Niks wappie, ik doe gewoon aan kans berekenen.quote:Op dinsdag 27 september 2022 19:18 schreef hangtime het volgende:
Aan alle wappies die denken dat Rusland er niets mee te maken heeft:
Waarom reageert Rusland dan niet pislink?
Rusland heeft de helft van die leidingen betaald, ongeveer 5 miljard!
Ja beter je grote teen amputeren dan dood.quote:Op dinsdag 27 september 2022 18:10 schreef RetepV het volgende:
[..]
Beter dan een burgeroorlog en een uiteenvallende EU.
Kwestie van wat papierwerk tekenen en dan kon het gas stromen. Heel verleidelijk als er volgend jaar massawerkloosheid is en boze mensen op straat.quote:Op dinsdag 27 september 2022 19:21 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Niet wéér he?!![]()
Nog 1000x herhalen maakt het niet ineens waar..
Project Nordstrom 2 IS ook beëindigd kort erna. Is nooit in gebruik genomen.
quote:Op dinsdag 27 september 2022 19:26 schreef NeeOfTochJA het volgende:
[..]
Kwestie van wat papierwerk tekenen en dan kon het gas stromen. Heel verleidelijk als er volgend jaar massawerkloosheid is en boze mensen op straat.
Dat denk je echt? Ok.quote:Op dinsdag 27 september 2022 19:26 schreef NeeOfTochJA het volgende:
[..]
Kwestie van wat papierwerk tekenen en dan kon het gas stromen. Heel verleidelijk als er volgend jaar massawerkloosheid is en boze mensen op straat.
Rusland kan nu niet meer dreigen met dichtdraaien gaskraan, eindelijk duidelijkheid en rust op de gasmarkt. Heel Europa is daar bij gebaat.quote:Op dinsdag 27 september 2022 19:12 schreef LXIV het volgende:
[..]
De Amerikanen zijn letterlijk altijd al anti Nordstream geweest. Biden heeft in februari gedreigd Nordstream te beeindigen. De VS profiteert voor langere termijn nu fors doordat zij LNG aan Europa leveren, zowel financieel als geopolitiek.
Rusland is zijn belangrijkste strategische drukmiddel definitief verloren.
Hoe moelijk is het?
De VS heeft wel vaker hele gekke dingen gedaan.quote:Op dinsdag 27 september 2022 19:16 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Kap nou eens met je herhalingen.
Er zal wrs binnenkort meer duidelijk worden.
Ik vind je redenatie nogal simpel. Is dit dan wat de VS nodig heeft om te doen, zo’n risico te nemen?
Ja maar da's een Westers land, dus mag hetquote:Op dinsdag 27 september 2022 19:27 schreef LXIV het volgende:
[..]
De VS heeft wel vaker hele gekke dingen gedaan.
Ik heb het gevoel dat die eenheid tussen de VS en de EU, die de media ons voorschotelde, niet zo groot is als de media ons voorschotelde, en dat iemand vond dat er iets moest gebeuren om ons bij elkaar te houden.quote:Op dinsdag 27 september 2022 19:23 schreef ludovico het volgende:
[..]
Ja beter je grote teen amputeren dan dood.
Maar beetje leip om je teen er dan maar af te gaan hakken.
Duitsland is onder zeer zware druk van de VS gezet om dit te doen.quote:Op dinsdag 27 september 2022 19:17 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Duitsland heeft daarmee ook gedreigd en heeft zelfs daad bij woord gevoegd: Duitsland schort goedkeuring Nord Stream 2 op
Helaas staan de huizen in Groningen op instorten dus die gas wordt afgeschaald.quote:Op dinsdag 27 september 2022 19:27 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Rusland kan nu niet meer dreigen met dichtdraaien gaskraan, eindelijk duidelijkheid en rust op de gasmarkt. Heel Europa is daar bij gebaat.
Nederland heeft de grootste gasveld van Europa, een spiksplinternieuwe LNG Terminal, meerdere onderzeeboten, al decennia her Europees gasknooppunt en Nederland heeft nog een appeltje met Duitsland te schillen. Nederland heeft hier heel veel mee te winnen, zowel geopolitiek als financieel
Hoe moeilijk is het?
niet voor niks ook heel 'toevallig' plaatsgevonden op de dag dat Polen en Norwegen de 'Baltic Pipeline' openen, waarbij Noors gas direkt naar Polen vervoerd kan worden, wat de Polen deden juist om van Russisch gas onafhankelijker te wordenquote:Op dinsdag 27 september 2022 18:33 schreef capricia het volgende:
Het is gewoon een dreigement aan Europa.
Als Rusland dit kan, dan kunnen ze die andere pijpleidingen ook vernietigen.
quote:Baltic Pipe: Norway-Poland gas pipeline opens in key move to cut dependency on Russia
By Alasdair Sandford with Reuters • Updated: 27/09/2022 - 17:54
Leaders from Poland, Norway and Denmark have attended a ceremony to mark the opening of the new Baltic Pipe, a key stage in the drive to wean Poland and Europe off Russian gas.
The pipeline will transport natural gas from the Norwegian shelf via Denmark and through the Baltic Sea to Poland. It is the centrepiece of a Polish strategy to diversify away from Russia that began years before Moscow’s February invasion of Ukraine triggered a global energy crisis.
The flows from Norway along with supplies via liquefied gas terminals are central to Poland's plan. The country was cut off from Russian gas supplies in April, allegedly for refusing to pay in roubles.
Zal mij ook niks verbazen en idd het zal wel nooit naar buiten gebracht worden mocht het zo zijn.quote:Op dinsdag 27 september 2022 19:05 schreef rutger05 het volgende:
[..]
[..]
Dit was wel mijn eerste gedachte. Zeker niet omdat ik de Russen voor dergelijke sabotage te goed acht, maar de VS heeft hier groot belang bij en heeft ook vaker laten zien niet voor controversiële acties terug te deinzen. Ik hoop dat het ooit opgehelderd zal worden, maar ik ben er bang voor.
Ik vind het mooi bedacht en kan er niets tegenin brengen. Behalve dan dat appeltje schillen met Duitsland, want we hebben onze welvaart aan Duitsland te danken.quote:Op dinsdag 27 september 2022 19:27 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Rusland kan nu niet meer dreigen met dichtdraaien gaskraan, eindelijk duidelijkheid en rust op de gasmarkt. Heel Europa is daar bij gebaat.
Nederland heeft de grootste gasveld van Europa, een spiksplinternieuwe LNG Terminal, meerdere onderzeeboten, al decennia her Europees gasknooppunt en Nederland heeft nog een appeltje met Duitsland te schillen. Nederland heeft hier heel veel mee te winnen, zowel geopolitiek als financieel
Hoe moeilijk is het?
Alsof in het geval dat de Amerikanen het waren dat zei niet wisten dat die vandaag geopend zal worden.quote:Op dinsdag 27 september 2022 19:30 schreef RM-rf het volgende:
[..]
niet voor niks ook heel 'toevallig' plaatsgevonden op de dag dat Polen en Norwegen de 'Baltic Pipeline' openen, waarbij Noors gas direkt naar Polen vervoerd kan worden, wat de Polen deden juist om van Russisch gas onafhankelijker te worden
https://www.euronews.com/(...)dependency-on-russia
[..]
Als Duitsland onder zeer zware druk de oplevering van de pijpleiding heeft stopgezet. Dan is voor de VS het doel bereikt. Waarom zouden ze hem dan nog willen opblazen?quote:Op dinsdag 27 september 2022 19:29 schreef LXIV het volgende:
[..]
Duitsland is onder zeer zware druk van de VS gezet om dit te doen.
Nederland negeert Groningen al decennia. Die mensen hebben recht om vergoeding en om eindelijk eens gehoord te worden.quote:Op dinsdag 27 september 2022 19:30 schreef NeeOfTochJA het volgende:
[..]
Helaas staan de huizen in Groningen op instorten dus die gas wordt afgeschaald.
Oké, en dan. Waarom? Willen ze meer verdienen aan het verkopen van ‘hun’ gas, dat is belangrijker dan rust en stabiliteit hier?quote:Op dinsdag 27 september 2022 19:30 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:
Wie heeft er het meeste te winnen met het vernietigen van deze pijplijn? Wie heeft er het meeste te winnen met deze oorlog? Rusland is geen lieverdje, maar ik vertrouw die Amerikanen ook totaal niet, dit zijn tactieken die ze altijd al gebruiken. En het is een mooie tijd om het te doen, iedereen wijst toch naar Rusland.
Omdat er tienduizenden demonstranten in Duitsland aan het rellen waren, die hoopten dat ze de regering konden dwingen om die pijpleidingen te openen.quote:Op dinsdag 27 september 2022 19:32 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Als Duitsland onder zeer zware druk de oplevering van de pijpleiding heeft stopgezet. Dan is voor de VS het doel bereikt. Waarom zouden ze hem dan nog willen opblazen?
quote:Op dinsdag 27 september 2022 19:37 schreef RetepV het volgende:
[..]
Omdat er tienduizenden demonstranten in Duitsland aan het rellen waren, die hoopten dat ze de regering konden dwingen om die pijpleidingen te openen.
En dat aantal was groeiende, want de mensen geloofden dat één akkoord het gas al zou kunnen laten stromen (en terecht volgens mij).
Nu de pijpleidingen kapot zijn is er niemand meer die nog hoop kan hebben dat die pijpleidingen open gaan. Dus heeft demonstreren en rellen geen zin meer.
Misschien waren het de Duitsers zelf wel die het gedaan hebben. Niemand zou ze er van tegenhouden.
Denk je dat Amerika ook maar 1 fuck geeft om Europa?quote:Op dinsdag 27 september 2022 19:33 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Oké, en dan. Waarom? Willen ze meer verdienen aan het verkopen van ‘hun’ gas, dat is belangrijker dan rust en stabiliteit hier?
Lekker Europeanen uitknijpen? Ga weg man.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |