Jaquote:Op woensdag 21 september 2022 23:48 schreef QWARQTAARTJE het volgende:
[..]
Vallen feiten onder vrijheid van meningsuiting?
Globalisme heeft ook kapitalistische en oligarchische trekken. D66 is verder helemaal niet zo voor een grote overheid: als er een partij geijverd heeft voor decentralisering is het D66 wel. Privatisering idem dito. Corporaties zijn verder vooral uitwassen van ongebreideld kapitalisme en een ongereguleerde markt. Politiek 'gekleurde' rechters worden in de VS ook aangesteld, en die zijn verre van marxistisch, ergo: ook dat is geen kenmerkende eigenschap van 'links'.quote:Op woensdag 21 september 2022 23:48 schreef Viesdik het volgende:
[..]
d66 is een globalistische partij pur sang.. en het globalisme heeft marxistische en socialistische eigenschappen.
Grote overheden, kleine mkb, grote corporaties, dominante vertegenwoordiging van politiek gekleurde rechters, kartelvorming... vernietiging van cultuur, de natiestaat en nationale identiteit.
Kan nog wel even doorgaan, maar zit wel aardig warm
Dat moeten we ook niet hebben neequote:Op woensdag 21 september 2022 23:46 schreef Pokkehandtas het volgende:
[..]
Ja, maar dan zeg je hoe het echt is
What's in a name ookquote:Anis al-Qaq is sinds 1993 getrouwd met de Nederlandse voormalig diplomaat en politicus Sigrid Kaag. Ze hebben vier kinderen
ook het communisme heeft kapitalistische eigenschappen.. maar kapitalisme is geen politieke stroming beste kerel.. dank je wel voor de bevestiging iigquote:Op woensdag 21 september 2022 23:54 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Globalisme heeft ook kapitalistische en oligarchische trekken. D66 is verder helemaal niet zo voor een grote overheid: als er een partij geijverd heeft voor decentralisering is het D66 wel. Privatisering idem dito. Corporaties zijn verder vooral uitwassen van ongebreideld kapitalisme en een ongereguleerde markt. Politiek 'gekleurde' rechters worden in de VS ook aangesteld, en die zijn verre van marxistisch, ergo: ook dat is geen kenmerkende eigenschap van 'links'.
Vernietiging van cultuur, de natiestaat en nationale identiteit eigenschappen van marxisme? Vandaar dat we intens nationalistische dictators hebben gehad als Ceaucescu in Roemenië, Hoxha in Albanië , Gomolka in Polen en al die Chinese partijvoorzitters bij elkaar. Om over Noord-Korea maar te zwijgen...
Niet warm, niet eens lauw.
Uiteindelijk voor mij volgt uit de ideologische marxisme altijd een ongelijke communisme waar praktisch alleen een hele kleine groep het goed heeft. Jaloezie afgunst en verongelijkheid zullen het systeem altijd doen falen en leiden naar facisme.quote:Op woensdag 21 september 2022 23:53 schreef Akathisia het volgende:
Marxisme is niet veel meer dan een collectie aan misvattingen over de geschiedenis, de mens en wat goed is, en alleen in leven weet te blijven door het bestaan van jaloezie, verongelijktheid en afgunst.
Bevestiging van wat?quote:Op woensdag 21 september 2022 23:57 schreef Viesdik het volgende:
[..]
ook het communisme heeft kapitalistische eigenschappen.. maar kapitalisme is geen politieke stroming beste kerel.. dank je wel voor de bevestiging iig
Vooral naar ontiegelijk veel armoe en afstomping. Communisme werkt niet.quote:Op woensdag 21 september 2022 23:57 schreef xzaz het volgende:
[..]
Uiteindelijk voor mij volgt uit de ideologische marxisme altijd een ongelijke communisme waar praktisch alleen een hele kleine groep het goed heeft. Jaloezie afgunst en verongelijkheid zullen het systeem altijd doen falen en leiden naar facisme.
volgens mij ben je er niet eens van op de hoogte dat Sigrid Kaag zelf de 4e industriële revolutie heeft gepromoot tijdens een van haar partijbijeenkomsten. En die 4e industriële revolutie c.q. great reset c.q. build back better c.q. het nieuwe normaal, leidt tot grootschalige automatisering op elk denkbaar niveau.quote:Op woensdag 21 september 2022 23:54 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Globalisme heeft ook kapitalistische en oligarchische trekken. D66 is verder helemaal niet zo voor een grote overheid: als er een partij geijverd heeft voor decentralisering is het D66 wel. Privatisering idem dito. Corporaties zijn verder vooral uitwassen van ongebreideld kapitalisme en een ongereguleerde markt. Politiek 'gekleurde' rechters worden in de VS ook aangesteld, en die zijn verre van marxistisch, ergo: ook dat is geen kenmerkende eigenschap van 'links'.
Vernietiging van cultuur, de natiestaat en nationale identiteit eigenschappen van marxisme? Vandaar dat we intens nationalistische dictators hebben gehad als Ceaucescu in Roemenië, Hoxha in Albanië , Gomolka in Polen en al die Chinese partijvoorzitters bij elkaar. Om over Noord-Korea maar te zwijgen...
Niet warm, niet eens lauw.
dat je niet zo slim bent als je wil doen voorkomenquote:Op woensdag 21 september 2022 23:58 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Bevestiging van wat?
Zou Trump even vragen in hoeverre hij en z'n Republikeinse makkers denken over kapitalisme als politieke stroming.
Klopt, we baseren ons, nee wacht, we denken ons te baseren op wat je aanhaalt waarmee we denken de werkelijkheid te vatten. Maar we vatten het in elk geval niet door het simpelweg het te vatten. (Semantisch dingetje vooral).quote:Op woensdag 21 september 2022 23:49 schreef EttovanBelgie het volgende:
Interessant, we baseren ons niet op de werkelijkheid om de werkelijkheid te vatten. Hoe zijn wetenschappers precies de afgelopen eeuwen tot conclusies gekomen, denk je? Door zich niet op de werkelijkheid te baseren, zich te laten leiden door daadwerkelijke feiten, bewijzen en empirische data?
Verder stel ik nergens dat er iets schort aan dat rapport; ik stel dat dat rapport, en zeker de conclusie, nieuwe vragen kan opwerpen. Maar aangezien je zelf al spreekt van een "officieel rapport", en het in zekere mate ook als bullshit wegzet, in hoeverre is die lens van jou nog helemaal zuiver? Ik wacht namelijk vooral nog op waar de conclusie uit het Alaska rapport volgens jou tot zou moeten leiden.
Zie alle voorbeelden van de huidige landen. Maakt dat kapitalisme superieur? Absoluut niet maar wel beter dan andere systemen.quote:Op woensdag 21 september 2022 23:59 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Vooral naar ontiegelijk veel armoe en afstomping. Communisme werkt niet.
Ik ben niet degene die constant loopt te blaten hoe intellectueel hij wel niet is en dingen 'ziet', zeker wanneer die er niet zijn.quote:Op donderdag 22 september 2022 00:00 schreef Viesdik het volgende:
[..]
dan je niet zo slim bent als je wil doen voorkomen
Mijn voorkeur is en blijft de sociaal-democratie. Kapitalisme, ja, maar met regulering.quote:Op donderdag 22 september 2022 00:01 schreef xzaz het volgende:
[..]
Zie alle voorbeelden van de huidige landen. Maakt dat kapitalisme superieur? Absoluut niet maar wel beter dan andere systemen.
Dit wordt al jaren zo gedaan.quote:Op donderdag 22 september 2022 00:02 schreef RAVW het volgende:
Even een vraagje , waarom word dit hele debat live op tv weergegeven.
Is dat voor de openheid naar de politiek toe en de burgers
Want ik kan me niet herinneren dat dit vroeger ook zo open gedaan werd.
ja zat het me net even te bedenken ...
DDR had 0% werkeloosheid!quote:Op donderdag 22 september 2022 00:01 schreef xzaz het volgende:
[..]
Zie alle voorbeelden van de huidige landen. Maakt dat kapitalisme superieur? Absoluut niet maar wel beter dan andere systemen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |