quote:
Was het maar zo'n feest. Nee, dat gaat helaas niet. Woon ook al jaren niet meer in Alkmaar, maar zou zo terug willen. Geweldige stadquote:Op zaterdag 8 oktober 2022 19:40 schreef praadje het volgende:
[..]
Lekker zaterdagavondje. Ja best moe, moest er vanmorgen om 4.30 uit. Dus vanavond lekker uitrusten. Leuk een feest, ga je erheen?
Waarom zo vroeg meis? Of word je altijd om die tijd wakker?quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 19:46 schreef praadje het volgende:
[..]
Ik was wel om 14.00 uur klaar dus ik heb al wel een lekker dutje gedaan hoor
Werken sjoeke.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 19:49 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Waarom zo vroeg meis? Of word je altijd om die tijd wakker?
Beetje drukjes maar ik ben er welquote:Op zaterdag 8 oktober 2022 20:11 schreef praadje het volgende:
[..]
Haaa daar is ons PotjeAvond lieverd
Geniaal en realistisch juistquote:Op zaterdag 8 oktober 2022 20:44 schreef StephanL het volgende:
Geweldiggraffiti op een modeltrein maken. Zou het persoonlijklijk niet doen
Ja dat wel. Vind het verweren ook wel mooi om te zien. Wordt het allemaal realistischer van, want geen enkele trein is schoon aan de buitenlant.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 20:47 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Geniaal en realistisch juist
Of aan de binnenkantquote:Op zaterdag 8 oktober 2022 20:49 schreef StephanL het volgende:
[..]
Ja dat wel. Vind het verweren ook wel mooi om te zien. Wordt het allemaal realistischer van, want geen enkele trein is schoon aan de buitenlant.
Mini blikjes drinken, pakjes kauwgum en urineluchtquote:Op zaterdag 8 oktober 2022 20:51 schreef StephanL het volgende:
[..]
Dat ook, maar is wel lastig te doen.
Ja idd. Alleen de NS treinen zijn zonder graffiti.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 20:51 schreef WcPot het volgende:
[ afbeelding ]
Je kan ze ook al bestellen met graffiti
Hoe stoer! Echt vet! Helaas ben ik van de miniatuur kamertjesquote:Op zaterdag 8 oktober 2022 20:51 schreef WcPot het volgende:
[ afbeelding ]
Je kan ze ook al bestellen met graffiti
Ik heb zelf ook heel veel modeltreinen. En ook een aantal goederenwagens met graffitiquote:Op zaterdag 8 oktober 2022 20:56 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Hoe stoer! Echt vet! Helaas ben ik van de miniatuur kamertjes
Voor bedrijven werken.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 20:53 schreef TLC het volgende:
Hoe is treintjes bouwen uberhaupt een professioneel beroep ????
Super vet!quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 20:58 schreef WcPot het volgende:
[..]
Ik heb zelf ook heel veel modeltreinen. En ook een aantal goederenwagens met graffiti
Geinig. Welke schaal is dat?quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 20:59 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Super vet!
Ik heb een miniatuur boekwinkel gemaakt en ben nu bezig met een kas en heb nog een paar pakketjes liggen, een groentewinkel, bakkerij, etc
Geen flauw idee. Plus minus 18 bij 16cm voor een compleet kamertje. Staat er ook niet opquote:Op zaterdag 8 oktober 2022 21:01 schreef StephanL het volgende:
[..]
Geinig. Welke schaal is dat?
Dit is 1:87
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |