SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Game on!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door Zipportal op 28-09-2022 16:32:39 ]
Bij NBA Today zeiden ze dat hij juist heel gemotiveerd isquote:Op woensdag 28 september 2022 14:53 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Dat contract kan ook zo zwaar worden dat je hem niet meer kwijtraakt omdat die er niks meer om geeft .
Iemand die stamelend zegt dat het allemaal wel gaat en niet praat tegen zijn coach kan niet gemotiveerd zijn .quote:Op donderdag 29 september 2022 00:44 schreef Omega het volgende:
[..]
Bij NBA Today zeiden ze dat hij juist heel gemotiveerd is
Nee was o.a. Perk himself. Hij blijkt nu basketball serieuzer te nemen om te laten zien dat ze hem onterecht geen max wilden geven.quote:Op donderdag 29 september 2022 02:24 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Iemand die stamelend zegt dat het allemaal wel gaat en niet praat tegen zijn coach kan niet gemotiveerd zijn .
Zal wel weer een Suns rookgordijn zijn
Wat check je daar? Beter dan ESPN?quote:Op maandag 3 oktober 2022 21:42 schreef Zipportal het volgende:
De nieuwe NBA app is wel hele vooruitgang.
Ooit al wel gedownload maar gebruik het nooit. ESPN werkt fijn voor mij. Maar zal eens kijken.quote:Op maandag 3 oktober 2022 22:24 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Download maar kun je het zelf bekijken. ESPN gebruik ik niet.
Alleen wat highlights, maar daarin wel goed voetenwerk in de post. Hopelijk ontwikkeld hij een goede postgame zodat hij niet alleen maar hoeft te vliegen en heel kan blijvenquote:Op woensdag 5 oktober 2022 09:14 schreef Neef_Wuppie het volgende:
Ziet er aardig uit bij die vetklep.
Er is een beetje kwaad bloed in de tent denk ik. Het zit Green niet lekker dat Poole een sterk verbetert contract krijgt en dat de onderhandelingen van zijn eigen contract muurvast lijken te zitten. Daarnaast schijnt Poole een beetje een superstar attitude te ontwikkelen en daar rondloopt alsof hij DE man is. Hij schijnt ook in een woordenwisseling met Green iets van 'triple single' te hebben gezegd, waarna hij dus een klap voor zijn bek kreeg. Geen idee hoe men dit gaat oplossen, maar ik begin sterk de indruk te krijgen dat Green aanstuurt op een vertrek richting Detroit. In zijn podcast was hij ook behoorlijk neerbuigend ten opzichte van Poole, en dat was nog voor dit incident. Hij begint wel een stoorzender te worden op deze manier.quote:Op donderdag 6 oktober 2022 03:31 schreef PowerLoungen het volgende:
[ twitter ]
''iK kriJg zO eEn goEd cOntRaCt eN jiJ niEt oUwE''
quote:De NBA bibbert: supergetalenteerde reus Victor Wembanyama maakt de hype helemaal waar in eerste Amerikaanse match
De volgende NBA Draft is nog acht maanden verwijderd, maar nu al is één ding zeker: Victor Wembanyama zal in juni als eerste zijn naam horen in Madison Square Garden. De Franse reus van 2m20 wordt aanzien als een “generationeel supertalent”.
De amper 18-jarige Wenbanyama stak deze week de Atlantische Oceaan over om een exhibitiepartij te spelen met zijn club Metropolitans 92. Hij deed dat tegen de G League Ignite van dat andere supertalent, Scoot Henderson. En de Fransman stelde niet teleur. Hij was goed voor 37 punten (met 7 driepunters), vier rebounds en vijf blocks.
En hoewel zijn rivaal Scoot aan het langste eind trok (122-115) waren de aanwezige basketbalfans, NBA-scouts en basketbalanalisten door het dolle heen over de prestatie van Wenbanyama.
“De toptalenten hebben geweldig gespeeld. Het was alles waar we ons aan konden verwachten”, aldus een van de 200 (!) NBA-scout aan Sport Illustrated. “Het was geweldig om te mee te maken”, aldus de Franse reus. “Ik hoop dit voor de rest van mijn leven te mogen doen.”
quote:Op donderdag 6 oktober 2022 13:32 schreef GotenSSJ het volgende:
GreenGrootste omhoog gevallen debiel in de league
quote:Op vrijdag 7 oktober 2022 16:42 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
[ twitter ]
Lijkt mij goed genoeg om hem eruit te gooien/traden
quote:Op vrijdag 7 oktober 2022 16:58 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]Wat is dit joh
![]()
Podcastje is een beetje naar z'n hoofd gestegen
Klutch, maar Green kan niet naar LA tenzij Westbrook de andere kant op gaat. Dat gaat nooit gebeuren.quote:Op vrijdag 7 oktober 2022 17:05 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
[ twitter ]
Mag jij eens raden wie Young/Green/Lebrick tezamen vertegenwoordigt
Hij kan wel naar Detroit gaan . En ja dit is gewoon doelbewust iemand proberen te verwonden want erna dook die er ook nog eens op om het af te maken .quote:Op vrijdag 7 oktober 2022 17:08 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Klutch, maar Green kan niet naar LA tenzij Westbrook de andere kant op gaat. Dat gaat nooit gebeuren.
Maar ik ben benieuwd, Poole mag hier best aangifte van doen. Kijken wat de rechters er mee doen, dit is niet normaal man, met zo'n uithaal kun je iemand met een beetje pech invalide meppen of met heel veel pech dood slaan.
Dat is een flinke zwieper zegquote:Op vrijdag 7 oktober 2022 16:42 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
[ twitter ]
Lijkt mij goed genoeg om hem eruit te gooien/traden
En die dan zelf de video bij het bericht zettenquote:Op vrijdag 7 oktober 2022 18:19 schreef GotenSSJ het volgende:
Al die (ex-)spelers die nu lopen te janken dat iemand die video lekt mogen ze in de journalistiek ook wel aanpakken trouwens.
Die lijken dat een groter probleem te vinden dan Green die erop los mept.
Bizar. Erg laf om iemand die het totaal niet verwacht zo hard opeens te slaan in z'n gezicht.quote:Op vrijdag 7 oktober 2022 16:42 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
[ twitter ]
Lijkt mij goed genoeg om hem eruit te gooien/traden
Precies wat ik bedoelde, al is dit natuurlijk geen specifieke speler.quote:Op vrijdag 7 oktober 2022 22:17 schreef DrMarten het volgende:
[ twitter ]
Volgens mij concentreren ze zich op het verkeerde probleem
De Lacob familie heeft samen met de GM een Goebbels-propaganda reputatie opgebouwd , alles is perfect en niks kan fout gaan volgens hun .quote:Op vrijdag 7 oktober 2022 22:37 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Precies wat ik bedoelde, al is dit natuurlijk geen specifieke speler.
Hoe krijg je het uit je toetsenbord om er alles aan te willen doen om degene die deze video heeft gelekt te vinden, voordat je uberhaupt een statement maakt over 1 van jouw werknemers die een andere werknemer aanvalt op de werkvloer. Totaal geschift. Zoiets kan je bij de plaatselijke AH doen, niet bij 1 van de meest waardevolle sportclubs ter wereld.
Hoeveel teams zullen er dit seizoen gaan tanken om dat binnen te halen?quote:
Zou mij wel verbazen, als de NBA zich ook nog moet bezighouden met trainingen van teams, what's nextquote:Op vrijdag 7 oktober 2022 18:14 schreef DrMarten het volgende:
Zou me niet verbazen als de NBA er ook een seizoentje schorsing bovenop gooit.
Portis en Mirotic, toen ze in Chicago speelden, kregen ook een schorsing voor een vechtpartij op de training dacht ik.quote:Op zondag 9 oktober 2022 10:39 schreef Omega het volgende:
[..]
Zou mij wel verbazen, als de NBA zich ook nog moet bezighouden met trainingen van teams, what's next
Volgens mij van de Bulls en niet van de NBAquote:Op zondag 9 oktober 2022 10:48 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Portis en Mirotic, toen ze in Chicago speelden, kregen ook een schorsing voor een vechtpartij op de training dacht ik.
Even opgezocht, je hebt gelijkquote:Op zondag 9 oktober 2022 10:56 schreef Omega het volgende:
[..]
Volgens mij van de Bulls en niet van de NBA
Had ie een buzzer beater?quote:Op dinsdag 11 oktober 2022 01:53 schreef XSbig het volgende:
Gisteren bij de Raptors tegen de Bulls geweest. Wat blijft DeRozan toch een fantastische speler.
quote:Op maandag 10 oktober 2022 06:06 schreef PowerLoungen het volgende:
[ afbeelding ]
Koning der wappies laat weer de meest nikszeggende club in de NBA in de steek.
Uit pure propaganda overwegingen gaat die niet zeggen Green eruit gesmeten moet worden ten koste van alles , maar je kan wel merken dat hij en de spelers even niks met hem te maken willen hebben . Geagiteerd "no comment " zeggen nadat die vraag kreeg wanneer die dan wel terugkomt zegt mij al voldoende .quote:Op dinsdag 11 oktober 2022 13:24 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]Misschien moet die z’n handen eens wat vaker wassen. Zelfs als debiele wappie moet je je best doen om 5x COVID te krijgen
![]()
Die Kerr is ook een idioot trouwens, met z’n reactie op het hele Green en gelekte video gebeuren. ‘My job as a coach is to prepare us to play, that is more difficult when there is a leak’
In andere woorden, erg jammer dat de video is gelekt, nu kunnen we niet net doen alsof Draymond geen doorgesnoven debiel is en het onder het tapijt schuiven. Allemachtig, altijd z’n mening klaar op 3 A4’tjes als het in zijn straatje past, en nu het binnen zijn eigen organisatie een teringbende is heeft die niks te zeggen hoor.
Health and safety protocols wil niet direct zeggen dat ie het zelf heeft he. He wordt daar al ingegooid als je in co tact bent geweest met iemand die positief getest is.quote:Op dinsdag 11 oktober 2022 13:24 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]Misschien moet die z’n handen eens wat vaker wassen. Zelfs als debiele wappie moet je je best doen om 5x COVID te krijgen
![]()
Die Kerr is ook een idioot trouwens, met z’n reactie op het hele Green en gelekte video gebeuren. ‘My job as a coach is to prepare us to play, that is more difficult when there is a leak’
In andere woorden, erg jammer dat de video is gelekt, nu kunnen we niet net doen alsof Draymond geen doorgesnoven debiel is en het onder het tapijt schuiven. Allemachtig, altijd z’n mening klaar op 3 A4’tjes als het in zijn straatje past, en nu het binnen zijn eigen organisatie een teringbende is heeft die niks te zeggen hoor.
Nog steeds? In het begin kan dat wel het geweest zijn inderdaadquote:Op dinsdag 11 oktober 2022 14:51 schreef DrMarten het volgende:
[..]
Health and safety protocols wil niet direct zeggen dat ie het zelf heeft he. He wordt daar al ingegooid als je in co tact bent geweest met iemand die positief getest is.
Las ook dat Poole niets met hem te maken wou hebben, tot nu toe in ieder geval. Andere spelers hadden het ook al voor Poole opgenomen zag ik, voordat de video gelekt was. Dat zegt wel genoeg ja. Zou het wel heerlijk vinden als Green dalijk een paar jaar weg kan rotten in de onderste regionen van de NBA, misselijk mannetje. Niet enkel vanwege dit incident natuurlijk, maar over z’n hele carriere gezien.quote:Op dinsdag 11 oktober 2022 14:46 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Uit pure propaganda overwegingen gaat die niet zeggen Green eruit gesmeten moet worden ten koste van alles , maar je kan wel merken dat hij en de spelers even niks met hem te maken willen hebben . Geagiteerd "no comment " zeggen nadat die vraag kreeg wanneer die dan wel terugkomt zegt mij al voldoende .
Green speelt volgend seizoen voor dat botox Busskindje en de FC Klutch . Zijn laatste jaar, maanden, weken (?) bij GSW wat Myers ook weer slapeloze nachten scheelt .quote:Op dinsdag 11 oktober 2022 15:24 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Las ook dat Poole niets met hem te maken wou hebben, tot nu toe in ieder geval. Andere spelers hadden het ook al voor Poole opgenomen zag ik, voordat de video gelekt was. Dat zegt wel genoeg ja. Zou het wel heerlijk vinden als Green dalijk een paar jaar weg kan rotten in de onderste regionen van de NBA, misselijk mannetje. Niet enkel vanwege dit incident natuurlijk, maar over z’n hele carriere gezien.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |