hetzelfde in de F1, laat de sport gewoon om de sport draaien, in plaats van wie er wel of geen regenbooghelm of BLM-shirt aan heeft.
Niet helemaal, want doordat coureur #1 een politiek statement maakt, moet coureur #2 zich verantwoorden waarom hij er niet aan meedoet.quote:Op maandag 28 november 2022 10:17 schreef Cara het volgende:
[..]
In F1 kun je gewoon probleemloos een regenbooghelm dragen en iedereen laat je verder met rust, dat is zeg maar het hele ding.
https://www.ad.nl/formule(...)j-hem-past~a04a1c7e/quote:Max Verstappen heeft vanmiddag niet geknield voor de start van de Grand Prix van Oostenrijk. Bij veel sportwedstrijden knielen sporters om een statement te maken tegen racisme en ook bij de eerste race van het Formule 1-seizoen krijgen de rijders deze kans. Sommigen F1-coureurs volgden het initiatief vandaag wel.
Coureur 2 moet helemaal niets, daarbij mag in dit geval coureur 1 ook helemaal niets. Jij zegt hetzelfde bij F1, ik zeg totaal verschillende situaties die je niet met elkaar kunt vergelijken.quote:Op maandag 28 november 2022 10:20 schreef Viv het volgende:
[..]
Niet helemaal, want doordat coureur #1 een politiek statement maakt, moet coureur #2 zich verantwoorden waarom hij er niet aan meedoet.
Zoals dit:
[..]
https://www.ad.nl/formule(...)j-hem-past~a04a1c7e/
Progressieve media en social media accounts gaan wel drammen en conclusies verbinden aan wat coureur 2 niet doet.quote:Op maandag 28 november 2022 11:22 schreef Cara het volgende:
[..]
Coureur 2 moet helemaal niets, daarbij mag in dit geval coureur 1 ook helemaal niets. Jij zegt hetzelfde bij F1, ik zeg totaal verschillende situaties die je niet met elkaar kunt vergelijken.
Het zou toch beyond gênant zijn als wij het enige land zijn waar de minister het met een laf speldje af doet?quote:Op maandag 28 november 2022 15:59 schreef RipCity het volgende:
Engelsen doen het wel gewoon morgen:
https://news.sky.com/stor(...)ch-in-qatar-12757304
Hij is vast intussen al opgehangen.quote:Op maandag 28 november 2022 22:12 schreef hhh38 het volgende:
[ twitter ]
Ben benieuwd hoe het met hem afloopt
dat soort figuren verdienen dat ook.quote:Op maandag 28 november 2022 23:09 schreef Momo het volgende:
Ik lees online iets over 7 jaar gevangenisstraf normaal voor zoiets in Qatar, geen idee of dat klopt. Hopelijk voor deze man staat hij weer snel buiten zonder verwondingen.
Het benadrukt enkel hoe autoritair deze mensen eigenlijk zijn. Stiekem vinden ze zo'n regime als in Iran wel interessant. Zij het dat men het alleen zou prefereren met een andere set aan normen en waarden. Iedereen moet en zal meedoen aan het door hun geprefereerde gedachtegoed, anders wordt afgemaakt in de media.quote:Op maandag 28 november 2022 11:27 schreef Halcon het volgende:
[..]
Progressieve media en social media accounts gaan wel drammen en conclusies verbinden aan wat coureur 2 niet doet.
Nee, we zouden niet eens moeten meedoen aan al die virtue signaling.quote:Op maandag 28 november 2022 18:42 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Het zou toch beyond gênant zijn als wij het enige land zijn waar de minister het met een laf speldje af doet?
Als er een regenboogvlag bij is betrokken vindt een bepaald type mens het al snel prachtig. Helemaal als er dan ook nog zulke teksten op een t-shirt zijn te lezen. Deze man is nu al een held voor menig progressieveling in het Westen.quote:Op maandag 28 november 2022 23:30 schreef Dr.Mikey het volgende:
Ik begrijp niet zo goed dat deze man opeens een held is volgens sommige mensen. terwijl in eerdere vergelijkbare situaties werd er altijd schande van gesproken als mensen dit deden tijdens de wedstrijd.
Dan hoorde je commentaar als dit is een schande en haal die idioten van het veld af.
Zoals wanneer er eentje lande met een paraglider tijdens een wedstrijd en nu omdat het met een regenboog vlagje is mag het opeens allemaal wel beetje eng hypocriet eigenlijk.
Omdat de boodschap die hij uit goed is en tegelijk verboden door de organisatie. Als je vredig met een regenboogvlag op de tribune mocht zitten zou hij ook het veld niet op zijn gerend.quote:Op maandag 28 november 2022 23:30 schreef Dr.Mikey het volgende:
Ik begrijp niet zo goed dat deze man opeens een held is volgens sommige mensen. terwijl in eerdere vergelijkbare situaties werd er altijd schande van gesproken als mensen dit deden tijdens de wedstrijd.
Dan hoorde je commentaar als dit is een schande en haal die idioten van het veld af.
Zoals wanneer er eentje lande met een paraglider tijdens een wedstrijd en nu omdat het met een regenboog vlagje is mag het opeens allemaal wel beetje eng hypocriet eigenlijk.
Dat weet je niet. Er rennen wel vaker idioten over het veld of er gooien wel vaker idioten iets op schilderijen. Ook al zijn er genoeg mogelijkheden om vredig de boodschap te verkondigen.quote:Op dinsdag 29 november 2022 10:25 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Omdat de boodschap die hij uit goed is en tegelijk verboden door de organisatie. Als je vredig met een regenboogvlag op de tribune mocht zitten zou hij ook het veld niet op zijn gerend.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |