Ben echt benieuwd of haar vriend vaak genoeg kijkt en wat hij van haar gedrag vindt.quote:Op woensdag 5 oktober 2022 21:34 schreef itsme46 het volgende:
Zo, kat is eindelijk van mijn schoot af.
Man man man, hoe is het toch mogelijk dat een vrouw zo kan zijn. Ze is ook veel in beeld.
Leuk voor de familie zeg.
Eigenlijk kan en wil ik er niet naar luisteren, maar ik kan ook niet afsluiten.
Hoe kan iemand zo vals en gemeen zijn en maar roddelen.
Waar haalt ze het vandaan.
Waarom blijf je zo doorgaan? Ze deden beiden uitschelden maar geen 1 van beide verzon iets over de ander wat schade kan toebrengen. Ze stonden beiden voor lul in dat opzicht.quote:Op woensdag 5 oktober 2022 21:40 schreef Verida het volgende:
[..]
of wat jeffrey vanmorgen tegen moriana deed en zei.
Die is misschien net zo erg dus ziet dat niet.quote:Op woensdag 5 oktober 2022 21:41 schreef Jen24 het volgende:
[..]
Ben echt benieuwd of haar vriend vaak genoeg kijkt en wat hij van haar gedrag vindt.
HAHAHAHAHAAHquote:Op woensdag 5 oktober 2022 21:42 schreef claire3500 het volgende:
[..]
Waarom blijf je zo doorgaan? Ze deden beiden uitschelden maar geen 1 van beide verzon iets over de ander wat schade kan toebrengen. Ze stonden beiden voor lul in dat opzicht.
quote:
Ja vanaf dag 1 heeft ze op mij gemunt omdat ik lach. Ben er zo klaar mee, met haar en der gang. Wanda 2 is het. maar je hebt gelijk thanks lieverdquote:
Wel sneu als je dat als volwassen vrouw niet zelf in de gaten kan houdenquote:Op woensdag 5 oktober 2022 21:51 schreef HappyCharly het volgende:
GJ moet in de gaten houden, of ze niet teveel drinkt. Hebben ze afgesproken
Ergens wel, aan de andere kant vind ik het ook krachtig als je hulptroepen durft in te schakelenquote:Op woensdag 5 oktober 2022 21:52 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Wel sneu als je dat als volwassen vrouw niet zelf in de gaten kan houden
En drinkenquote:Op woensdag 5 oktober 2022 21:54 schreef D. het volgende:
Zijn ze weer een paar weken gestopt, is er weer geld, gaan ze weer roken
Op TV niet, maar op streams maakt het niet uit.quote:Op woensdag 5 oktober 2022 21:56 schreef schizolientje het volgende:
ik dacht dat je op tv geen rokers meer mocht zien bij BB toch ook niet meer??
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |