quote:Ajax ontvangt in eigen stadion Napoli. Het is voor de Amsterdammers de derde wedstrijd in de Champions League en eigenlijk moet er gewonnen worden. De ploeg van trainer Alfred Schreuder houdt dan zicht op overwintering.
Drie dagen na het competitieduel met Go Ahead Eagles staat er voor Ajax een tegenstander van een ander kaliber op het programma. In Amsterdam ontvangt de ploeg van trainer Alfred Schreuder Napoli. Het is voor de Amsterdammers de derde wedstrijd in de groepsfase van de Champions League na een overwinning op Rangers FC en een verliespartij tegen Liverpool.
Napoli
Volgers van de Eredivisie treffen op de spelerslijst van Napoli een oude bekende aan: Hirving Lozano speelde twee succesvolle seizoenen bij PSV. Als Ajax wil overwinteren in de Champions League is het zaak om de drie punten in de Johan Cruijff ArenA te houden.
Liverpool, Napoli en Ajax spelen in deze poule normaal gesproken om de eerste twee plekken, die recht geven op een plek in de volgende ronde.
Dinsdag 4 oktober: 21:00 de aftrap.
2 vrouwen in 1quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 22:27 schreef PS. het volgende:
Lekkere vrouwen wel die Ajax ''supporters''
Kansloos tegen ploegen als Manchester City, Bayern München, Paris St. Germain.quote:
Meh, het is de trainer die het met dit materiaal gewoon niet voor elkaar krijgt.quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 22:28 schreef TweedeKlum het volgende: De selectie is een tikkeltje overschat.
![]()
Dit riekt naar het cancellen van Frank Snoeks.quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 22:28 schreef Het_Bokje het volgende:
Wat een dikke mongolen joh, dat publiek dat al weggaat, of moet opstaan voor 'supporters' die weggaan.
Nieuwe regel: Boven x BMI mag je een stadion niet meer in.
Gelijk weer zo negatief.quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 22:29 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Kansloos tegen ploegen als Manchester City, Bayern München, Paris St. Germain.
Er zijn maar heel weinig ploegen die deze clubs tegenstand kunnen bieden.quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 22:29 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Kansloos tegen ploegen als Manchester City, Bayern München, Paris St. Germain.
Vind ik geen zekerheid.quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 22:29 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Kansloos tegen ploegen als Manchester City, Bayern München, Paris St. Germain.
Club Brugge uiteraard.quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 22:30 schreef fetX het volgende:
[..]
Er zijn maar heel weinig ploegen die deze clubs tegenstand kunnen bieden.
Die krijgt een doelgroepregisterverklaring.quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 22:30 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Dit riekt naar het cancellen van Frank Snoeks.
Ik ben zelden negatief, gewoon realistisch. Er wordt me ook vaak verweten dat ik negatief praat over de Ajax defensie, maar vandaag blijkt (net zoals tegen AZ, Liverpool en PSV) dat het gewoon de keiharde realiteit is.quote:
Ja dat zie je echt nergens anders.quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 22:31 schreef PS. het volgende:
Al die lege plaatsen nu al, zegt echt wel weer wat voor volk Ajax ''support''
Bedankt voor dit nieuwtje.quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 22:33 schreef Littlerabbit het volgende:
Belangrijker nieuws.
Paris Hilton haar hondje is opgegeten door een coyote ondanks dat meerdere waarzegsters stelde dat het beestje nog in leven was.
Zou jij Paris Hilton doen?quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 22:33 schreef Littlerabbit het volgende:
Belangrijker nieuws.
Paris Hilton haar hondje is opgegeten door een coyote ondanks dat meerdere waarzegsters stelde dat het beestje nog in leven was.
Heette dat hondje misschien Roadrunner?quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 22:33 schreef Littlerabbit het volgende:
Belangrijker nieuws.
Paris Hilton haar hondje is opgegeten door een coyote ondanks dat meerdere waarzegsters stelde dat het beestje nog in leven was.
quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 22:32 schreef Zipportal het volgende:
Ajax mist een bult Nederlandse aso's.
Haha.quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 22:34 schreef Saekerhett het volgende:
Zul je zien dat Ajax zonder Tadic met 0-3 wint volgende week
Liever door de lijstaanvoerder van de Serie A dan Cambuur.quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 22:33 schreef de_boswachter het volgende:
Totale ontmanteling van een kutclub
Ja, die heeft ook geen zin meer om een uur lang onderweg te zijn om uit de Arena te gerakenquote:
Je moet je walgelijke smoel houden met dit soort vunzige praatquote:Op dinsdag 4 oktober 2022 22:35 schreef RipCity het volgende:
[..]
Littlerabbit is meer van PerezHilton
Salora?quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 22:35 schreef Poepz0r het volgende:
Is maar goed dat ik deze vernedering niet aan het kijken ben op mn 85 inch tv
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |