quote:
Op maandag 10 oktober 2022 09:46 schreef LeesFoknl het volgende:Weet niet of het zou helpen dan zelf moslim te worden. Of misschien is dat helemaal niet nodig. Heb kennissen, moslim vrouw met christen man.
Het ligt allemaal aan die vrouw en die familie waar je mee van doen hebt.
Maar vooral, en in eerste instantie, aan die vrouw zelf. Dus praat met haar. Is ze misschien alleen aardig, of meer? En zij kan zeggen hoe haar familie zou reageren. En of zij daarmee dealen kan. Enzovoort. Wie weet wat HAAR wensen zijn. Niets aannemen of bedenken (hier samen met ons). Misschien wil ze wel jou als friends with benefits, of kijk je ongelukkig en zegt haar geloof dat ze aardig moet zijn voor mensen.

Ik heb nu niet direct de behoefte om moslim te worden. Dat mag ze ook van mij niet verlangen maar ik vind het prima dat zij moslim is (geen probleem mee).
Maar dat neemt niet weg dat er een enorme kloof is qua cultuur. Ik weet ook niet hoe ik het moet gaan aanpakken, het is geen klassieke Nederlandse meid natuurlijk. OK, ze is wel de derde generatie (haar oma is naar hier gekomen vanuit Izmir). Oma is gesluierd, haar moeder ook, haar nichten heb ik ook al op foto gezien en heel de familie draagt een hoofddoek.
Ze vertelde me vorige week dat haar familie 5x per dag bid tot Allah en dat voor de familie zeer belangrijk is. Het is ook daaruit dat ik concludeer dat ze gelovig is.
Het eerste wat ik bekeek op de familiefoto was 'hoeveel vrouwen dragen geen hoofddoek?'. Voor mij was dat ergens de kans om een opening te vinden omdat ik hoopte dat het om Westerse Turken zou gaan. Maar niet dus. Geen enkele vrouw in de familie is ongesluierd.
Het is niet dat ik op haar af kan stappen en zeggen dat 'ze lekker is', ik weet niet hoe ze dit zou interpreteren? Ik kan bv. wel een compliment geven en zeggen dat ze mooi is. Maar ik zie niets meer dan een mooi gebit, een neus en mooie ogen.
Zelfs haar kont kan ik niet checken want ze draagt altijd zo'n losse kleding. Dus ik weet niet eens of ze knap is, ik denk dat op hetgeen ik wel kan zien!
Ze is gewoon heel leuk in de omgang, we hebben fijne gesprekken, ... Ze heeft m'n aandacht en ik denk de hele dag aan haar. Ik voel me verliefd.
Maar hoe reageert men in de Turkse gemeenschap op verliefdheid? Is dat hetzelfde als in West-Europa? Misschien worden conservatieve Turken ook wel uitgehuwelijkt?
Ik wil zo'n gesprekken ook niet aanknopen omdat ik niet weet hoe ze er op zal reageren. Misschien is het dan wel meteen friendzone?
Friends with benefits denk ik niet, althans dat is iets waar ik geen rekening mee hou.
Zoals gezegd is ze zeer gelovig en als er iets is wat ik van de Turkse gemeenschap weet is dat vrouwen die er op los neuken niet gezien worden als een 'goeie vrouw'. Dan worden ze als het ware de schande van de familie genoemd en dat is echt het laatste wat een Turkse dame wil'.
[ Bericht 4% gewijzigd door einzeinz op 10-10-2022 18:41:02 ]