Volgens mij was dat ook al weer ontkracht. Maar goed ze blijven er zelf ook lekker vaag overquote:Op woensdag 16 november 2022 09:52 schreef pmponer het volgende:
Er werd gehint dat Vasseur, Binotto gaat opvlogen?
Ah ok, Ja ik volg ook niet alles en overalquote:Op woensdag 16 november 2022 09:52 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Volgens mij was dat ook al weer ontkracht. Maar goed ze blijven er zelf ook lekker vaag over
quote:
Zeker maar dat kwam ook door de sprintrace, het blijft moeilijk om een achterstand die zij hadden in te halen, dat ze volgend jaar op meer circuits competitief zullen zijn geloof ik ook wel.quote:Op woensdag 16 november 2022 09:43 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Nou, je kan niet ontkennen dat ze hier gewoon over de hele race gezien heel sterk waren. En ja, daar ging ook wel een incident of twee aan vooraf tijdens de race. Mercedes komt langzaam weer terug denk ik, en volgend jaar doen ze gewoon weer mee.
Wedden van niet?quote:
Doe dat maar ja.quote:
Leuk filmpje inderdaad. Maar na Abu Dhabi en Spanje was de GP van Monaco. Daar is iets gebeurd. Het is niet zo dat als iemand iets voor je doet er daarna niet iets kan gebeuren dat ervoor zorgt dat dat eerste teniet gedaan wordt.quote:
En dan durfde afgelopen weekend iemand te beweren dat Button met vieze streken de titel had gepakt.quote:Op woensdag 16 november 2022 06:46 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Goed genuanceerd verhaal van Button, zoals we gewend zijn.
In de tijd met Ricciardo nog wel hoorquote:Op woensdag 16 november 2022 06:35 schreef daNpy het volgende:
[..]
Ik denk dat het helemaal niet om Monaco gaat.
Dat komt nu "ineens" naar buiten. Verstappen laat niemand voor. Nooit . Dat is de reden.
Aan de andere kant vind ik het dan wel weer enigszins komisch dat Max dit soort treurige mensen zó enorm bezighoudt, en ook al zo'n lange tijd.quote:Op woensdag 16 november 2022 10:20 schreef Nattekat het volgende:
Zouden mensen die al dagen aan dit dode paard trekken (er is geen nieuws) om Max in zo'n kwaad daglicht als mogelijk is te zetten nou echt niet door hebben hoe gigantisch treurig het is?
Zelfs de eeuwige Perezhaat is niet zo treurig.
Russell heeft zijn eerste GP ooit gewonnen. Mercedes heeft dit seizoen voor het eerst een GP gewonnen en dan meteen ook een 1-2. Lewis is weer eens verslagen door zijn teamgenoot op zowel de zaterdag als de zondag, maar bijna iedereen heeft het over dat Max Perez niet twee puntjes extra heeft gegundquote:Op woensdag 16 november 2022 12:10 schreef KillerBee4ever het volgende:
[..]
Aan de andere kant vind ik het dan wel weer enigszins komisch dat Max dit soort treurige mensen zó enorm bezighoudt, en ook al zo'n lange tijd.
Het feit dat Max dus daadwerkelijk in hun hoofd leeft, hebben ze niet eens door
In Mexico kwalificeerde ze ook P2 en P3. Nu zijn Brazilië en Mexico banen op relatieve hoogte, dus dat zou mee kunnen spelen waarom hun high-drag aero hier wat beter voor de dag komt.quote:Op woensdag 16 november 2022 10:03 schreef Tarado het volgende:
[..]
Zeker maar dat kwam ook door de sprintrace, het blijft moeilijk om een achterstand die zij hadden in te halen, dat ze volgend jaar op meer circuits competitief zullen zijn geloof ik ook wel.
We gaan het zien maar ik denk niet dat ze die achterstand hebben goedgemaakt en die windtunnel beperking van RBR heeft meer invloed aan het einde van het jaar dus voor de 24 auto, dus volgend jaar nog echt het team to beat.quote:Op woensdag 16 november 2022 12:56 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
Volgend seizoen is het 'gewoon' weer Mercedes on top. Of we dan eindelijk een driestrijd gaan zien hangt denk ik meer af van Ferrari dan van Mercedes en van hoe RB de ontwikkelingsbeperkingen gaat voelen. Dat RB volgend jaar weer meedoet is alles behalve vanzelfsprekend in elk geval.
Ik heb dat jaar slecht op het netvlies staan om heel eerlijk te zijn, maar ik kan me er weinig bij voorstellen. Volgens mij één van de weinige sympathieke (op en buiten de baan) WDC's. Maar wellicht mis ik wat incidenten.quote:Op woensdag 16 november 2022 10:19 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
En dan durfde afgelopen weekend iemand te beweren dat Button met vieze streken de titel had gepakt.
Ongelofelijk.
Ik kan het me ook niet zo goed herinneren maar denk wel dat als een groot team met die diffuser was gekomen de FIA het als illegaal had bestempeld, was me iets teveel ons kent ons.quote:Op woensdag 16 november 2022 13:03 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Ik heb dat jaar slecht op het netvlies staan om heel eerlijk te zijn, maar ik kan me er weinig bij voorstellen. Volgens mij één van de weinige sympathieke (op en buiten de baan) WDC's. Maar wellicht mis ik wat incidenten.
Nou heeft Button die niet ontworpen natuurlijk, dus dat valt me dan sowieso niet onder vieze streken van Button.quote:Op woensdag 16 november 2022 13:09 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik kan het me ook niet zo goed herinneren maar denk wel dat als een groot team met die diffuser was gekomen de FIA het als illegaal had bestempeld, was me iets teveel ons kent ons.
Zeker niet, hij was ook wel goed en z'n geschiedenis met Honda maakt hem ook wat neutraler in z'n commentaar dan de meeste Engelsen.quote:Op woensdag 16 november 2022 13:33 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Nou heeft Button die niet ontworpen natuurlijk, dus dat valt me dan sowieso niet onder vieze streken van Button.
Trouwens wel mooi om te lezen over die Brawn BGP 001 en hoe die tot stand is gekomen. Ook hoe ze door financiële beperkingen binnen het team niet in staat waren om meer dan 3 chassis te produceren waardoor ze aan het einde van het seizoen ontzettend veel performance verloren.quote:Op woensdag 16 november 2022 13:38 schreef Tarado het volgende:
[..]
Zeker niet, hij was ook wel goed en z'n geschiedenis met Honda maakt hem ook wat neutraler in z'n commentaar dan de meeste Engelsen.
Dit is krankzinnig. Bepaalde users zijn de afgelopen jaren hier op FOK! alleen maar bezig zijn geweest om Mercedes en Lewis in een kwaad daglicht te zetten hebben niet alleen Lewis in hun hoofd zitten maar ook nog Max in hun reet.quote:Op woensdag 16 november 2022 12:10 schreef KillerBee4ever het volgende:
[..]
Aan de andere kant vind ik het dan wel weer enigszins komisch dat Max dit soort treurige mensen zó enorm bezighoudt, en ook al zo'n lange tijd.
Het feit dat Max dus daadwerkelijk in hun hoofd leeft, hebben ze niet eens door
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |