Zelfs Guus Meeuwis mocht er optreden.quote:Op zaterdag 3 december 2022 21:02 schreef sportfreak het volgende:
In één van de mooiste locaties ooit
Blijkbaar wonen er Nederlanders in Londen.quote:Op zaterdag 3 december 2022 21:03 schreef usagi414 het volgende:
[..]
Zelfs Guus Meeuwis mocht er optreden.
Ik heb Helena nu live zien optreden. De cirkel is rondquote:Op zaterdag 3 december 2022 21:05 schreef Sableheart het volgende:
[..]
Goed dat je er bent! Maar wat is er met je avatar gebeurd?
Niet op het officiele eurovisie kanaal. Er was wel een versie met de hashtag eurovisionagain, maar die mistte naast Cliff ook de reprise.quote:Op zaterdag 3 december 2022 21:06 schreef NailQueen het volgende:
Was de versie van EurovisionAgain niet meer beschikbaar?
Het is nu wel weer genoeg geweest @NailQueenquote:Op zaterdag 3 december 2022 21:05 schreef Sableheart het volgende:
[..]
Goed dat je er bent! Maar wat is er met je avatar gebeurd?
Je bent de eerste die er om terug vraagtquote:Op zaterdag 3 december 2022 21:07 schreef usagi414 het volgende:
[..]
Het is nu wel weer genoeg geweest @:NailQueen
Breng Helena terug (of Ed straks)
Hoezo 'tijd voor een nieuwe' ?quote:Op zaterdag 3 december 2022 21:06 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Ik heb Helena nu live zien optreden. De cirkel is rond
Sowieso vond ik het tijd voor een nieuwe.
Idem (al was dat niet op dit forum)quote:Op zaterdag 3 december 2022 21:12 schreef sportfreak het volgende:
[..]
Hoezo 'tijd voor een nieuwe' ?
Ik heb tenminste al 18 jaar dezelfde
quote:Lombard returned to Eurovision in 1973, albeit as a backing singer, for that year's Belgian entry "Baby, Baby" performed by Nicole & Hugo.
Jullie zijn meer gehecht aan mijn UI dan dat ik dat benquote:Op zaterdag 3 december 2022 21:12 schreef sportfreak het volgende:
[..]
Hoezo 'tijd voor een nieuwe' ?
Ik heb tenminste al 18 jaar dezelfde
Herken jij andere gebruikers niet aan hun avatar, dan?quote:Op zaterdag 3 december 2022 21:16 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Jullie zijn meer gehecht aan mijn UI dan dat ik dat ben
De melodie van Oostenrijk is ook mooi.quote:Op zaterdag 3 december 2022 21:13 schreef Sableheart het volgende:
Dit nummer van Belgie is een heel stuk interessanter. Ik hou van melodie
Ik raak er wel aan gewend. Of ik kijk gewoon naar de usernamequote:Op zaterdag 3 december 2022 21:16 schreef Sableheart het volgende:
[..]
Herken jij andere gebruikers niet aan hun avatar, dan?
Er is één woord dat je goed kentquote:Op zaterdag 3 december 2022 21:23 schreef NailQueen het volgende:
Ik heb nu sinds een week eindelijk Italiaans op Duolingo. Ik kan jullie vertellen dat het niet de makkelijkste taal is
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |