Ging niet goed dusquote:Op zondag 30 oktober 2022 19:06 schreef Earring het volgende:
Donna, mijn scherm
En dus zonder de emoticons onderaan
Me gewoon even @'en je me mist of als je ergens bent, waarvan je denkt dat ik het ook leuk vind. Ik snap nu hoe dat werkt en dan ga ik direct naar het goede topic.quote:Op zondag 30 oktober 2022 19:00 schreef Donna het volgende:
[..]
Nou als ik je bij de hand moet nemen dan hoor ik het!
Dat heb ik ook op Viva. Dan is het niet 'gewoon maar internet'. :heart:quote:Op zondag 30 oktober 2022 19:04 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Zo is iedereen hier ooit begonnen
Ik post hier al sinds maart 2006
Vele leuke en mooie dingen meegemaakt in die tijd op het forum of in real live met mede-FOK'kers. Veel bijzondere mensen leren kennen ook
Wat vind je leuk?quote:Op zondag 30 oktober 2022 19:08 schreef Brokkel het volgende:
[..]
Me gewoon even @'en je me mist of als je ergens bent, waarvan je denkt dat ik het ook leuk vind. Ik snap nu hoe dat werkt en dan ga ik direct naar het goede topic.
Jou, Rose, Expreszo, Earring, June en zo.quote:
Ja bovenaan je scherm. Nieuwe topics, actieve topics en mijn actieve topics. Het is wel een beetje afhankelijk van welke versie (desktop versie, desktop versie op mobiel of mobiele versie) je gebruikt hoe dat er precies uit ziet.quote:Op zondag 30 oktober 2022 19:19 schreef Brokkel het volgende:
[..]
Heb je op Fok net zoals bij Viva een lijstje met 'nieuwe topics'?
Dank je! Gevonden!quote:Op zondag 30 oktober 2022 19:33 schreef Donna het volgende:
[..]
Ja bovenaan je scherm. Nieuwe topics, actieve topics en mijn actieve topics. Het is wel een beetje afhankelijk van welke versie (desktop versie, desktop versie op mobiel of mobiele versie) je gebruikt hoe dat er precies uit ziet.
Op de desktop zit het rechtsboven in de grijs/zwarte balk boven de bovenste reactie van de pagina. Op de mobiele versie zit het letterlijk bovenaan in je scherm in de lichtgrijze balk.
Desktop versie gebruik ik niet op mobiel dus geen idee hoe dat er daar uit ziet, sorry.
Ik heb er wel een paar die kan uitkotsenquote:Op zondag 30 oktober 2022 19:26 schreef Nexpreszo het volgende:
Ik heb nu wat topics aangeklikt die me aanspreken en hier en daar gereageerd. Mis nog wel wat diepgang ofzo? Soms kom je juist door een beetje offtopic te gaan weer tot mooie inzichten.
LIT past me wel, en ik denk aan sich ook het entertainment topic wel. Ik smul van Coldeweijer, ga wekelijks naar de bios.
Is er hier ook een "harde kern" of een "het groepje"?![]()
Types die ik beter ontwijk? (Mag ook in dm)
Haha, true true.quote:Op zondag 30 oktober 2022 20:18 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Ik heb er wel een paar die kan uitkotsen![]()
![]()
Maar ik zwerf ook wel over het halve forum en ook lees ik veel alleen maar mee zonder te reageren. Op een gegeven moment leer je de users dan wel "kennen".
Hier in SHO is er maar 1 kliekje en dat zijn jullie nu hier in dit topic
quote:Op zondag 30 oktober 2022 19:18 schreef Brokkel het volgende:
[..]
Jou, Rose, Expreszo, Earring, June en zo.
Ik bedenk me dat wij al dik 13 jaar meegaan samen. toch?quote:Op zondag 30 oktober 2022 21:58 schreef Roselyn het volgende:
[..]![]()
Is dit een kus?
En heel herkenbaar, dat het niet "slechts" internet is.
Was het maar zo, dan was het misschien wat minder irritant allemaal.
12.5 jaar denk ik. En toen privé op Hyves toch?quote:Op zondag 30 oktober 2022 22:02 schreef Nexpreszo het volgende:
[..]
Ik bedenk me dat wij al dik 13 jaar meegaan samen. toch?
En daarvoor zat ik ook al op Viva. Denk wel 15+ jaar dat ik daar rondhing.
Dat is wel een dingetje ja. Maarrrrr... Daarvoor zat ik hier! In een topic over snelle auto's
Ik heb even gezocht maar heb mijn oude account hier gevonden. 2004/2005. Daarna ben ik naar Viva vertrokken.ook omdat mijn ex hier zat.quote:Op zondag 30 oktober 2022 22:07 schreef Roselyn het volgende:
[..]
12.5 jaar denk ik. En toen privé op Hyves toch?
En daarna gingen jullie over op FB, maar ik had nog geen smartphone dus ik miste van alles. Dat was het begin van het einde.
Nee, ik ging pas later EHV kijken en toen ook meepraten.quote:Op zondag 30 oktober 2022 22:17 schreef Brokkel het volgende:
Ik ga nog niet zo lang met jullie. Alhoewel... EHV begon in 2011 of zo. Zaten jullie er toen ook al bij? Ik heb daar heel lang met de nick HelgaV en Idris gepost.
En geen antwoord op vragen.quote:Op zondag 30 oktober 2022 22:18 schreef Brokkel het volgende:
Het topic is weer open. Geen ban, geen waarschuwing,.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |