quote:
Ja die is goed
Stand
Sabata 28
pipster 16
Starflyer 16
Burnett 16FireFox1 9
Berkery 8
Karstman 7
Lyzio_NL 4
Salina 3
sjoemie1985 2
drakin 1
Joooo-pi 1
ok01 1
- Beck hoefde niet eens op te komen dagen voor de eerste script reading, zijn rol was op dat moment nog vrij klein. Het tafelincident gebeurde met James Remar. Hill wilde een grote sterke vent als Ajax en Remar is klein, pezig en deed aan ballet training. Door in zijn auditie een vrije zware tafel weg te gooien wist hij de crew toch te overtuigen.
- de tweede klopt ook niet. Tom G Waites was namelijk de Querulant die het beter wist dan Hill en hij had totaal geen chemie met Valkenburg. Probleem 2 wist Hill op te lossen door Beck's rol flink te vergroten ( hij en Valkenburg stonden al openlijk te flirten tussen takes). probleem 1 liep zo hoog op dat Hill Waites ontsloeg en zijn karakter letterlijk voor de trein gooide in zijn laatste scène. Daar was Waites dan weer zo boos over dat hij zijn naam niet aan de film wilde verbinden. Een paar jaar later hebben Hill en Waites het alsnog bijgelegd.
- de set van The Warriors was een wilde bedoening. Er liepen echte bendeleden ronde als consultant en als figuranten, er moesten soms filmdagen afgelast worden als er schietpartijen in de buurt waren en sommige echte straatbendes kwamen de boel uitdagen en vechtpartijen uitlokken ( vooral de figuranten Sonny Landham (gecast als een Fury) en Larry Fishburne ( gecast als een Riff) lieten zich dat geen twee keer zeggen. Uiteindelijk schakelde Hill The Mongrels in om te zorgen dat op hun turf in Coney Island niet álles werd gestolen of vernield en dat er geen persoonlijke ongelukken gebeurde.
- tot slot, de film was een flink succes in zijn openingsweekend maar zorgde ook voor problemen. Het boek van Sol Yurick was juist een aanklacht tegen bendegeweld, maar Hill gebruikte een echte moord op een bendeleider als extra inspiratie. de vele vechtpartijen werden inderdaad al snel geïmiteerd, voor het geknok met honkbalknuppels tegen de Furies. Paramount wilde na de eerste berichten meteen de hele run stoppen, maar stopte uiteindelijk alleen de marketing. via mond tot mond reclame werd de film alsnog een culthit en dat werd na introductie van de video en dvd verkoop nog beter.
[ Bericht 20% gewijzigd door Sabata op 19-10-2022 15:22:27 ]