Ik ben al bijna klaar voor de Sintquote:Op vrijdag 28 oktober 2022 11:14 schreef Deepfreeze het volgende:
Ik zit nu sinterklaas cadeautjes uit te zoeken. Ben de paar weken voor Sint druk. Dus dan nu maar regelen. Kan ik even verantwoord iets zoeken ipv gehaast meuk.
Ik heb wat klein spul. Maar verder vragen ze van die hopeloze dingen. Gelukkig is Sinterklaas makkelijker dan ikquote:Op vrijdag 28 oktober 2022 12:30 schreef lunapuella het volgende:
[..]
Ik ben al bijna klaar voor de Sint
Nooohquote:
Mijne zijn wat kleiner (4 en 7), dus dat is makkelijker. Hoewel ik nu ook al merk dat het voor de oudste moeilijker wordt, ik beperk het aantal Switch-spellen tot één, maar wat dan verder kopen?quote:Op vrijdag 28 oktober 2022 12:39 schreef Deepfreeze het volgende:
[..]
Ik heb wat klein spul. Maar verder vragen ze van die hopeloze dingen. Gelukkig is Sinterklaas makkelijker dan ik![]()
Maar wat moet je met een extra monopoly versie, of een rc auto voor kleuters als 10-jarige.
Ik had eerder al 2 puzzels van een broccoli en een chocolade koekje gehaald bij de hema. Voor jongste een glas gegraveerd met Charmander en snelbinders (oude is kapot).quote:Op vrijdag 28 oktober 2022 12:43 schreef lunapuella het volgende:
[..]
Mijne zijn wat kleiner (4 en 7), dus dat is makkelijker. Hoewel ik nu ook al merk dat het voor de oudste moeilijker wordt, ik beperk het aantal Switch-spellen tot één, maar wat dan verder kopen?
Snelbinders is toch geen Sinterklaas cadeau?quote:Op vrijdag 28 oktober 2022 12:48 schreef Deepfreeze het volgende:
[..]
Ik had eerder al 2 puzzels van een broccoli en een chocolade koekje gehaald bij de hema. Voor jongste een glas gegraveerd met Charmander en snelbinders (oude is kapot).
Doorsnee gezien heeft die van 10 in oktober een nieuwe hobby. In december sint, kerst en zijn verjaardag allerlei cadeautje daarvan. En dan is het in januari tijd voor een nieuwe hobby![]()
Ik ben na al die jaren wel klaar met de action meuk eigenlijk. Mag wel iets verantwoorder dan dat. De Oculus van vorig jaar overtroeven we toch niet
Alles kan een Sinterklaascadeau zijn met het juiste inpakpapiertje.quote:Op vrijdag 28 oktober 2022 13:18 schreef amaranta het volgende:
[..]
Snelbinders is toch geen Sinterklaas cadeau?
Echt wel. Waarom niet? Ze zijn in het rood, zijn lievelingsquote:Op vrijdag 28 oktober 2022 13:18 schreef amaranta het volgende:
[..]
Snelbinders is toch geen Sinterklaas cadeau?
Ik zou er gelijk 2 of 3 meenemen.. zit je nooit zonderquote:Op vrijdag 28 oktober 2022 13:22 schreef Mushanga71 het volgende:
Ik moet zo naar action. Man zn blauwe kaart is weer es foetsie dus heeft ie de mijne 'geleend'. Dan is het sneller om een nieuwe te halen dan te wachten tot ik um terug krijg![]()
En ik ga nog wat van die kaarsen met nep wapperende vlam kopen. Laat ik de lampen boven de trap voorlopig uit. Zitten 8 28 watt lampen inLed kan nog niet vanwege de dimmer en een nieuwe dimmer moet man doen en...nouja, dit is makkelijker
Hij gebruikt ze zelden. En er zit nu nog 1 zo'n draad overheen om zijn jas onder te proppen met mooi weer. Dus het is meer een leuke upgrade dan nu nodig. In dat laatste geval had hij al op zijn fiets gezetenquote:Op vrijdag 28 oktober 2022 13:51 schreef amaranta het volgende:
Ik ben er vanuit gegaan, wellicht onterecht, dat de zoon van deepfreeze de snelbinders dagelijks gebruikt.
Heb er idd maar meteen 2 gedaan, voor 45 cent per stuk kon ik dat niet latenquote:Op vrijdag 28 oktober 2022 13:42 schreef Vicky het volgende:
[..]
Ik zou er gelijk 2 of 3 meenemen.. zit je nooit zonder
Dat zeiden wij ook en ze heeft er vanaf gezienquote:Op vrijdag 28 oktober 2022 13:33 schreef PoesInDoos het volgende:
Het ging hier laatst over Air Up's ja, de rage is ook in Fryslân aangekomen, zoon vroeg er gisteren om
Hij is bijna jarig, koop maar lekker van je eigen geld
Ik las het in het betreffende topicquote:Op vrijdag 28 oktober 2022 15:08 schreef Nijna het volgende:
[..]
Dat zeiden wij ook en ze heeft er vanaf gezien, verstandig kind.
Nou ja... verstandig... ze heeft zich net laten hacken in roblox door op een nep-linkje te klikken. Gelukkig konden we snel nog 2-traps authenticatie aanzetten, account is gered. Maar kind heeft weer een wijze les geleerd.
Ik heb een nieuwe muis![]()
BE, wat een onzekerheid
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |