Tja... wellicht kun je die schier eindeloze reeks bronnen geven waaruit blijkt dat:quote:Op donderdag 6 oktober 2022 00:59 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Het onderschrift is toch "stevige bron, stevige onderbouwing"?
Maar blijkbaar moet iemand anders maar aantonen dat die 'kapotgeschoten Russische' tank nummer 457 van deze week was. Als het pro-ukrain is dan is de bewijslast ineens omgedraaid.
Preken voor eigen parochie heet dat.
Door dit topic derhalve maar om naar "Pro oekraiëne" ofzo. Want met nieuws heeft het geen fluit te maken.
Het is weer ondoenlijk iddquote:
Doorgaans gaat sympathie uit naar de eigen partij. Daarom verfoeide we onszelf op geen vergelijkbare manier toen wij de slachtpartijen uitvoerde, niet lang geleden. En dat is ook waarom er aan de lopende band gepretendeerd moet worden dat het 'onze' oorlog is.quote:Op donderdag 6 oktober 2022 00:57 schreef EttovanBelgie het volgende:
Doorgaans - en dat is een menselijke eigenschap - gaat de sympathie uit naar het slachtoffer van een agressor. En de waarheid is ook heel simpel: land A heeft zonder enige legitieme, laat staan juridisch geldige reden land B aangevallen, eist terrein van land B op en is ook lustig bezig inwoners van land B te terroriseren.
Dat er hier lieden rondlopen die pro-Poetin zijn, dat heeft dan weer juist niets met waarheid en interesse te maken en alles met die wedstrijd van X tegen Y: Sinds grote man Trump is verdwenen deugt de VS niet meer; de EU en NATO en VN deugden sowieso al niet - allemaal knechten van WEF, WHO, elite yadayada - en dus is alles en iedereen die tegen VS, EU, NATO en VN strijdt per definitie de goede partij.
Lolquote:Op donderdag 6 oktober 2022 01:00 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Neuh, het vervuilt het tpoic.
Er is niet voor niets een apart subforum.
Valt wel mee, ik scroll met gemak door jouw dubbele posts heenquote:
Fantastisch, een soort visaplicht voor Russen in een Georgische bar, ze moeten eerst wat puntjes afvinken:quote:
Of je blijft in je eigen speciaal voor mensen zoals jij gecreëerde kringroepje: BNWquote:Op donderdag 6 oktober 2022 01:02 schreef Foshizzle79 het volgende:
[..]
Lolhet "vervuilt" het topic
het is gewoon een openbaar forum hoor waar iedereen hun mening kan plaatsen, anders moeten jullie maar een besloten kringruk groepje maken op Facebook of waar dan ook
Ga jou toch geen plezier doenquote:Op donderdag 6 oktober 2022 01:03 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Of je blijft in je eigen speciaal voor mensen zoals jij gecreëerde kringroepje: BNW
Zegt de heldin die toch wel neigt naar de Russische uitkeg van zakenquote:Op donderdag 6 oktober 2022 01:03 schreef Pokkehandtas het volgende:
[..]
Valt wel mee, ik scroll met gemak door jouw dubbele posts heen
Tijd om te gaan pitten voor me dan, ik lach morgenochtend dan wel weer om Russische prutserij.quote:
Vodka en butterbrodquote:Op donderdag 6 oktober 2022 01:03 schreef NoCigar het volgende:
[..]
Fantastisch, een soort visaplicht voor Russen in een Georgische bar, ze moeten eerst wat puntjes afvinken:
https://dedaenabar.ge/for-russians
Precies; en de meeste mensen voelen eerder affiliatie met de partij der onderdrukten dan de onderdrukkers. Menselijk trekje, zeker in het meer verlichte Westen.quote:Op donderdag 6 oktober 2022 01:02 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Doorgaans gaat sympathie uit naar de eigen partij. Daarom verfoeide we onszelf op geen vergelijkbare manier toen wij de slachtpartijen uitvoerde, niet lang geleden. En dat is ook waarom er aan de lopende band gepretendeerd moet worden dat het 'onze' oorlog is.
Gelukkig zijn er nog mensen die boven dat wij-denken kunnen uitstijgen, zonder in de armen van de 'zij' te duiken (ala Baudet), en gewoon kunnen opmerken wat de motieven van zowel team U als van team R, als van hunner aanhangers, zijn.
Jij doet de bewering over Biden, jij bewijst.quote:Op donderdag 6 oktober 2022 00:59 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Omdat hij niet op zijn cognitie getest wordt is hij voor jou waarschijnlijker wel wilsonbekwaam dan niet? Is dat werkelijk hoe jij de realiteit organiseert in je hoofd?
Acu, het reguleert zichzelf wel binnenkortquote:Op donderdag 6 oktober 2022 01:04 schreef Foshizzle79 het volgende:
[..]
Ga jou toch geen plezier doen![]()
Daar gaan we hoor, dan moet je me toch beter volgen, meid. Ik neig naar niks.quote:Op donderdag 6 oktober 2022 01:05 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Zegt de heldin die toch wel neigt naar de Russische uitkeg van zaken
Agreed, me too. Truste!quote:Op donderdag 6 oktober 2022 01:05 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Tijd om te gaan pitten voor me dan, ik lach morgenochtend dan wel weer om Russische prutserij.
Ja laat de censuur maar komen hoorquote:Op donderdag 6 oktober 2022 01:06 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Acu, het reguleert zichzelf wel binnenkort
Uhuh..quote:Op donderdag 6 oktober 2022 01:06 schreef Pokkehandtas het volgende:
[..]
Daar gaan we hoor, dan moet je me toch beter volgen, meid. Ik neig naar niks.
Heb er helemaal geen belang bij om een bepaalde waarheid hard te maken. Rusland heeft vooralsnog gebieden geannexeerd, kan nog miljoenen reservisten oproepen indien nodig, heeft nog kernkoppen.quote:Op donderdag 6 oktober 2022 01:01 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Tja... wellicht kun je die schier eindeloze reeks bronnen geven waaruit blijkt dat:
- De Russische opmars goed gaat;
- De mobilisatie aldaar gesmeerd verloopt en breed gedragen wordt;
- Russen helemaal niet en masse proberen naar Georgië en elders uit te wijken of op andere wijzen proberen de dienstplicht te ontlopen;
- Er geen oorlogsmisdaden hebben plaatsgevonden.
Barst los.
Oh en als het even kan zonder schijtlollige memes of plaatjes over Schwab en Biden.
Liever niet.quote:Op donderdag 6 oktober 2022 01:07 schreef Foshizzle79 het volgende:
[..]
Ja laat de censuur maar komen hoor![]()
![]()
Het gaat objectief goed voor Oekraïne vooralsnog ja.quote:Op donderdag 6 oktober 2022 01:07 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Heb er helemaal geen belang bij om een bepaalde waarheid hard te maken. Rusland heeft vooralsnog gebieden geannexeerd, kan nog miljoenen reservisten oproepen indien nodig, heeft nog kernkoppen.
Boerenverstand heet dat.
Misschien nu tijd voor een tweet van een kapotgeschoten Russische tank, uiteraard met blauw_GeLe vlag naast de naam.
Jongons wat gaat het goed!!11
Ja, dat is de ironie. Onze hele inmenging - het doordrukken van onze wil, het najagen van onze belangen - was één grote uiting van onderdrukking.quote:Op donderdag 6 oktober 2022 01:05 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Precies; en de meeste mensen voelen eerder affiliatie met de partij der onderdrukten dan de onderdrukkers. Menselijk trekje, zeker in het meer verlichte Westen.
En dat men Rusland terechtwijst en Oekraïne ondersteunt maakt het niet 'onze oorlog', het is een perceptie op de oorlog.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |