En, weet je al waar je gaat wonen?quote:Op maandag 14 november 2022 21:41 schreef firefly3 het volgende:
Hazenlip en Haterij zijn toch niet de beste wijken als wat ik verwacht had: weinig groen en weinig sfeer. Enige praktische is, is dat het niet heel ver is van het station..
quote:
Hoi. Al kom ik eigenlijk nog maar eens in de week op FOK! om het nieuwe series topic te checken om te zien of ik nog wat leuks aan de lijst toe kan voegen...quote:Op maandag 16 januari 2023 22:20 schreef Morgane89 het volgende:
Inmiddels druk aan het klussen in ons nieuwe huissie en eind deze maand verhuizen. Voelt nog lekker vertrouwd, Nijmegen.
Ik belandde net toevallig in een Nijmegen-topic van 10 jaar geleden.
Zijn er hier nog meer mensen van die tijd? Ik zag al Laysa en Houniet. Nostalgie
Jeetje, dat is een heel verschil, van het VK naar Portugal. Veel succes!quote:Op woensdag 18 januari 2023 11:46 schreef motorbloempje het volgende:
Wel fijn dat je weer terug bent in Nijmegen @:morgane en dat het ook bevalt. Zelf ga ik niet terug naar Nijmegen, al zou dat wel de plek zijn waar ik naar terug zou gaan als we terug naar Nederland zouden gaan.
Wel gaan we volgende maand verhuizen naar Portugal. Het VK is flink achteruit gegaan na Brexit, uiteraard, en met werk zaken kwamen dingen allemaal op een rijtje.
Zit nu ook in Porto deze week waar we in de buurt gaan wonen. Hebben deze week ons huurcontract getekend en de sleutels gehaald, en blijven nog een paar dagen tot na het weekend om wat andere dingen te regelen. Eind februari gaan we over met al ons spul en de kat!
Nogal! En dank!quote:Op woensdag 18 januari 2023 12:52 schreef Morgane89 het volgende:
[..]
Jeetje, dat is een heel verschil, van het VK naar Portugal. Veel succes!
Toevallig ging het daar in het vorige topic ook over, fijne en minder fijne wijken in Nijmegen. Dus dit kun je ook nog teruglezen. Verder zijn bijv. de meeste delen van Wijchen en Malden ook primaquote:Op maandag 20 februari 2023 03:11 schreef Inbox het volgende:
Er is een kans dat ik richting Nijmegen ga verkassen. Of de directe omgeving, gezien ik bij Entree.nu nog een inschrijving heb en een inschrijftermijn van 19 jaar.
Dus nu ook beetje daar aan het rondkijken voor een woning,maar ik heb geen idee wat nu interessant is eigenlijk, Welke wijken bedoel ik dan of welke omliggende dorpen een beetje leuk zijn.
Dan ga ik dat vorige topic doorlezenquote:Op maandag 20 februari 2023 07:09 schreef Morgane89 het volgende:
[..]
Toevallig ging het daar in het vorige topic ook over, fijne en minder fijne wijken in Nijmegen. Dus dit kun je ook nog teruglezen. Verder zijn bijv. de meeste delen van Wijchen en Malden ook prima
Millingen doe je je ergste vijand niet eens aanquote:Op maandag 20 februari 2023 15:58 schreef StateOfMind het volgende:
In een van de dorpen en dorpjes rondom Nijmegen is het prima toeven
En je bent meestal met een minuut of 10 wel in Nijmegen.
Ben zelf in Oosterhout begonnen en woon nu in Valburg. Allebei fijn maar Oosterhout heeft wel mn voorkeur.quote:Op maandag 20 februari 2023 15:58 schreef StateOfMind het volgende:
In een van de dorpen en dorpjes rondom Nijmegen is het prima toeven
En je bent meestal met een minuut of 10 wel in Nijmegen.
Van Hatert/Meijhorst naar een dorpje aan de Maas, en toch vlakbij familie in Nijmegenquote:Op maandag 20 februari 2023 17:10 schreef girlnextdoor. het volgende:
[..]
Ben zelf in Oosterhout begonnen en woon nu in Valburg. Allebei fijn maar Oosterhout heeft wel mn voorkeur.
Cafe Samson, de Blaauwe Hand, of natuurlijk gewoon De Hemel.quote:Op maandag 20 februari 2023 17:11 schreef Piger het volgende:
Iemand tips voor date locatie in Nijmegen?
Voorkeur: fijne bier assortiment wordt door beide gewaardeerd
Misschien leuk in de buurt van kade. Maar niet 1 van die oude vieze tentjes 😆
Eten is niet relevant.
Oh en geen carnaval, maar dat zal sowieso wel meevallen.
Samson is gezellig en hebben veel verschillende biertjes, maar de laatste keer dat ik daar was, kon je mekaar niet verstaan door de drukte en de harde muziek. Dus voor een date misschien wat minder geschikt.quote:Op maandag 20 februari 2023 20:23 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Cafe Samson, de Blaauwe Hand, of natuurlijk gewoon De Hemel.
Opera of Van Ouds zijn ook wel relaxed, laatstgenoemde heeft een prima bierkaart en is ook wel prima op niet zulke drukke dagen omdat het wat smal is.quote:Op maandag 20 februari 2023 21:24 schreef Piger het volgende:
Samson is wel handig als je een goedkope date wil, want ze serveren er super traag.
Bedankt iig.
Denk dat 1 van die ander 2 wordt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |