Met dit verhaal wil hij de goodwill kweken. Dan had hij zijn uitmelkmoeder, Monique en slijmlaag Djarno er buiten moeten laten . Deze 3 zijn nu niet bepaald objectief.quote:Op maandag 17 oktober 2022 17:37 schreef Jauke het volgende:
Ik denk dat Andre binnen 2 maanden weer met bier in zijn handen gefotografeerd wordt...
Niet zo moeilijk. Ze hebben een kind samen en ze heeft financieel (commercieel) voordeel van haar (vroegere) relatie met Dré.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 08:39 schreef LagerthaQueenOfKatte het volgende:
[..]
Met dit verhaal wil hij de goodwill kweken. Dan had hij zijn uitmelkmoeder, Monique en slijmlaag Djarno er buiten moeten laten . Deze 3 zijn nu niet bepaald objectief.
Dat Monique zich hier voor heeft laten gebruiken.
Jawel hoor.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 09:01 schreef vencodark het volgende:
[..]
Niet zo moeilijk. Ze hebben een kind samen en ze heeft financieel (commercieel) voordeel van haar (vroegere) relatie met Dré.
Die 2 gaan elkaar nooit helemaal loslaten.
Hoe Sr zijn gezin destijds in de steek heeft gelaten zegt niets over hoe Jr verder met zijn ex en gezin om gaat. Het is geen 1 op 1 kopie hè.quote:Op woensdag 19 oktober 2022 17:59 schreef quirina het volgende:
[..]
Jawel hoor.
Zijn vader liet Melvin en Nathalie ook in de kou staan, ook dankzij Rachel.
En Rachel weet ook wel Monique en Dreetje weg te werken zodra hij een kind met een andere vrouw heeft.
Dan is vanavond de premiere? Of issie al geweest?quote:Op woensdag 19 oktober 2022 18:09 schreef JourneyBlue het volgende:
Reminder: de docu staat binnen 6 uur online
De première is vanavond iddquote:Op woensdag 19 oktober 2022 18:10 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Dan is vanavond de premiere? Of issie al geweest?
Ik moet even kijken of ik die docu aflevering 1 in mijn strakke schema kan passen. Werk toevallig morgen op kantoor, om half 4 klaar, kwart over 4 thuis, eten koken en opeten, dan gap tot 7 uur want ik moet sporten. Komt goed! Vrijdag werk ik weer thuis en kan ik stiekem onder werktijd kijkenquote:Op woensdag 19 oktober 2022 18:14 schreef Sunshine1982 het volgende:
Wie gaat morgen verslag uitbrengen?
Ja, ik heb videoland.quote:Op woensdag 19 oktober 2022 18:09 schreef JourneyBlue het volgende:
Reminder: de docu staat binnen 6 uur online
Hij staat er in een keer op hè, alle 5 afleveringen.quote:Op woensdag 19 oktober 2022 19:13 schreef girlnextdoor. het volgende:
[..]
Ik moet even kijken of ik die docu aflevering 1 in mijn strakke schema kan passen. Werk toevallig morgen op kantoor, om half 4 klaar, kwart over 4 thuis, eten koken en opeten, dan gap tot 7 uur want ik moet sporten. Komt goed! Vrijdag werk ik weer thuis en kan ik stiekem onder werktijd kijken
Lijkt alsof ie een boezem heeftquote:Op woensdag 19 oktober 2022 19:17 schreef JourneyBlue het volgende:
[..]
Hij staat er in een keer op hè, alle 5 afleveringen.
[ afbeelding ]
Da fuck is dit Black Tie?
Live: https://www.instagram.com(...)0651129540/?next=%2F
« Het gaat allemaal over mij dus het is hartstikke leuk »quote:Op woensdag 19 oktober 2022 19:17 schreef JourneyBlue het volgende:
[..]
Hij staat er in een keer op hè, alle 5 afleveringen.
[ afbeelding ]
Da fuck is dit Black Tie?
Live: https://www.instagram.com(...)0651129540/?next=%2F
Wat een powervrouw is het toch ookquote:Op woensdag 19 oktober 2022 20:51 schreef JourneyBlue het volgende:
Monique: "Het was een hele zware periode, jaren en dat werd erger en erger. Maar zijn leven was een feest en wij maakten daar geen deel van uit" Maar toch blijf je, ja. Ja, want ik hou van hem ziels, zielsveel, hij is echt de liefde van mijn leven"
Dus toch zo gemonteerd dat André en Monique uiteindelijk zouden aankondigen dat ze weer samen zijn. Helaas was André alweer een vagina verder ten tijde van de afronding van de docuquote:Op woensdag 19 oktober 2022 20:51 schreef JourneyBlue het volgende:
Monique: "Het was een hele zware periode, jaren en dat werd erger en erger. Maar zijn leven was een feest en wij maakten daar geen deel van uit" Maar toch blijf je, ja. Ja, want ik hou van hem ziels, zielsveel, hij is echt de liefde van mijn leven"
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |