Ik hoop het. OM zet hoog in.quote:Op maandag 17 oktober 2022 13:41 schreef TweedeKlum het volgende:
Goede eisen, benieuwd of ze het bewijs rond krijgen.
Straffen zijn helaas erg laag.quote:Reacties verdachten? Sanil: ik houd het kort. Wil het laten bij advocaat. Ben enorm geschrokken van deze eis. Omdat eis is gebaseerd op iets dat ik niet heb gedaan."
quote:Reacties verdachten? Sanil: ik houd het kort. Wil het laten bij advocaat. Ben enorm geschrokken van deze eis. Omdat eis is gebaseerd op iets dat ik niet heb gedaan."
Kijk eens aan, nu pas komt de echte schrik. Niet omdat ze iemand van het leven beroofd hebben maar omdat ze mogelijk voor jaren de bak indraaien.quote:Hein is geschrokken wil niet meer zeggen. Mees niks. Kaan nee. Daan nee. Lukas niet. Lars nee. Martijn. ,,Ik vind het terecht voor mijzelf."
Dat bestaat niet meerquote:Op maandag 17 oktober 2022 13:44 schreef quirina het volgende:
Die zijn met vijf jaar zo weer vrij met goed gedrag, misschien wel minder.
Nee, kan niet meer. Max 2 jaar dacht ik.quote:Op maandag 17 oktober 2022 13:44 schreef quirina het volgende:
Die zijn met vijf jaar zo weer vrij met goed gedrag, misschien wel minder.
Ik denk dat, in het maatschappelijk belang van deze zaak, niet zal plaatsvinden.quote:
Martijn T.: vrijspraak.quote:
Denk ook dat de rechter meeweegt dat deze zaak veel publieke aandacht heeft en dat het daarom belangrijk is om een signaal af te geven dat zwijgen en niet meewerken wordt bestraft.quote:Op maandag 17 oktober 2022 13:50 schreef Rnie het volgende:
[..]
Ik denk dat het in het, maatschappelijk belang van deze zaak, niet zal plaatsvinden.
Mohammed-Jan?quote:Op maandag 17 oktober 2022 13:48 schreef Kromo het volgende:
[..]
De eerste Marokkaanse kakker wordt pas over drie generaties geboren.
Precies dit ja. De rechtbank voelt wel publieke druk bij deze zaakquote:Op maandag 17 oktober 2022 13:50 schreef Stepperoller het volgende:
[..]
Denk ook dat de rechter meeweegt dat deze zaak veel publieke aandacht heeft en dat het daarom belangrijk is om een signaal af te geven dat zwijgen en niet meewerken wordt bestraft.
Dat is vaak ook een argument om juist strafverlichtend te werk te gaan...want "ze zijn al veroordeeld door de publiciteit".quote:Op maandag 17 oktober 2022 13:50 schreef Stepperoller het volgende:
[..]
Denk ook dat de rechter meeweegt dat deze zaak veel publieke aandacht heeft en dat het daarom belangrijk is om een signaal af te geven dat zwijgen en niet meewerken wordt bestraft.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |