Prima opstellingquote:Op zondag 16 oktober 2022 18:46 schreef BobW het volgende:
Pasveer, Sánchez, Timber, Blind, Bassey, Álvarez, Klaassen, Berghuis, Tadic, Brobbey en Bergwijn.
Kudus kan er geen reet van.quote:Op zondag 16 oktober 2022 18:50 schreef Heeinz het volgende:
Blind en Tadic gewoon blijven opstellen en Kudus op de bank zetten![]()
Wat een grootheid
Kudus had nou ook niet bepaald meer een recht van spreken na de afgelopen potjesquote:Op zondag 16 oktober 2022 18:50 schreef Heeinz het volgende:
Blind en Tadic gewoon blijven opstellen en Kudus op de bank zetten![]()
Wat een grootheid
Wat moet je nou met Wijndal?quote:Op zondag 16 oktober 2022 19:01 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Kudus had nou ook niet bepaald meer een recht van spreken na de afgelopen potjes
Ik mag toch wel hopen dat Wijndal een keer minuten krijgt vanavond.
Nee, zou een logische aanstelling zijn. Best mogelijke kandidaat. Dat hij in 1999 als rooky ongetwijfeld wat missers heeft gemaakt is hem vergeven. Overkomt de beste.quote:Op zondag 16 oktober 2022 17:40 schreef henkklaas1994 het volgende:
[..]
Wat een belachelijke reactie dit. Hij heeft bij elke functie die hij heeft bekleed alles verpest. Sterker nog, hij is al TD geweest bij Ajax in 1999 en dat was echt verschrikkelijk slecht. Het zou echt 10 stappen terug zijn als je Blind gaat aanstellen…
Deefie erbij want die ging ook een paar keer losquote:Op zondag 16 oktober 2022 19:39 schreef Pizzakoppo het volgende:
Brobbey basis na zijn klaagzang in de media.Wat een trainer
![]()
Straks weer kritiek van Taylor en Kudus en dan komen zij weer in de basis. Op zich een goede methode van roulatie op die manier.quote:Op zondag 16 oktober 2022 19:40 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Deefie erbij want die ging ook een paar keer los
Alle kikkers in de uiterst giftige kruiwagen houdenquote:Op zondag 16 oktober 2022 19:41 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Straks weer kritiek van Taylor en Kudus en dan komen zij weer in de basis. Op zich een goede methode van roulatie op die manier.
Er zit wel verschil tussen welke mate van ontwikkeling mogelijk is, bij bepaalde kwaliteiten is dat wat meer dan bij andere. Bijvoorbeeld Bassey, die lijkt wat voetballende kwaliteiten te missen, dat is vrij fundamenteel. Net als bij Ten Hag vs Schreuder heb ik niet het idee dat er zulke fundamentele kritiek op Martinez was (maar misschien heb ik gewoon te weinig tijd gespendeerd in dit topic hoor, zou kunnen). Alvarez zou ik een wat beter voorbeeld vinden, daar had ik wel twijfels bij voetballend op 6. Heeft het uiteindelijk beter gedaan dan verwacht - al ga je die 50 miljoen van deze zomer natuurlijk nooit meer krijgen.quote:Op zondag 16 oktober 2022 10:32 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik vind het nog veel te vroeg voor cijfers, Bassey die er net is wordt vergeleken met Martinez toen hij wegging, dat zijn toch geen vergelijkingen, het heeft bij Martinez ook een jaar geduurd of zelfs langer voor hij onomstreden de lcv was.
En Schreuder, ik ben het ook vaak niet eens met zijn beslissingen en opstellingen of te late wissels maar dat was bij Ten Hag idem ditto.
Blind zou een lachwekkende aanstelling zijn. Die heeft eigenlijk nog niets goeds gedaan in het voetbal sinds hij zelf gestopt is met voetballen.quote:Op zondag 16 oktober 2022 19:20 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Nee, zou een logische aanstelling zijn. Best mogelijke kandidaat. Dat hij in 1999 als rooky ongetwijfeld wat missers heeft gemaakt is hem vergeven. Overkomt de beste.
Opvallend, benieuwd wat de reden is want er is gewoon een afspraak toch?quote:Op zondag 16 oktober 2022 20:07 schreef TjjWester het volgende:
Ik zie dat Tadic het amsterdamse wapen draagt, ook al last van geloofsovertuigingen??
Niet samen. Hij heeft die normale er gewoon overheen.quote:Op zondag 16 oktober 2022 20:10 schreef Malavita het volgende:
[..]
Opvallend, benieuwd wat de reden is want er is gewoon een afspraak toch?
Edit: hij draagt hem wel, samen met de standaard band
gewoon goed zichtbaar toen ie het veld op liep, inclusief statement op de socials van Ajax.quote:Op zondag 16 oktober 2022 20:15 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Niet samen. Hij heeft die normale er gewoon overheen.
Graag hier ook 3 pagina's non-discussie.
quote:Op zondag 16 oktober 2022 20:18 schreef Malavita het volgende:
[..]
gewoon goed zichtbaar toen ie het veld op liep, inclusief statement op de socials van Ajax.
Dat is de one love band, een campagne van de knvb die niet specifiek over gay acceptatie gaat, al is de naam verwarrend.quote:Op zondag 16 oktober 2022 20:10 schreef Malavita het volgende:
[..]
Opvallend, benieuwd wat de reden is want er is gewoon een afspraak toch?
Edit: hij draagt hem wel, samen met de standaard band
Ik hoop hetquote:Op zondag 16 oktober 2022 20:27 schreef Malavita het volgende:
Ajax verslapt weer.
Is wijndal al definitief afgeschreven en staat Baas ook hier hoger in de pikorde?
Als Aad300 zegt dat het de nieuwe Dijks is kan het best zijn dat die de beste back ter wereld isquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |