Het testrijden van treintjes verdiend leuk bij zo te lezen 😁😁, ik heb nog geen 3k+ gezien (incl. ort) laat staan dat het richting de 4 gaatquote:Op zondag 30 oktober 2022 13:02 schreef MTL het volgende:
Natuurlijk kan je elders meer verdienen, maar laten we wel zijn, het salaris is niet slecht, zeker als je er een aantal jaar werkt. Een basissalaris van uiteindelijk bijna 4000 euro, en dat is zonder de onregelmatigheidstoeslagen van (als ik naar mijzelf kijk) tussen de 800 en 1000+ euro. En dan draai ik nog niet eens nachtdiensten, die leveren nog meer op. En dat is bij 36 uur per week.
Ik denk niet dat er heel veel MBO beroepen zijn die beter verdienen.
Ik zie dat soort treinen zomaar 1x per uur op de uitlopers van het net verschijnen om te voldoen aan de eisen voor toegankelijkheidquote:Op zondag 30 oktober 2022 22:10 schreef James1988 het volgende:
NS is onlangs gestart met de aanbesteding voor de S5G ("Sprinter 5e Generatie") en één van de eisen daarbij is dat het materieel ook geschikt moet zijn voor inzet op "intercity-achtige verbindingen".
Hopelijk bedoelen ze daarmee ook comfort en niet alleen de technische aspecten. Vorig jaar was er noodgedwongen SNG beland in de IC Zwolle - Roosendaal en dat was qua zitcomfort echt driewerf niks
Wellicht bedoelen ze verbindingen als Zwolle-Groningen/Leeuwarden en de Zeeuwse Lijn. Dat wordt nu allemaal met SNG gereden maar die zijn qua (zit)comfort eigenlijk zwaar ontoereikend voor dat soort afstanden. Die stoelen zouden door reizigers zijn uitgekozen maar ik ken niemand die positief is over die stoelen.quote:Op zondag 30 oktober 2022 22:10 schreef James1988 het volgende:
NS is onlangs gestart met de aanbesteding voor de S5G ("Sprinter 5e Generatie") en één van de eisen daarbij is dat het materieel ook geschikt moet zijn voor inzet op "intercity-achtige verbindingen".
Hopelijk bedoelen ze daarmee ook comfort en niet alleen de technische aspecten. Vorig jaar was er noodgedwongen SNG beland in de IC Zwolle - Roosendaal en dat was qua zitcomfort echt driewerf niks
Bruto, hè, geen nettoquote:Op zondag 30 oktober 2022 22:15 schreef GlenSpey het volgende:
[..]
Het testrijden van treintjes verdiend leuk bij zo te lezen 😁😁, ik heb nog geen 3k+ gezien (incl. ort) laat staan dat het richting de 4 gaat
Alsjeblieft niet nog meer van die Stadler meuk. Dat spul is zo onbetrouwbaar als de pestquote:Op maandag 31 oktober 2022 06:57 schreef Spablauw214 het volgende:
Maar goed die nieuwe sprinter. Misschien iets van Stadler ofzo, maar dan met comfortabel interieur.
Niet alleen vorig jaar hoor, er rijdt daar nu standaard SLT. En dat blijft zo want de huidige dienstregeling is alleen haalbaar met sprinters.quote:Op maandag 31 oktober 2022 06:57 schreef Spablauw214 het volgende:
Utrecht-Leiden is vorig jaar ook een tijd met SLT/SNG gereden toen DDZ aan de kant stond.
Hoe kan er nu ineens een tekort aan intercitymaterieel zijn? Of heeft dat te maken met de buitendienststelling van ICM?quote:Op maandag 31 oktober 2022 09:20 schreef ReisT het volgende:
Op uitlopers van het intercitynet zie ik zomaar DDNG verschijnen. Lijkt me tenminste het meest logische voor trajecten als Den Helder-Nijmegen.
[..]
Niet alleen vorig jaar hoor, er rijdt daar nu standaard SLT. En dat blijft zo want de huidige dienstregeling is alleen haalbaar met sprinters.
Ik las verkeerd denk ik. Je bedoelt dat de rijtijden op Utrecht-Leiden niet gehaald worden met intercitymaterieel. Ik las het als: er is niet genoeg IC-materieel om de huidige dienstregeling te rijden.quote:Op maandag 31 oktober 2022 09:41 schreef MTL het volgende:
Er is geen tekort aan intercitymaterieel of tekort aan materieel in het algemeen. Hoe kom je daarbij?
Het staat niet in de wet, anders hadden de regionale vervoerders massaal dagelijks de wet overtreden ;-)quote:Op zondag 30 oktober 2022 20:55 schreef DeaDLocK2K het volgende:
Dan zet je maar treinen in waar minder personeel voor nodig is, dus maximaal zeven bakken ipv acht. Of je past de wet aan dat er niet op alle treinen conducteurs nodig zijn. Ook prima.
Schrappen van meer treinen lijkt me niet effectief op dit soort assen, helemaal niet op de belangrijke basisassen die de rest van het netwerk z'n bestaansrecht geven.
Wat dacht je van een cursus "aanbesteding formuleren voor dummy's"?quote:Op zondag 30 oktober 2022 22:10 schreef James1988 het volgende:
één van de eisen daarbij is dat het materieel ook geschikt moet zijn voor inzet op "intercity-achtige verbindingen".
ik wel regelmatig maar ik zit in een voorkeursrooster met alleen maar laat en nachtquote:Op zondag 30 oktober 2022 22:15 schreef GlenSpey het volgende:
[..]
ik heb nog geen 3k+ gezien (incl. ort)
Doe maar niet, straks pakken ze je nog op voor schennispleging.quote:Op maandag 31 oktober 2022 10:32 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Wat dacht je van een cursus "aanbesteding formuleren voor dummy's"?
Heb de broek inmiddels op de enkels van dit soort nulpunterij
Lekker, hoeveel jaar zit je er al bij?quote:Op maandag 31 oktober 2022 10:43 schreef Salatrel het volgende:
[..]
ik wel regelmatig maar ik zit in een voorkeursrooster met alleen maar laat en nachten ja dat is netto
Dat hoor ik de laatste tijd juist vooral over SNG.quote:Op maandag 31 oktober 2022 07:54 schreef MTL het volgende:
[..]
Alsjeblieft niet nog meer van die Stadler meuk. Dat spul is zo onbetrouwbaar als de pest![]()
taakgroep 57/17 gewoon voor 36 uur wtv en co in tijd.quote:Op maandag 31 oktober 2022 12:10 schreef GlenSpey het volgende:
[..]
Lekker, hoeveel jaar zit je er al bij?
Zelf draai ik alleen laat, kom zelden boven de 2300 uit maar moet er wel bij vermelden dat ik 32u werk en de zorgverzekering er al af is gehouden. Ohja en ik koop elk jaar 8-12 dagen verlof bij
Ben benieuwd of de overheid die meerwerkbonus er doorheen weet te krijgen en zo ja of het een beetje aantrekkelijk wordt, dan wil ik fulltime wel weer overwegen.
Overigens is dit echt onzin.quote:Op maandag 31 oktober 2022 07:54 schreef MTL het volgende:
[..]
Alsjeblieft niet nog meer van die Stadler meuk. Dat spul is zo onbetrouwbaar als de pest![]()
Ze zijn nu maar met een vervroegde revisie op een aantal onderdelen bezig in de hoop dat het een beetje beter gaat worden
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |