De gitaar?quote:Op vrijdag 23 september 2022 16:26 schreef greysbones het volgende:
ik zou hem een keer een kwartslag draaien
Ik vind dat eigenlijk niet aardig van haar, ik vind ouders moet je er buiten laten.quote:Op vrijdag 23 september 2022 16:23 schreef Flow3r het volgende:
Esther wil 1 vraag aan Martin stellen : "Zou je moeder trots op je zijn ? "
Berend doet zijn evil lachje![]()
[ afbeelding ]
Berend ?quote:Op vrijdag 23 september 2022 16:26 schreef greysbones het volgende:
ik zou hem een keer een kwartslag draaien
Dat lijkt me niet.quote:Op vrijdag 23 september 2022 16:28 schreef Seattle het volgende:
Kunnen ze geld verdienen met het doorzagen van die boomstam?
Vind het ook vals. Het suggereert dat je iets verschrikkelijks gedaan hebt.quote:Op vrijdag 23 september 2022 16:27 schreef claire3500 het volgende:
[..]
Ik vind dat eigenlijk niet aardig van haar, ik vind ouders moet je er buiten laten.
hoezo doet hij dat ?quote:Op vrijdag 23 september 2022 16:26 schreef greysbones het volgende:
met een handzaag een boomstam doorzagen
tja
je moet het maar bedenken
Precies! In dat opzicht is dan iedereen in de loods niet oke en helemaal gene die de vraag stelt maar goed.quote:Op vrijdag 23 september 2022 16:29 schreef engine het volgende:
[..]
Vind het ook vals. Het suggereert dat je iets verschrikkelijks gedaan hebt.
nul , nulquote:Op vrijdag 23 september 2022 16:30 schreef Mrsloveable het volgende:
Is er vanmiddag nog wat spannends gebeurd ?
Erik doet tenminste iets, net als dat gepriegel binnen waar hij mee bezig is.quote:
Helemaal omdat ze in mijn ogen te weinig doen qua spelopdrachten hooguit 2 x in de week volgens mij..quote:Op vrijdag 23 september 2022 16:32 schreef Boebaloe het volgende:
[..]
Helemaal mee eens vind het steeds saaier worden
ik zou knettergek van erik wordenquote:Op vrijdag 23 september 2022 16:32 schreef Verida het volgende:
[..]
Erik doet tenminste iets, net als dat gepriegel binnen waar hij mee bezig is.
Ik zou knettergek worden van de hele dag hangen en roddelen. Ik zou, net als Erik, een bezigheid zoeken, en dan het liefst iets waar je lekker lang mee bezig bent en het liefst een beetje moe van wordt.
Dat heb ik dus ook! Hij is echt 1 van de weinige oprechtequote:Op vrijdag 23 september 2022 16:32 schreef Verida het volgende:
[..]
Erik doet tenminste iets, net als dat gepriegel binnen waar hij mee bezig is.
Ik zou knettergek worden van de hele dag hangen en roddelen. Ik zou, net als Erik, een bezigheid zoeken, en dan het liefst iets waar je lekker lang mee bezig bent en het liefst een beetje moe van wordt.
Misschien idee om een soort van bouw opdracht voor iets ofz.. dat ze daar een week de tijd voor hebben..quote:Op vrijdag 23 september 2022 16:36 schreef freaky40 het volgende:
Misschien moeten ze iets gaan ondernemen of zo, laat maar het deel van ondernemen uit Utopia gewoon in dit programma komen. Dat was leuk en dat is ook waarom het zo populair was, mensen zien graag mensen iets doen en iets ondernemen buiten dat ze samenleven. Dat was de ideale combi van Utopia m.i. Kijk, een Utopia: bouw je ideale samenleving hoeft dit niet te worden en was ook mislukt, maar dat ondernemen wat ze deden was juist erg leuk en leverde genoeg mooie TV op.
Jij bent een Kenzy ?quote:Op vrijdag 23 september 2022 16:33 schreef greysbones het volgende:
[..]
ik zou knettergek van erik worden![]()
![]()
meer wat een kenzi doet
beetje balletje gooien
boksen
eten koken dan maar
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |