Mooi man die nieuwe realiteit waar de VS links is……quote:Op zaterdag 4 februari 2023 13:25 schreef Dusthor92 het volgende:
[..]
Zoals zoveel hier zo te lezen ook al vermoeden en goed konden onderbouwen. Echter genoeg trieste users die deze mening direct afdeden als “wappie”, “pro-rusland” en dergelijke.
Zo zie je maar weer. Die eeuwige en vooral linkse arrogantie, met daarbij hun zogenaamde kennismonopolie komt wederom weer eens ten val
In dat stukje dat je post komt toch naar voren dat men niet weet wie er nou eigenlijk achter zit? Maar dat is kennelijk "links" ofzo?quote:Op zaterdag 4 februari 2023 13:25 schreef Dusthor92 het volgende:
[..]
Zoals zoveel hier zo te lezen ook al vermoeden en goed konden onderbouwen. Echter genoeg trieste users die deze mening direct afdeden als “wappie”, “pro-rusland” en dergelijke.
Zo zie je maar weer. Die eeuwige en vooral linkse arrogantie, met daarbij hun zogenaamde kennismonopolie komt wederom weer eens ten val
Wat heeft een mening over deze sabotage in vredesnaam te maken met links/rechts?quote:Op zaterdag 4 februari 2023 13:25 schreef Dusthor92 het volgende:
[..]
Zoals zoveel hier zo te lezen ook al vermoeden en goed konden onderbouwen. Echter genoeg trieste users die deze mening direct afdeden als “wappie”, “pro-rusland” en dergelijke.
Zo zie je maar weer. Die eeuwige en vooral linkse arrogantie, met daarbij hun zogenaamde kennismonopolie komt wederom weer eens ten val
Als je onder de douche staat en denkbeeldige discussies hebt, dan zijn deze niet echt hoor.quote:Op zaterdag 4 februari 2023 14:07 schreef Dusthor92 het volgende:
Ik ga nog eens een poging wagen:
Had je voorheen de mening: “het lijkt me niet dat Rusland hierachter zit”, dan werd je door de linkse deugkliek direct weggezet als “wappie” of “pro-russisch”, want de Russen moesten er wel achter zitten, het was de enige logische verklaring. Gevolgd door tot in den treuren oneindige beargumentatie vanuit de linkse kennis monopolie.
Paar maanden verder: “Geen aanwijzingen voor Russische betrokkenheid”
quote:Op zaterdag 4 februari 2023 14:07 schreef Dusthor92 het volgende:
Paar maanden verder: “Geen aanwijzingen voor Russische betrokkenheid”
juistquote:Op zaterdag 4 februari 2023 14:14 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Er staat namelijk niet dat er nu wel bewijs is dat bijvoorbeeld de VS erachter zit, dus we moeten nog steeds kijken naar wie er logischerwijs de beste motieven had om de daad te verrichten.
waarom zou Rusland hun eigen miljarden investering opblazen en daarmee zich de mogelijkheid ontnemen om eenvoudig enorme hoeveelheden gas te verkopen aan Europa en daarmee in de toekomst Europa tot een gasslaaf te maken ?quote:Op zaterdag 4 februari 2023 14:07 schreef Dusthor92 het volgende:
Ik ga nog eens een poging wagen:
Had je voorheen de mening: “het lijkt me niet dat Rusland hierachter zit”, dan werd je door de linkse deugkliek direct weggezet als “wappie” of “pro-russisch”, want de Russen moesten er wel achter zitten, het was de enige logische verklaring. Gevolgd door tot in den treuren oneindige beargumentatie vanuit de linkse kennis monopolie.
Paar maanden verder: ;Geen aanwijzingen voor Russische betrokkenheid”
Als je hier enkel had gepost dat er nog steeds geen bewijs was voor Rusland, dus misschien moeten we eens kijken naar de VS, dan had ik je geen pro-Russische mafketel gevonden.quote:
Als ik ongelijk had, dan had je wel wat voorbeelden gegeven.quote:
In de post hiervoor geef ik je een voorbeeld van een andere mening waar ik het niet mee eens ben, maar niet als wappie beschouw. Je post hier is dus al feitelijk onjuist.quote:Op zaterdag 4 februari 2023 14:45 schreef Dusthor92 het volgende:
[..]
Ik ben het helemaal met je eens!
@:glazenmaker en zie hier weer de linkse deugaap uit de mouw komen
De hete brei is het feit dat users die een andere mening dan de linkse deugkliek toebedeeld waren, door hen weggezet werden als “wappie” of “pro-russisch”
De hete brei waar jij omheen draait
Ik heb je argumenten voor het gemak maar even genummerd zodat @Dusthor92 het ook kan volgen.quote:Op zaterdag 4 februari 2023 14:24 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
juist
[..]
1 waarom zou Rusland hun eigen miljarden investering opblazen en daarmee de mogelijkheid om eenvoudig enorme hoeveelheden gas te verkopen aan Europa en daarmee in de toekomst Europa tot een gasslaaf te maken ?
2 Er is geen enkele logica te vinden voor deze mogelijkheid
3 dat de NATO een Europese gas afhankelijkheid aan Rusland onmogelijk wil maken is wel logisch
4 Duitsland was al totaal verslaafd door hun eigen kernreactors te slopen daarvoor en nu nog pleiten ze voor heropening van Nordstream 1 , maar die zijn kapot op het denemarks deel , dus gaat niet door
quote:
weet jij wat de gasprijs is internationaal ??quote:Waarom zou het opblazen van je eigen investering helpen bij het winnen?
-Rusland heeft een poging gedaan om ons een koude winter te geven, in de hoop dat we hulp aan Oekraïne zouden staken. Hoop niet dat ik dat nog moet bewijzen. Een dramatische gebeurtenis als deze zorgt voor onzekerheid en nog duurder gas..
Dat is niet logisch , de gasprijs verandert niet als het gas op een andere manier naar Europa komtquote:Waarom zou het opblazen van je eigen investering helpen bij het winnen?
-Rusland heeft een poging gedaan om ons een koude winter te geven, in de hoop dat we hulp aan Oekraïne zouden staken.
Nou je gebruikt woorden als linkse deugkliek en negeert alles wat niet in je straatje past. 2 dingen die ik mijn VVD stemmende moeder nooit heb zien doen. Dat is dus het extreme deel. Dat je specifiek links als deugkliek aanwijst, geeft aan dat je zelf rechts bent.quote:Op zaterdag 4 februari 2023 15:45 schreef Dusthor92 het volgende:
[..]
Hiermee insinueer jij dat ik extreemrechts ben. Waarop baseer jij dat ik extreemrechts ben?
Want als je dit niet kan, dan moet ik eerlijk zeggen dat dit typisch weer een hol verwijt is die vaker vanuit bepaalde hoeken komt.
We posten dit vanwege een oorlog die drie dagen zou duren, maar een jaar later nog steeds gaande is. Je argument gaat er vanuit dat de Russische overheid competent is, terwijl ze dat dus bewezen niet zijn. Bovendien is de situatie NU niet heel relevant voor een actie op het hoogtepunt van de angst dat Europa geen gas zou hebben maanden geleden.quote:Op zaterdag 4 februari 2023 16:05 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
[..]
weet jij wat de gasprijs is internationaal ??
Die is nog nooit zo laag geweest als nu
LAAGSTE PUNT VAN DE LAATSTE 20 JAAR
https://finance.yahoo.com/quote/NG=F?p=NG=F&.tsrc=fin-srch
Dat zou dus wel heel erg dom zijn van Ruslkand, eigen miljarden investering opblazen en geen inkomsten meer
Met het opblazen van de gaspijpen was het al bijna zomerquote:Op zaterdag 4 februari 2023 16:16 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
We posten dit vanwege een oorlog die drie dagen zou duren, maar een jaar later nog steeds gaande is. Je argument gaat er vanuit dat de Russische overheid competent is, terwijl ze dat dus bewezen niet zijn. Bovendien is de situatie NU niet heel relevant voor een actie op het hoogtepunt van de angst dat Europa geen gas zou hebben maanden geleden.
En als we je spelletje meespelen: als gas inderdaad zo waardeloos is, dan is die nordstream toch ook een dode investering?
Dus nee. Dit is geen goed weerwoord.
In september is het niet bijna zomer.quote:Op zaterdag 4 februari 2023 16:22 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Met het opblazen van de gaspijpen was het al bijna zomer
Maar goed het LNG gas is nu goedkoper dan 20 jaar terug, goedkoper dan vorig jaar ookquote:Op zaterdag 4 februari 2023 16:23 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
In september is het niet bijna zomer.
Maar Rusland wil nu een gas rotonde gaan aanleggen in Turkije, dat zal nog wel een 10 jaar gaan duren voor dat klaar is, tot die tijd moeten Rusland weer alle LNG met schepen doen naar Europa , tegen een zeer lage prijsquote:Op zaterdag 4 februari 2023 16:41 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
[..]
Hoort lachen om de ander bij getriggerd zijn?![]()
Bovendien weer projectie gezien je hele boze reacties
Deze hele oorlog is een schot in de eigen voet van Rusland. Oekraïne is na jaren onderlinge ruzie een verenigd land, de NAVO is groter en dichterbij dan ooit geworden, de schaarse jongeren sterven met honderdduizenden tegelijk of zijn voor het leven gehandicapt, niemand neemt het land meer serieus als grootmacht en economisch was het zelfs zonder sancties een enorme flater geweest, omdat ze hebben laten zien een onbetrouwbare leverancier te zijn.quote:Op zaterdag 4 februari 2023 16:24 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Maar goed het LNG gas is nu goedkoper dan 20 jaar terug, goedkoper dan vorig jaar ook
https://finance.yahoo.com/quote/NG=F?p=NG=F&.tsrc=fin-srch
De enige die heel veel nadeel heeft van het opblazen van de Nordstream pijpen is RUSLAND , naast verlies van hun miljarden investering, moeten ze nu hun gas uit Siberie helemaal met LNG schepen vervoeren om india heen naar Europa of Africa en dat was echt niet de bedoeling
https://www.nt.nl/scheepv(...)ordpool/?gdpr=accept
Russich gas kan alleen door de pijpen van Oekraine en Polen sinds het opblazen van de Nordstream pipes , ha ha ha ha ha
[ afbeelding ]
kloptquote:Op zaterdag 4 februari 2023 16:48 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Deze hele oorlog is een schot in de eigen voet van Rusland. Oekraïne is na jaren onderlinge ruzie een verenigd land, de NAVO is groter en dichterbij dan ooit geworden, de schaarse jongeren sterven met honderdduizenden tegelijk of zijn voor het leven gehandicapt, niemand neemt het land meer serieus als grootmacht en economisch was het zelfs zonder sancties een enorme flater geweest, omdat ze hebben laten zien een onbetrouwbare leverancier te zijn.
Die paar miljard van de nordtream is echt niet de grootste blunder in het bovenstaande rijtje.
quote:Deze fabriek is zo'n vijf kilometer verwijderd van een compressorstation, vlak bij de plaats waar de Nord Stream 1 pijpleiding Rusland verlaat.
Een compressorstation is een station dat de gasdruk verhoogt, waardoor er meer gas door een pijpleiding kan worden vervoerd.
De vlammenzee in Portovaya wordt al sinds juni waargenomen. Het vuur is tot over de grens te zien, schreef de Finse nieuwszender Yle eerder deze maand.
'Gas moet ergens naartoe'
Het is nog onduidelijk waarom Rusland het gas affakkelt. Een rol speelt dat Rusland de gastoevoer via de pijpleiding heeft teruggeschroefd. Slechts 20 procent van de capaciteit van de pijpleiding wordt benut. Gazprom heeft daardoor een gasoverschot.
Gezien de locatie van de fabriek acht René Peters, gasexpert bij onderzoeksinstelling TNO, de kans groot dat het gas betreft dat eigenlijk bedoeld was voor export naar West-Europa via Nord Stream 1.
quote:Het Kremlin heeft een plan klaarliggen om president Vladimir Poetin naar Zuid-Amerika te laten vluchten als Rusland de oorlog tegen Oekraïne verliest.
Dat schrijft voormalig speechschrijver voor Poetin en politiek analist Abbas Gallyamov in een post op Telegram.
Poetin zal volgens het 'Noah's Ark' gedoopte geheime plan met zijn familie en enkele trouwe bondgenoten hoogstwaarschijnlijk naar Argentinië of Venezuela vluchten.
China was eerder ook een serieuze optie, maar zou zijn afgevallen omdat Chinezen niet van verliezers houden.
Een passend einde voor de fascistische leider van onze generatiequote:Op zaterdag 4 februari 2023 16:50 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
klopt
Dit was niet de bedoeling van Poetin
hij zal het veld moeten ruimen naar Argentinie
https://www.businessinsid(...)enezuela-argentinie/
Het affakkelen van overtollig gas is ook een enorme verliespost
https://nos.nl/artikel/24(...)af-bij-nord-stream-1
[..]
LNG gas is nog nooit zo goedkoop geweestquote:Op zaterdag 4 februari 2023 17:06 schreef Dusthor92 het volgende:
[..]
Oh, dus nu ben ik ineens weer niet gelukkig?
Precies wat ik al zei: de linkse kennis monopolie
Arrogantie ten voeten uit
Nou ja "gelukkig" was misschien wat onhandig gekozen, omdat ik er eigenlijk "blij" mee bedoelde als tegenhanger van boos.quote:Op zaterdag 4 februari 2023 17:06 schreef Dusthor92 het volgende:
[..]
Oh, dus nu ben ik ineens weer niet gelukkig?
Precies wat ik al zei: de linkse kennis monopolie
Arrogantie ten voeten uit
Racistisch, klimaatprobleem-ontkenner, boos op iedereen en bij elke post woordjes als linkse deugkliek gebruiken zegt voldoende over waar jij staat.quote:Op zaterdag 4 februari 2023 15:45 schreef Dusthor92 het volgende:
[..]
Hiermee insinueer jij dat ik extreemrechts ben. Waarop baseer jij dat ik extreemrechts ben?
Want als je dit niet kan, dan moet ik eerlijk zeggen dat dit typisch weer een hol verwijt is die vaker vanuit bepaalde hoeken komt.
Bijzonder, want ik ben niet racistisch, geen klimaatprobleem-ontkenner en niet boos op alles en iedereen.quote:Op zaterdag 4 februari 2023 17:24 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
Racistisch, klimaatprobleem-ontkenner, boos op iedereen en bij elke post woordjes als linkse deugkliek gebruiken zegt voldoende over waar jij staat.
Misschien moet je je eigen posthistorie eens teruglezen?quote:Op zaterdag 4 februari 2023 18:15 schreef Dusthor92 het volgende:
[..]
Bijzonder, want ik ben niet racistisch, geen klimaatprobleem-ontkenner en niet boos op alles en iedereen.
Ik heb inderdaad wel een hekel aan linkse deugers, omdat ik hun persoonlijkheid door en door verrot en schadelijk voor Nederland vindt. Die mensen lijken zich uit een soort verhevenheid boven de rest stempels te kunnen plakken op alles en iedereen die tegen ze is.
Zoals ik nu al de stempel racist en klimaatprobleem-ontkenner krijg, zonder enige vorm van onderbouwing.
Als racisme niet bestond, zouden jullie het gecreëerd hebben met jullie eeuwige gepolariseer.
Maar posts als deze laten jullie jezelf weer keihard door de mand vallen. Nog een paar jaartjes en iedereen ziet jullie voor wat jullie daadwerkelijk zijn.
nou de klimaat verandering is wel degelijk een heel groot probleem , nast de algemene veroudering van de wereldbevolking , wat op zeker het einde van 50% van de wereld zal wordenquote:Op zaterdag 4 februari 2023 18:15 schreef Dusthor92 het volgende:
[..]
Bijzonder, want ik ben niet racistisch, geen klimaatprobleem-ontkenner en niet boos op alles en iedereen.
Ik heb inderdaad wel een hekel aan linkse deugers, omdat ik hun persoonlijkheid door en door verrot en schadelijk voor Nederland vindt. Die mensen lijken zich uit een soort verhevenheid boven de rest stempels te kunnen plakken op alles en iedereen die tegen ze is.
Zoals ik nu al de stempel racist en klimaatprobleem-ontkenner krijg, zonder enige vorm van onderbouwing.
Michaelmoore zoals zo vaak ben ik het wederom volledig met je eensquote:Op zaterdag 4 februari 2023 18:20 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
nou de klimaat verandering is wel degelijk een heel groot probleem , nast de algemene veroudering van de wereldbevolking , wat op zeker het einde van 50% van de wereld zal worden
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |