Doordeweeks lig ik dan zeker op bed inderdaad.quote:
Er wordt toch echt gezeikt over mensen die van het leven genieten, heeft niets te maken met licht/donker. Ik vind dat met alle respect echt het meest kansloze gedrag dat er is; zeiken over mensen die plezier hebben.quote:Op dinsdag 21 maart 2023 12:32 schreef xzaz het volgende:
[..]
En van het leven genieten kan je ook als het donker is
Nee, kan niet want donker, grijs, regen etc. staat gelijk aan dat je beter je polsen door kunt snijden.quote:Op dinsdag 21 maart 2023 12:32 schreef xzaz het volgende:
[..]
En van het leven genieten kan je ook als het donker is
quote:Op dinsdag 21 maart 2023 12:35 schreef Nattekat het volgende:
[..]
omdat ze toch geen sociaal leven hebben.
Dat iets een voorkeur geniet betekent niet dat het alternatief zelfmoord plegen is he.quote:Op dinsdag 21 maart 2023 12:35 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Nee, kan niet want donker, grijs, regen etc. staat gelijk aan dat je beter je polsen door kunt snijden.
Je kent Nattekat niet vanuit het Weer en Natuurrampen forum begrijp ik.quote:Op dinsdag 21 maart 2023 12:58 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Dat iets een voorkeur geniet betekent niet dat het alternatief zelfmoord plegen is he.
Ja en dat is prima. Meer licht in mijn vrije tijd.quote:Op dinsdag 21 maart 2023 09:13 schreef Morri2 het volgende:
[..]
Ik vraag me af of mensen die zomertijd willen beseffen dat het dan in de winter heel, heel laat licht wordt.
Inderdaad, in december zal dat licht feitelijk niet in je vrije tijd zijn maar in de avondspits, dat is jammer maar die spits rijdt dan wel iets vlotter door als et nog licht is.quote:Op dinsdag 21 maart 2023 13:18 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Ja en dat is prima. Meer licht in mijn vrije tijd.
Nou en?quote:Op dinsdag 21 maart 2023 09:13 schreef Morri2 het volgende:
[..]
Ik vraag me af of mensen die zomertijd willen beseffen dat het dan in de winter heel, heel laat licht wordt.
Want iedereen staat in de avondspits?quote:Op dinsdag 21 maart 2023 16:29 schreef qajariaq het volgende:
[..]
Inderdaad, in december zal dat licht feitelijk niet in je vrije tijd zijn maar in de avondspits, dat is jammer maar die spits rijdt dan wel iets vlotter door als et nog licht is.
Niet bij een openbare enquete, nee. Er is geen enkele manier om te checken of het een representatieve groep is. Het zegt dus letterlijk niks over de gehele bevolking.quote:Op dinsdag 21 maart 2023 09:21 schreef D. het volgende:
Dus zolang je het niet aan 450 miljoen mensen vraagt telt een meerderheid van de stemmen hebben niet?
Mooi, he? Dat we dat kunnen als mensheid. Gewoon onze eigen tijd maken. Zomertijd Rulezzzzz! (in de zomer).quote:
Waarom denk je dat het een avondspits heet?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |